www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок червня 21, 2021 12:45 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
05.02.2008 зустріч Експ. комітету страт.планування Кролевця
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 04, 2008 11:30 am    Тема повідомлення: 05.02.2008 зустріч Експ. комітету страт.планування Кролевця Відповісти цитуючи

Кролевець: куди рухається місто?

05 лютого 2008 року відбудеться перша робоча зустріч Експертного комітету стратегічного планування розвитку Кролевця. Зустріч присвячена аналізу сучасного стану і тенденцій розвитку економіки міста. На основі цього аналізу Комітет зможе визначити пріоритетні проблеми міста та шляхи їх подолання.

Узагальнення даних про місто здійснено двома шляхами. По-перше, зібрано значний обсяг статистичної інформації, зведеної до єдиного документу – Профілю громади. По-друге, проведено опитування місцевих підприємців щодо їхнього ставлення до місцевої влади та бачення перспективи розвитку. Зазначені документи будуть розміщені у мережі Інтернет на веб-сайті www.led.net.ua (розділ «Міста, що співпрацюють з Проектом»).

06 лютого 2008 року зустріч продовжиться. На основі об’єктивних та суб’єктивних даних про місто Комітет визначить найбільш критичні питання розвитку Кролевця, на яких зосередиться Стратегічний план. Після цього буде визначено бачення розвитку міста, тобто знайдено відповідь на питання «Яким ми хочемо бачити наше місто через 10 років?». Будуть проаналізовані наявні ресурси, можливості місцевої влади та зовнішні фактори, на які вплинути не можливо. Кінцевим результатом роботи стане Стратегічний план економічного розвитку на наступні 5-7 років.

Розробка Стратегічного плану здійснюється у рамках співробітництва з проектом «Економічний розвиток міст» (ЕРМ) (www.led.net.ua), який представляє радник з місцевого економічного розвитку Ігор Парасюк. Експертний комітет очолює Кролевецький міський голова Олександр Фролов. Розробку Стратегічного плану координують консультант проекту «Економічний розвиток міст», депутат Чернігівської обласної ради Валерій Кокоть і Чернігівська міська громадська організація «Агенція «ЧернігівІнвест». До роботи також залучено Кролевецький муніципальний центр стратегічного планування та маркетингових досліджень «Дороговказ».


З повагою,
Агенція "ЧернігівІнвест"

14000 м. Чернігів,
пр. Миру, 49-а, оф. 801
chernihivinvest at online.ua


Змінено: Volodymyr (п'ятниця травня 14, 2010 9:32 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pavloЗ нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 09, 2008 10:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Було б не погано зробити гілку для підприємців, щоб вони висказувались про свої проблеми. Навряд чи в тому опитуванні буде відображене все гостре, що є в реальності.
А тут на форумі можна буде під ніком без страху виказувати наболіле.

А мешканці міста повинні перейматися цими проблемами, адже це прямо стосується нас всіх - це підйом виробництва (нові робочі місця - не потрібно буде їздити на заробітки світ за очі), а значить бюджету та добробуту міста. Будуть кошти і на перейменування вулиць, і пам"ятники, і нормальне харчування для малят та опалення садків і т. д. і т. п.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 07, 2008 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

КРОЛЕВЕЦЬ: ШЛЯХ ДО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

06 березня 2008 року відбулася друга зустріч Експертного комітету стратегічного планування розвитку Кролевця. До складу Комітету входять представники міської та районної влади, бізнесу та громадських організацій. Метою роботи Комітету є підготовка Стратегічного плану розвитку міста до 2012 року.

Учасники експертного комітету визначили бачення майбутнього Кролевця. Вони погодилися, що через 10 років Кролевець має бути:

- розвинутим інвестиційно привабливим транспортно-логістичним, сервісним та промисловим центром;

- містом з високим рівнем благоустрою, безпечним довкіллям та кваліфікованими трудовими ресурсами;

- містом, комфортним для проживання, з позитивним іміджем в Україні та за кордоном.

