www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 10:30 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Варварське ставлення до дерев по вул.Петровського (фото)
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  

Ваше ставлення до ТАКОГО нищення дерев
Це - технологічна необхідність
53%
 53%  [ 8 ]
Це - ВАРВАРСТВО, що межує зі злочином
46%
 46%  [ 7 ]
Пиляв, пилятиму і буду пиляти ці кляті дерева!
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 15

Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 12:18 pm    Тема повідомлення: Варварське ставлення до дерев по вул.Петровського (фото) Відповісти цитуючи

*
Шановні кролевчани!

Недавно пройшовся по вулиці Петровського, зазвичай такої мило зеленої влітку. Зараз, звичайно, дерева відпочивають, щоб, коли прийде час, знову нас порадувати.

Але! Що моє око побачило...

Не всі дерева, нажаль, повернуться до життя, коли природа почне їх будити...

Що це? Хто це їх так поперерізав, неначе шаблею по животу?!

Чия це ідея? РЕСу зі згоди влади?! Чи за вказівкою влади?! Де ви ще бачили, щоб дерева так нівечили?

Це новітні технології? Навіщо?

Лінії електропередач рвуть? А просто повідпилювати гілки, що тягнуться до дротів?!

Що, багато роботи? Не хочеться ганяти людей та техніку кожного сезону?

Так вирішили просто, ПО ВАРВАРСЬКИ, вирішити проблему?

Я вважаю це злочином! І, гадаю, багато з людей з цим погодиться!

Якщо є можливість, представники влади, поясніть будь-ласка, що відбувається з нашим зеленим Кролевцем, яке скоро перетвориться на місто асфальту та стовпами зі працюючими ліхтарями - єдине чим залишиться гордитися!

Перегляньте, будь-ласка, цикл фотографій. Може це вас натхне схаменутися - ті, хто посилає працівників на ВАРВАРСЬКЕ ЗНИЩЕННЯ ДЕРЕВ!

***

Красиві дерева, правда? Тільки пригляньтеся, що там за голі стовпи зачастіли попереду!


Підходимо поближче...


Ще ближче і.... О, жах! Що це за ВАРВАТСТВО!!!


Кролевчани шоковані. Не від одніє людини чув...


Пам'янімо славетні каштани хвилиною мовчання...


Без слів...


Мов на кладовищі...


Пам'ятник людській дурості...


"Якста" попереду і голе перехрестя...


Так виглядає вулиця Петровського на початку. Дерева вдалині тремтять перед стратою...


Гола "Якста"...


Вузол зв'язку вдалині. Знайдіть одинадцять відмінностей між лівою та правою сторонами вулиці...


Без коментарів...


Так поки ще виглядає вулиця Петровського, починаючи з середини. Назад людям - зі слабкими нервами, вагітним жінкам, дітям - краще не дивитися...
Може схаменетеся, РЕС, владо?!!



Останній раз внесено зміни: Volodymyr (п'ятниця травня 14, 2010 9:28 am), редаговано 3 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 2:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Згоден з Володимиром.Технологічно необхідно проводити ці роботи,
але під наглядом відповідних служб міськради( Ремдільниця), і тоді і провід буде цілий і місто зелене.Потрібно займатися.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 2:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ДА!!! Мудро! Мне лично добавить нечего!Кстати вопрос к местным властям.А как вы лично относитесь к этому,(я не нахожу слов выразить данное действие.)????? Вот так и получается,что всем все ДО ЛАМПОЧКИ. Или я в чем-то не прав! Переубедите меня пожалуйста,если получится!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Призрак Коммунизма



З нами з: 17.11.07
Повідомлень: 3
Звідки: Израиль

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 3:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приєднуюсь до Всіх,що вище склали свої думки. Дякуючи таким начальникам и мєрам наше місто перетворюється на "СМІТНИК".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 3:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ощущение начала разрухи.
нехорошо так поступать со своим домом.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 4:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А хіба ці роботи проводились без дозволу місцевої влади і не "Ремдільницею"? Що ж це за варвари завелися в місті?
Володимире, треба буде навідатися туди навесні, тоді результати такої "діяльності" буде видно у всій красі!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Евгений



