www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:11 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Дороги Кролевця
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 15, 2006 11:18 am    Тема повідомлення: Дороги Кролевця Відповісти цитуючи

Гляньте, яку дорогу нам роблять, нарешті!








Гарний подарунок до Дня міста!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 18, 2006 10:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ця дорога довго не протягне, я так вважаю......
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 01, 2006 2:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Primer55"]Ця дорога довго не протягне, я так вважаю......[/quote]

Я тоже с вами согласна. Уже не первый раз была укладка этого асфальта - то ли асфальт не качественный, то ли не умеем делать :?:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 7:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в районе заправки возле арматурного завода дорга такая, что на ней можно проверять танки на проходимость...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 02, 2006 2:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="vadimius"]в районе заправки возле арматурного завода дорга такая, что на ней можно проверять танки на проходимость...[/quote]

Хорошо знакома с этой, труднопроходимой даже для танков, дорогой, так как именно в этом районе мои родители живут. Кстати, там около 20 лет тому назад эти то танки и проходили (если мне не изменяет память о ранних школьных времёнах).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 03, 2006 8:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

с тех времен дорога хоть и чинилась, но никак не улучшилась
на Шанхае грунтовки лучше посохранялись Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 25, 2006 12:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На той недели был дома,ездил по етой дороге,и уже местами асвальт выбит,а ето значит что весной снова будут ями.А причина в некачественом асвальте и неумении укладывать! Слыша будто эта "дорожка" обошлась в 3 млн. грн. ,интересно скоко с этих денег пошло не по назначению?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Хлопці! Проспект латають!!!

Ото диво!

Ги...

Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 3:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запитання по темі і до влади. А чи є у ваших планах ремонт тротуарів???!!! Мені (якби ж то тільки мені) вже набридло перепливати калюжі на проспекті після кожного дощу. Машинам треба їздити по нормальним дорогам - це зрозуміло. А людям де ж ходити?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 9:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Запитання по темі і до влади. А чи є у ваших планах ремонт тротуарів???!!! Мені (якби ж то тільки мені) вже набридло перепливати калюжі на проспекті після кожного дощу. Машинам треба їздити по нормальним дорогам - це зрозуміло. А людям де ж ходити?


Хай дороги зроблять, то я по дорозі ходить буду! Ги-ги! Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Людмила написав:
Запитання по темі і до влади. А чи є у ваших планах ремонт тротуарів???!!! Мені (якби ж то тільки мені) вже набридло перепливати калюжі на проспекті після кожного дощу. Машинам треба їздити по нормальним дорогам - це зрозуміло. А людям де ж ходити?


Хай дороги зроблять, то я по дорозі ходить буду! Ги-ги! Very Happy


Я б теж ходила по дорогах, але боюся скажених таксистів Twisted Evil (один навіть вимагав, щоб я йому на троруарі дорогою поступилася)
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 19, 2008 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Помню делали дорогу возле 1 школы долго она не пролежала )))) наверное год прошол и все=) а вот что проспект делают в первые слышу =)если качественно зделают будет кульно)) дорога длиная драги можно будет устраивать ))))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 16, 2008 1:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не повірила власним очам. Сьогодні біля школи №1 встановлюють "лежачого поліцейського"! Невже хтось почув наші побажання чи сам здогадався? Хто б це не був - низький уклін йому.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 16, 2008 3:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ага уже почуствовав, хвала подвеска харошая, даже знак повесели, я считаю нада а то повечерам что траса дрегрейсинга
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 25, 2008 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Не повірила власним очам. Сьогодні біля школи №1 встановлюють "лежачого поліцейського"! Невже хтось почув наші побажання чи сам здогадався? Хто б це не був - низький уклін йому.

*
Фото про "поліцейського" тут.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group