Для досягнення цього бачення розробники Стратегічного плану вирішили зосередитися на трьох основних питаннях: залучення інвестицій, розвиток малого і середнього підприємництва та розвиток робочої сили. Було визначено проекти конкретних цілей за кожним із напрямків. Протягом наступних засідань будуть визначені конкретні кроки з досягнення цілей, визначено відповідальних виконавців і строки виконання.

Голова Комітету – міський голова Кролевця Олександр Фролов – зазначив, що робота над розробкою Стратегічного плану розвитку міста необхідна для мобілізації громади. Адже міжнародна методологія стратегічного планування, випробувана у багатьох містах України та іноземних держав, є тим прикладом передового досвіду, який необхідно вивчати та застосовувати на практиці. Пан Фролов також висловив подяку проекту «Економічний розвиток міст», який фінансує надання консультативних послуг з розробки Стратегічного плану, та Агенції «ЧернігівІнвест», яка здійснює координацію процесу планування. Крім того, міський голова наголосив на важливості дотримання методології планування та необхідності залучення фахівців, які мають досвід у цій сфері та можуть надати висококваліфіковані консультації та рекомендації.

Консультант проекту «Економічний розвиток міст» Валерій Кокоть зазначив, що стратегічне планування є необхідним для забезпечення економічного розвитку громад. Українські органи місцевого самоврядування це добре розуміють і висловлюють значну зацікавленість у підготовці стратегічних планів розвитку. З метою фахового забезпечення проведення цієї роботи громади все частіше звертаються до консультантів, які допомагають їм використати міжнародну методологію стратегічного планування. Вже більше 60 міст в Україні мають стратегічні плани економічного розвитку та успішно їх впроваджують.

«Агенція «ЧернігівІнвест»
chernihivinvest -at- online. ua


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 337
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота березня 08, 2008 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

цікаво, що наш люд буде робити всі ці 10 років...... де план, де стратегія, чи доведеться чекати аж 10 років?
а чи варто чекати?! нам пропонують плани десять років наперед, а зараз людям що від того? Потрібні плани на 09-10 роки? де вони?!!!! :?:
невже їм не соромно :?: Embarassed
Чому сам Фролов не стоїть і не розказує?!!! а фото "лівого"(майже)
Фролов - Мер, отож він і має більше за всіх думати, а не скидати свої справи на інших...(фото)
Це мій суб'єктивний погляг....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
pavloЗ нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя березня 09, 2008 6:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
цікаво, що наш люд буде робити всі ці 10 років

Цитата:
Олександр Фролов – зазначив, що робота над розробкою Стратегічного плану розвитку міста необхідна для мобілізації громади.

Primer55 написав:
Фролов - Мер, отож він і має більше за всіх думати, а не скидати свої справи на інших

Думати повинні всі, хто на це здатен. На те й існує таке поняття як місцева громада. Це представники наших "громад" (без лапок не скажеш) звикли після епохи совка не своїм задом шевелити, а чекати всього "зверху".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavloЗ нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота травня 03, 2008 8:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимире, чи є новини щодо цієї теми?
Шановні форумчани, може, хтось із вас має цікаву інформацію? Давайте проявляти активність у житті міста.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavloЗ нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота травня 10, 2008 9:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пропоную до уваги деякі думки щодо проблем економіки.

Частка малого бізнесу у ВВП України становить біля 11%, а кількість малих підприємств з розрахунку на 10 тис. людей – біля 60, тоді як у розвинутих країнах частка малого бізнесу у ВВП становить 50-70 %, на 10 тис. осіб припадає 500-700 малих підприємств.