З нами з: 14.12.07
Повідомлень: 4
Звідки: Беларусь

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 17, 2007 10:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

НУ то что ето не варворство я уверен на 100%! Конечно это очень не приятно, но в этом есть обходимость! Очень легко понять тех людей у которых возле дома ростут такие здаровые деревья! И страшно представить их состояние когда начинается ураган и шматает эти деревья как пушинки! Они при этом могут повредить желище, линии электро передачь и наконец человеческие жизни! И ваши власти вовремя об этом позаботились! Поймите это правельно... :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 18, 2007 2:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"...вегным путем идем товагищи..." вы Евгений предложите не только деревья по городу вырезать,а еще и все бетоном залить!!! Наверное я думаю это будет верное решение.Верно и от кустов с травой никакого проку нет.Это нужно внести в план "развития" города.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Евгений



З нами з: 14.12.07
Повідомлень: 4
Звідки: Беларусь

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 18, 2007 10:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зачем так маштабно?! я же не говорю про все деревья!!! Вы меня не поняли! ну а если тебе это так нравится, то можешь себе выделеть небольшуй участак, ну хотябы 3x3м., залей бетоном и проводи там вечера за рюмкой чая... в чём проблема? :idea:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 18, 2007 10:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Хлопці! Без сварок, будь-ласка!
Ви просто дійсно один одного не зрозуміли.

Сьогодні спілкувався з мешканцями обскубленої вулиці. Поставив питання як вам, мовляв, те що зробили з їхніми деревами.

Мешканці сказали, що дуже жалько дерев, адже вони їх поливали з 53-го року! Відрами воду носили, а тепер їх так...

Але повідомили також і гарну новину. За їхніми словами, далі, інші дерева, так патрати не будуть. Мовляв, поступила команда "відбій". Ще розказали, що "горсовєт" за таку акцію оштрафували.

Чи правда, чи ні, це нам має сказати сама МІСЦЕВА ВЛАДА. Але вона вперто мовчить з цього приводу.

Нам залишається тільки сподіватися на більш відверте ставлення до кролевчан, виборців, - тих, хто їм цю владу дав.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 20, 2007 4:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Евгений я попрошу Вас не "тыкать",давайте соблюдать субординацию.Пожалуйста.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Евгений



З нами з: 14.12.07
Повідомлень: 4
Звідки: Беларусь

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 20, 2007 10:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Давайте! Я только За!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Леший



З нами з: 24.12.07
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 1:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви знаєте, це досить спірне питання і я б не радив так категорично ставити "так" чи "ні". Хочу навести один маленький приклад для роздумів. Так нещодавно у Києві на дитячий майданчик впало старе дерево, у результаті чого загинула дитина. Жах?!! Так, і куди більший, аніж вирубування навіть цілої алеї дерев. І звинуватили ж звичайно також всіх кого тільки можна, але вже за те, що дерево неспиляли. Хочу зазначити, як спеціаліст, оскільки я спеціалізують на захисті деревних рослин, що обрізка дерев ще не є варварством, тим більше, якщо їм понад 50 років, а це є необхідність. І міська влада в цьому питанні як раз і невинна. Ну майже... Оскільки у кожному місті є (принаймі має бути) такий чудовий орган як Міськзеленбуд, який і керує даними проектами. Але такий жах, чесно підтримую, я бачу вперше. Я б хотів просто запитати фамілію того "чудового" спеціаліста, що керував проведенням обрізки цих дерев щоб "подякувати" йому за таку бездарність і тупість.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Евгений



З нами з: 14.12.07
Повідомлень: 4
Звідки: Беларусь

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 9:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да что тут удивительного! Какие в Кролевце в этой сфере могоут быть специалисты?! Властям это не надо, чтобы не тратить на них денег, да и делают это как попроще, побыстрее и подешевле, а остальное их не волнует! Вот так и получается!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Леший



З нами з: 24.12.07
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 24, 2007 11:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Згоден повністю. Я наднях спробую дізнатись думку районної ради по цьому питанню. Можливо вони зроблять ласку і нададуть потрібну інформацію. Щойно дізнаюсь, то повідомлю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group