www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця травня 17, 2024 6:08 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вибір хорошого блендера!

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 488

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 10, 2023 1:39 pm    Тема повідомлення: Вибір хорошого блендера! Відповісти цитуючи

Мама захотіла собі купити блендер, думаю випередити її і подарувати їй новий нормальний блендер, а то вона напевно заощадить і купить дешевий. А я краще куплю їй дорожче і якісніше. Тільки я не особливо в них розбираюся.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 277

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 10, 2023 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Беріть з великою кількістю насадок, бо є блендери в яких всього парочка насадок, це ножі і просто подрібнювач. Краще звичайно щоб був і віночок і різання для різних продуктів. Буде набагато зручніше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 274

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 10, 2023 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А від якої фірми простіше і найкраще купувати, а то у нас дуже маленький вибір в магазинах. Я думаю купити від тефаль або від Філіпс ніби як почитав це одні з кращих виробників блендерів та іншої техніки для кухні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 370

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 10, 2023 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Oxigen написав:
А від якої фірми простіше і найкраще купувати, а то у нас дуже маленький вибір в магазинах. Я думаю купити від тефаль або від Філіпс ніби як почитав це одні з кращих виробників блендерів та іншої техніки для кухні.

Ну ви можна сказати праві це прекрасні варіанти які можна купити для вашої мами. Але з великою кількістю насадок в блендерах Bosch Ви можете більш якісніше використовувати його.
Купити блендери https://allo.ua/ua/products/blendery/ у цьому магазині алло можна. Коштуватиме він приблизно до 2500 гривень. Ціна звичайно не маленька, але абсолютно виправдана, у моєї мами такий блендер вже близько 2 років працює без проблем. Мама використовує його практично кожен день, то смузі собі збиває, то крем суп робить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Dusya



З нами з: 16.01.19
Повідомлень: 21

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2023 12:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я такие вещи стараюсь в реале покупать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Darka



З нами з: 03.03.23
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2023 10:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А почему именно в реале? Что тут может быть не так? Это же не обувь... Я в Харькове блендер долго подбирала в реале, все никак не могла сделать выбор. А потом посмотрела в Розетке и моментально подобрала необходимый вариант. https://bt.rozetka.com.ua/blenders/c80155/page=2/ Там большой ассортиммент, есть все ведущие бренды, широкий ценовой диапазон. И с доставкой можно не заморачиваться, а забрать самостоятельно в пункте выдачи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group