www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 1:03 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вантаж з Китаю

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bonzis



З нами з: 27.07.22
Повідомлень: 115

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 17, 2022 10:12 am    Тема повідомлення: Вантаж з Китаю Відповісти цитуючи

Потрібно привезти великогабаритний вантаж із Китаю до України. Хто може підказати, куди звернеться?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
malifors



З нами з: 19.04.22
Повідомлень: 145

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 17, 2022 10:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можу порекомендувати компанію Profi Cargo Service, оскільки я мав досвід роботи з цією компанією і мені теж потрібна була доставка з митним очищенням https://proficargo.com.ua/poslugi-ta-tsini/dostavka-z-mitnim-ochishchennyam.html вантажу з Китаю. Вони мають можливість працювати з великогабаритним вантажем до 250т. Компанія на ринку міжнародних вантажоперевезень вже давно має величезний досвід. У Китаї у них є свої люди, які розв'язувати усі питання стосовно вашого вантажу, в Україні ви отримуєте розмитнений легальний вантаж.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 137

ПовідомленняНаписане: субота лютого 25, 2023 10:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо, что подсказали. Тоже хочу заказать товар из Китая, но вот как доставить быстро и недорого-не знаю. Есть ли еще какие компании по международной доставке?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: субота лютого 25, 2023 2:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я декор для дому замовляла в Італії, і доставку оформляла в цій компанії https://ua.meest.com/services/mizhnarodna-dostavka/mezhdunarodnaya-dostavka/ Можу відзначити що доставка мені дуже сподобалася. Вони швидко, а найголовніше, акуратно перевезли меблі без жодних проблем. І взяли за це не найбільші гроші. Хоча такі послуги дуже дорогі. Тому моя вам порада, зайдіть до них на сайт і все детально вивчіть, адже хлопці тямущі і дійсно допоможуть вам доставити навіть дуже габаритний вантаж.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 403

ПовідомленняНаписане: середа березня 01, 2023 11:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Раньше это было на самом деле выгодно, но сейчас цены в Китае совершенно не радуют, так что я даже не понимаю какой в этом смысла. Знаете, можно же без особого труда сейчас и в нашей стране найти хорошего производителя. Например, ту же одежду, обувь наши делают просто отлично. Я так оптом нижнее женское белье BOOSTO покупаю и продаю на рознице - быстрая доставка получается и качество на самом деле очень радует.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Freona



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 241

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 12, 2023 12:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Компания Sea Way предоставляет профессиональные услуги в таком направлении, как доставка из китая в киев. Опыт и комплексный подход позволяют нам обеспечивать надежные и эффективные транспортные решения для клиентов. Sea Way специализируется на международных перевозках и предлагает различные варианты доставки, включая морские контейнерные перевозки, сборные грузы, а также поддерживаем растаможку. Компания Sea Way организует перевозку вашего груза из Китая в Киев, обеспечивая полный спектр услуг, начиная от забора груза у поставщика в Китае и заканчивая доставкой до вашего адреса в Киеве. Sea Way заботится о логистике, таможенном оформлении и других аспектах доставки, чтобы вы могли быть уверены в надежности и своевременности получения товаров.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group