www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 6:15 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Усім привіт!!!
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 11:26 am    Тема повідомлення: Усім привіт!!! Відповісти цитуючи

Привіт персонально: Grafusik
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Grafusik



З нами з: 26.09.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет Вадик ну дл яначала с днем рождения тебя для началаа там посмотрим на твой ответ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 2:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ну пасиба, пасиба Smile
а что на мой ответ смотреть... ты лучше к 19:00 приезжай на Воссоединения, 15 (институт Укрниимясомолпром) 412 оф. и поговорим об этом Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 27, 2006 8:44 am    Тема повідомлення: Прохання Відповісти цитуючи

Хлопці, вітаю! Вітаю з минулим Днем народження Vadimiusa! Здоров’я та вдачі в житті!

**********************

Прохання. Коли відчуваєте, що предмет вашого спілкування минув у часі (зустріч відбулася тощо), будь-ласка, зачистіть ваші повідомлення. Так мені буде легше. Дуже багато роботи по підтримці сайту в належному стані.

І ще. Коли робите нове повідомлення, краще виписуйте тему. З тим, щоб нові візитери розуміли про що йдеться.

Наприклад. Заходжу на форум "Куточок читача" і читаю нове повідомлення: "Приїжджай". Хто приїжджай, для кого це послання доречно було б зрузуміти з теми, не клікаючи, щоб подивитися, хто ж це там куди запрошує. Добре?

Ви цим дуже допоможете і заощадите чужий час, тих людей, котрих відповідне повідомлення не стосується.

Дякую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 2:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

будемо намагатися
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота вересня 30, 2006 8:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Grafusik написав:
Привет Вадик ну дл яначала с днем рождения тебя для началаа там посмотрим на твой ответ.

ой, завтикав...... Вадим з ДН!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 8:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дякую Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 5:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ти можеш мені скинути фотку свою????

Змінено: Primer55 (вівторок жовтня 03, 2006 5:59 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 5:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
ти можеш мені скинути фотку свою????


Хлопці і дівчата, не показуйте незашифрований від ботів і-мейл. Задовбуть же спамом!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 05, 2006 7:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:

Хлопці і дівчата, не показуйте незашифрований від ботів і-мейл. Задовбуть же спамом!

добре))) надалі будемо обережнішими......
Доречі, Володимире, хочу викласти свою фотку з Фесту на Кролевецький сайт.....мона???? і як?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 05, 2006 7:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надсилай на імейл адміну. За гарної якості, розмістимо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 08, 2006 7:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ось ту т я хочу поставити питання адм"и"ну........ не стирайте пов"и"домлення не попередивши, "и" будь ласка називайте причину, не було з мо"э"и сторони н"и"якого хамства але пов"и"домлень вже на 10 менше, чи то в мене "нет" не так працю"э"??!!!
Це в принцип"и" не важливо, але ........
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 10, 2006 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Ось ту т я хочу поставити питання адм"и"ну........ не стирайте пов"и"домлення не попередивши, "и" будь ласка називайте причину, не було з мо"э"и сторони н"и"якого хамства але пов"и"домлень вже на 10 менше, чи то в мене "нет" не так працю"э"??!!!
Це в принцип"и" не важливо, але ........

Вибач, але 3/4 твоїх повідомлень схожі на флуд - без змісту, без теми. Говориш, не було образ? Проаналізуй сам.

Ти, очевидно, гарна людина, але... Форум - це вільне місце. Правда. Але, уяви, якби всі вставляли свої п"ять копійок на УСІ повідомлення, які їх не стосуються, на що цей форум був би схожий?

Я створюючи його, гадав, що тут буде місце для хороших, розумних думок, а він поступова перетворююється на смітник. Не треба вставляти "згоден", "цілком за", "підтримую" - напиши щось суттєвіше! Нема часу? Взагалі не пиши! Краще подумай та напиши одне (а не 10 за раз) повідомлення, яке людям корисно було б прочитати.

Відвідувачам, гадаю, не дуже ціково прокручувати список повідомлень, серед яких однослівні речення паразити!
Не забирай їхній, мій і СВІЙ час!

Мені вже цікаво, що ж ти напишеш на повідомлення Ксюши, до речі найкращої нашої дописувачки, яке з"явилося тут: http://forum.krolevets.com/viewtopic.php?t=28?
"Ото ж бо й воно...", "у мене така сама хвігня", чи "невесело тобі". Напиши щось таке (перед цим подумай з півдня), що ВАРТО було би почитати.

Все бувай! Без образ. І з конструктивом! Я до вашої критики прислухаюсь, до речі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота листопада 11, 2006 9:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:

Вибач, але 3/4 твоїх повідомлень схожі на флуд - без змісту, без теми.

Прошу пробачення, але якби я нічого не писав.... було б краще??????
питання по темі, але все таки..... це форум!!!! і не більше......
а написати хочеться про все, так як і поговорити, сподіваюсь зустрінемось якось, я в Кролевці 25 буду!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота листопада 11, 2006 10:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
все таки..... це форум!!!! і не більше......


А форум хіба створений для теліпання язиками? Форум - це місце для розумних думок, ще раз наголошую! Його читає багато людей, хоча іноді вони ще й не наважуються приймати активну участь.

Коли заходжу на титульну сторінку, Примере, зправа, в розділі "останнє повідомлення" я бачу здебільшого тільки твій нік. Здається, що крім тебе ніхто не пише. Але це - не зовсім так. Деякі люди написали 3-4 повідомлення, і вони дуже влучні.

Пиши, продовжуй писати, ти - найактивніший, без сумніву! Але не прагни бачити тільки своє ім"я на першій сторінці. Не варто. Можна неправильно зрозуміти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group