www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:47 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Пережитки радянського минулого чи щось більше?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 22, 2007 9:21 am    Тема повідомлення: Пережитки радянського минулого чи щось більше? Відповісти цитуючи

Пишу по гарячих слідах, аж тремчу від обурення. Але по порядку. Минулого року в селі Гречкіне сталася культурна революція місцевого значення: було організовано жіночий вокальний ансамбль "Вербиченька", який за рік отримав звання "народного", фольклорний ансамбль "Оберіг", в старій закинутій хаті оформлено "Українську світлицю", де зібрали рушники, вишиванки, старовинні предмети побуту тощо (причому на кожному предметі зазначено ім'я автора чи того, хто подарував цей предмет). Там же і відбуваються репетиції вищеназваних ансамблів. Театралізоване свято "Івана Купала", яке проводилося на Пиротчинських джерелах, цього року вилилося в районний фестиваль, що зібрав гостей з усієї області. Люди в цьому селі небайдужі, їх хвилює, що молодь тікає з села, що діти ростуть бездуховними, от і залучають до культурної роботи дітей. Методист обласного Центру народної творчості, збираючи місцевий фольклор, настільки захопилася, що ледве не спізнилася на автобус, пообіцявши, що ще раз приїде, щоб записати пісні "Вербиченьки" та "Оберега". І от сьогодні мені показують листа за підписом такої собі Тетяни Совкиної, який написаний нібито від імені жителів села. В листі йдеться, що ніякої культурної роботи в селі не проводиться, а "Світлиця" організована лише для того, щоб там гнати самогон, пиячити та займатись розпустою. Дітей залучають до заходів погрозами та залякуванням, при цьому здирають з них гроші. Більш того, учасники самодіяльності крадуть по закинутих хатах рушники, предемети побуту тощо, щоб виміняти їх на горілку.
Я спитала, що це за людина написала такого листа. Відповідь мене вразила - така людина на території сільської ради НЕ ПРОЖИВАЄ! Виникає питання: від імені кого ця людина писала подібний наклеп (анонімку), і хто взагалі ця людина? І як з такими боротися?
P.S. Лист надруковано на машинці російською мовою.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 23, 2007 11:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

это провокация. такое входит в привычку в сумской области. на личном примере ощутил.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group