www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа травня 22, 2024 2:52 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Где мне купить гранит?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Верный



З нами з: 08.11.19
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2022 7:32 am    Тема повідомлення: Где мне купить гранит? Відповісти цитуючи

Друзья, знаете ли вы где я могу купить гранитную плитку хорошего качества? Теоретически, в УКраине же есть такая плитка? Или все мои поиски будут тщетны?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кузик



З нами з: 15.11.21
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2022 7:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не может быть, чтобы в такой большой стране как Украина не было возможности найти в продаже гранитную плитку отличного качества. Лично мне очень нравится такая плитка и я ее тоже намерен купить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Фигаро



З нами з: 15.12.21
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2022 7:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посмотрите вот тут цену на гранитную плитку https://b-granum.com/granit/granitnaya-plitka/plitka-granitnaya-tsena-didkovichskiy-granit/ Что скажете, вам такая подходит? Как мне кажется, качество этой плитки не может быть плохим. Лично я в ближайшее время хочу себе прикупить данной плитки для обустройства своего нового клуба. У меня будет особый интерьер, в который ничего кроме нее не впишется гармонично.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sandor



З нами з: 22.06.20
Повідомлень: 52

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2022 5:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет
Я ступени с гранита заказывал у ребят с https://granit-build.com.ua/p591406912-stupeni-granita-didkovichi.html
Довольно хорошее качество .
У них широкий выбор гранитных изделий.
Советую обратиться !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group