www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 6:21 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Якщо влада мене почує, прочитайте дану тему
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 1:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не вважаю, що Глухів відійшов далеко від Кролевця в плані благоустрою... Проте, все таки гетьманська столиця! І педінститут працює... Владу необхідно критикувати, просто щоб не було горохом об стінку... А нам сваритись нічого, бо ми говоримо на різних мовах. Вибач, якщо зачепив емоції. Тримай себе в руках! Тоді життя яскравіше і люди добріші. Особливо ті, що поруч. Cool
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 15, 2010 9:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Урн нету,скамеечек нету,тротуары в ужасном состоянии-на каблучках ножки можно повыворачивать и каблучки на туфельках не дешевых потерять...за дороги вообще молчу! Всё дело в том,что на то она и власть в городе,чтобы не сидеть там штаны протирать а что-то еще и делать полезного для людей и города в целом,да я и не думаю ,что бюджет уж совсем на нуле,не верю просто...А вообще-Сколько ж того нашего Кролевца!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа червня 23, 2010 10:06 am    Тема повідомлення: Re: Громадський сектор Відповісти цитуючи

Містер написав:
...Говорити про те, що громада (тобто - ми) може сформувати додатковий фонд під назвою "Мій парк" в розмірі 1,7 млн. грн. (саме стільки необхідно для того, аби надати нашому парку сучасного і цивілізованого вигляду)...


Це вже виведена конкретна цифра чи просто для прикладу?

Просто цікаво, якшо виведена конкретна цифра, то має буть якийсь план чи макет, згідно якого виводився кошторис. От його б цікаво було побачити. А ще дізнатися хто його автор. (але це за умови, повторюю, що такий макет існує).
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа червня 23, 2010 10:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю. що не варто хапатися одразу за півторамільйонні проекти, якщо 1 лавочка для парку та скверу коштує 950 грн(http://prom.ua/p98033-skamejka-sadovaya--skamejka-derevyannaya--kiev.html). А якщо замовити виготовлення таких "дівайсів" у лісгоспі, а фурнітури до них на арматурному, то вартість знизиться відсотків на 40. Досить буде поставити 25 лавочок і це вже досягнення! Думаю, що такі витрати не стануть поперек горла міському бюджету.

Бажання - 1000 можливостей, небажання - 1000 причин, панове! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: субота червня 26, 2010 11:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всё это хорошо,да вот только остались бы стоять эти скамеечки в первозданном виде,это уже вопрос....Да и дворникам работы поприбавится,по две урны к скамеечке надо приставлять обязательно!! Crazy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
качмарик



З нами з: 05.07.10
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 05, 2010 1:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми і влада. Для більшості звичайних громадян наявність влади ,це приблизно те ж саме ,що віра бідних тубільців у всемогутнього Великого Білого царя який десь поруч хоч його і не видно . Великий білий царь все може, а якщо і не може то скоріш всього ,шо не хоче,чи ще гірше він навмисно затримує випадіння атмосферної вологи на теренах нещасної Кролевеччини. Більш того темними ночами він колупає дірки на дорозі і розсипає сміття по вулицях. Живе звісно він в трьохповерховому котеджі має великий гарем і зранку замість кави хлище "Дон піріньйон" чи ще якісь екзотичні напої ,які в силу своєї дорожнечі недоступні пересічній прибиральниці і все це заїдає салом та баликом в таких кількостях що ціни на останні на нашому базарі не встигають за його великим апетитом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 06, 2010 9:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Думаю. що не варто хапатися одразу за півторамільйонні проекти, якщо 1 лавочка для парку та скверу коштує 950 грн(http://prom.ua/p98033-skamejka-sadovaya--skamejka-derevyannaya--kiev.html). А якщо замовити виготовлення таких "дівайсів" у лісгоспі, а фурнітури до них на арматурному, то вартість знизиться відсотків на 40. Досить буде поставити 25 лавочок і це вже досягнення! Думаю, що такі витрати не стануть поперек горла міському бюджету.

Бажання - 1000 можливостей, небажання - 1000 причин, панове! Wink

Ги. А відкати як же? Такий проект нікому не вигідний)))))))))
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group