Тож, коли говоримо про економічний розвиток (на державному, на місцевому рівнях), необхідно головним його критерієм брати становлення такої ж, як у розвинутих країнах соціально-економічної структури. Доки ми не матимемо такої ж кількості малих підприємств, ні про який економічний рівень не може бути і мови. У нашій країні за роки совка був зруйнований ПОВНІСТЮ природний спосіб виробництва матеріальних благ, який у країнах заходу привів до їхнього теперішнього економічного стану, тож тільки відновивши цей спосіб виробництва (підприємницький – це означає наростити потрібну к-ть приватних підприємств у соціумі), можна прийти до нормального економічного рівня.

Це наріжна аксіома економіки європейського соціуму (а Україна завжди була нею, як Польща чи Чехія, до комуністичної епохи). Хто розуміє її суть, зрозуміє, про що говоритиму далі.

Отже, якщо ми як європейський соціум зараз маємо порушену соціальну структуру, то за соціологією вона буде прямувати до відновлення. Тож в Україні маємо багаточисельну армію потенційних підприємців, які зараз придавлені відсутністю умов природного розвитку. Це люди, які знаходяться під моральним пресом нереалізованих можливостей. Тож вони мають певний мобілізаційний заряд до діяльності у відстоюванні своїх ПРИРОДНИХ прав. Значить, потрібно використовувати цей заряд у побудові стратегій розвитку. За природою соціального прогресу, за світовою ПРАКТИКОЮ (мої слова не голе теоретизування, хто серйозно цікавиться суспільствознавством, той зрозуміє) цей заряд рано чи пізно реалізується. Але при несвідомому плині речей – це процес дуже довгий. А що заважає мислячій істоті свідомо використовувати закони суспільного розвитку? Ніщо нам не заважає трохи підштовхнути процес «устаканення» (вибачте за жаргон) нашого буття. І шлях цього підштовхування цілком природний: це гуртування навколо спільного інтересу. Маю на увазі залучення бізнес-громади до певних проектів, направлених на розвиток підприємництва. Це буде шлюз виходу зазначеного «заряду» у направлене, скоординоване русло, тобто його свідома реалізація, яка є більш достойною альтернативою до покладання на самоплин.

Коли я говорю про залучення бізнес-громади до проектів розвитку підприємництва, то пропоную поглянути трохи далі від «своєї хати» (локального процесу, але, звичайно, не в ущерб йому). У країні проблема його розвитку – це не тільки місцева та особиста ініціатива, а й, наприклад, проблема конкуренції на ринках збуту, коли торгові сіті великого капіталу пригнічують малого підприємця. А головне – це проблема законодавства. Такі проблеми у світовій практиці вирішуються за активної участі бізнес-асоціацій. Тому вихід на загальнодержавний рівень – це неминучий крок, так було і є у всьому цивілізованому світі.

Отже, давайте подумаємо, як підступитись до такого порогу. Згодом я вискажу свої міркування.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
VasoodaЗ нами з: 08.07.08
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 16, 2008 7:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дело в том, что нам нужно не планы строить на будущее, а просто смотреть на то, как мы живём сегодня...пусть мэр что то делает сегодня, а не строит планы на 10 лет вперёд...он надеется, что с таким колосальным развитием нашего "мегаполиса", в котором он участвует, его оставят на второй срок??...может и оставят, только не здесь)))... у нас же сами власти не дают развиваться простым людям...даже предпринимателем не станешь, потому, что на нашем рынке нет мест...если рынок так выгодно, можно его розширить...даже если город не будет ничего производить, он всё равно сможет что то продавать. Если будет возможность, люди будут работать сами на себя, принося прибыль. Проехать, например, по городу, так магазины только по центральной улице и всё...какое может быть развитие, если нету помещений, которые можно снять в аренду или купить...сейчас только благодаря "частникам" город хоть как то развивается...хоть возле магазинчиков, кафешек сделан фасад, тротуары более мение всё в порядке...
Власти смотрят только друг другу в ЗАДНИЦУ и всё...так проще поставить сельсовет, посадить какого то "МЭРА" с средним образованием и дать ему печать и секретаршу...к этому мы и придём через 10 лет...Мне вот интересно, хоть кто то из наших властей заходит на форум?...мне кажется. что здесь больше умных людей, чем в самой администрации...Щас заехать в Конотоп, Глухов, Шостку...могут же?...Везде всё окультурено, чисто, красивые фасады, уже не "совком" пахнет...

ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ВОЗМОЖНОСТЬ РАЗВИВАТЬСЯ!!!

Вот и все ваши планы...просто когда создадут план развития, будут какие то средства. которые просто можно потянуть, вот и всё, для чего он нужен...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavloЗ нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 17, 2008 7:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Vasooda написав:

ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ВОЗМОЖНОСТЬ РАЗВИВАТЬСЯ!!!

Як казали древні римляни, права не даються, а беруться.
Ніхто нікому просто так нічого не дасть. Закон природи такий, що завжди існує певний статус кво, і щоб його зрушити, потрібні зусилля, а не чекання благодаті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahelЗ нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 3:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

недавно встречались наши "можновладцы" с предпринимателями. со слов многих предпринимателей ничего позитивного в действиях руководства города не вижу. поднимают аренду земли, оправдывая "крызою", хотя по теории экономической деятельности цена падать должна. вроде план бюджета на полтора миллиона перевыполнили, а денег даже на новогоднюю ёлку для детей нету, просили сброситься по 20 грн на собрании - это по-моему позорно. зато ща перед ДК "жизненно необходимый" памятник поставили. интерестно узнать официальную стоимость работ по его изготовлению и установке, и кто с чьего кармана это всё оплачивалось. от себя хочеться сказать, что если "задавить" частных предпринимателей города, то через 10 лет никакой план уже не понадобиться - город станет пгт. а инвестиции - было б желание: в одни "рушники" закинуть денег на промо, пригласить прессу, сделать приличный букинг артистов - получим чуть ли не самый крупный в украине этно-ивент после сорочинского ярмарка. отсюда и туризм начнёт развиваться. так это я навскидку за три минуты додумался, пока писал коммент. а в администрации целыми отделами сидят те, кому за такие мысли зарплату платят. думаю, что вся эта затея с планом развития - повод хапануть бабла на карман под красивые гасла.

Змінено: muckahel (четвер грудня 11, 2008 3:30 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahelЗ нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 3:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:

Ніхто нікому просто так нічого не дасть.


ну, конечно, как это можно спокойно предпринимателей отпустить в свободное развитие.... "керивныцтво" жаба задавит!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 11:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
перед ДК "жизненно необходимый" памятник поставили. интерестно узнать официальную стоимость работ по его изготовлению и установке, и кто с чьего кармана это всё оплачивалось

Пам'ятник поставили на гроші підприємців за участю кролевецького козацтва.
Місцева влада до нього відношення не має.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
MakarЗ нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А навіщо тоді взагалі влада в кролевці, якщо вона нічого неробить і непроводить ніяких покращень????? Дороги, тротуари можна було поробити за рахунок траси, памятники ставлять за рахунок підприємців, а що влада робить. Забув вибачаюсь положили стовби на площі, дуже велике досягнення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Дійсно, прос...ли таку можливість покращити дороги в Кролевці!
Я вже писав, що деякий час, великовагові авто, що буди задіяні на будівництві траси, їздили по центру міста! Та за це малого того, що штрафи величезні треба було накладати, та ще й заставити прокласти всі дороги по місту!

Кролевецькі дороги зараз, можливо найгірші з усієї області! (за винятком, можливо Путивля, Білопілля, де теж є ділянки "першошвидкісного" режиму руху).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
muckahelЗ нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 11, 2008 12:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Makar написав:
А навіщо тоді взагалі влада в кролевці, якщо вона нічого неробить і непроводить ніяких покращень????? Дороги, тротуари можна було поробити за рахунок траси, памятники ставлять за рахунок підприємців, а що влада робить. Забув вибачаюсь положили стовби на площі, дуже велике досягнення.


+1!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group