www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:52 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Прага,Карловы Вары..

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 2:41 pm    Тема повідомлення: Прага,Карловы Вары.. Відповісти цитуючи

Европа,и этим всё сказано.Уровень жизни выше и люди другие..
Прага-незабываемый город,красивейший,архитектура,фрески поразили..Очень нам с сыном запомнилось национальное блюдо-" Колено",насмеялись..Принесли нам голинку,зажаренную на вертеле,да еще каких-размеров??? Very Happy Ну вобщим мы её немного потерзали,так как была очень жирная,а чехи любят такое , да с пивом..,и отставили,да еще до этого поели "полевку в хлебе"-супчик грибной в хлебе -вкусняшка..
Поездили по старинным замкам,а их в Чехии очень и очень много,больше тысячи..Красота неописуемая..
Карловы Вары-это т город чехи называют" Город-рана".А потому,что почти всю недвижимость там скупили руские,и чешской речи там практически не услышишь.Зашли там в магазин при заводе ,где изготавливается" Бехеровка",купили по сносной цене..
Были на пивном заводе,увидели технологию приготовления пива-поразила чистота и стерильность..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 21, 2010 7:32 pm    Тема повідомлення: Про Прагу Відповісти цитуючи

Дійсно, класно в Празі... Навіть з розповіді відчуваєш колорит подорожі по Чехії. І це зовсім поруч. Що вражає, так це відчуття Європи, яка поруч. Може ще розкажите дещо? Цікаво... Rose
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: субота червня 26, 2010 11:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Побывали в Пражском зоопарке..огромная территория,за неделю самый раз обойти.Для зверюшек все условия созданы,просто неописуемое зрелище...Поездили в Пражском метро-станции простенькие,но поезда-чистые,новые,комфортные...Еще Был у нас ужин на кораблике по реке Влтава-играет гармонист-чех..мы сидим пьем бехеровочку,кушаем (шведский стол)и наслаждаемся красотой...Очень запомнилось нам!
Мне очень понравилось значение слов по переводу..Значит,если на мужчину скажут Козел,то он мило улыбнется в ответ и поцелует ручку,так как у них это означает- классный мужчина!Духи-вонялки,билеты-ездэнки...вобщим,почти как у нас!!Smile)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя червня 27, 2010 4:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже приємне враження від Праги... А чи може бути інакше? Мабуть, що ні. І справа не в тім, що для нас, провінціалів, все буде незвично чудовим, оскільки звикли до мінімуму комфорту та прекрасного. Навіть люди з великих світових центрів гуманітарного характеру відвідуючи Прагу просто вражені відбувають в інші міста, країни. Прага, Прага... Думками з тобою...
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер січня 12, 2012 8:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До вражень Піхвочки додам свої.
Прага- архітуктурно чудове місто. Будівлі добре доглядаються. Перед тим як їхати до Праги, добре було б почитати казки про замки, принців та принцес. Середмістя Праги буде доброю ілюстрацією до них.
Але люди там чомусь засмучені. Сумні. Непривітні. Поліцаю захотілося перевірити мого паспорта. Сказав мені: " А, рускі". Хотілося дати йому по морді, декілька разів повторив, що я Українець. Не подіяло на ідіота, що протовжував з садистичним задоволенням стверджувати "рускі, рускі". Проте паспорта повернув. Настрій було зіпсовано. Як же вони тоді ставляться до наших нелегалів, що там горбатяться на тяжкій праці? До того ж на летовищі купив дурну бехтерівку, а здачу "зажали". Коли почав вимагати, зробили вигляд, що не розуміють. Так і не віддали моїх грошей нахабні чешки з невинними очима. Нібито цивілізована нація, а насправді мілкота душі малої нації. Саме за таких обставин почуваєш огром нашої країни та її потенційну велич.
Далі був Мюнхен. Декого здивує, але німці привітні. У метро я ніяк не міг второпати, як перейти на іншу лінію мережі метро. Витяг свого розмовника й запитався у однієї літньої німкені. Вона щось довго пояснювала, потім побачила моє обличчя і зрозуміла, що я нічого не второпав. Взяла мене як п"ятилітнього хлопчика за руку й повела ескалаторами на потрібну мені лінію метро. А в неї ж були свої справи! Проте знайшла 3-4 хвилини для незнайомого чужинця. Данке шен, люба жіночко.
Ось таке ставлення не забувається і є найліпшою реклямою країни.
Я добре розумію, який ниций слід залишила німецька окупація на нашій землі. Але я бачу і велич німців.
Був у Дахау. То дійсно гибле місце. І табір мав бути саме там, у тій диявольській низині. Не розумію, як люди можуть жити у тій енергетичній чорній дірці.
Хотів побувати на могилі Бандери. Просив когось із місцевих українців повезти мене туди, але всі виявилися зайнятими. А сам я її не знайшов.
Чи треба їхати до Мюнхену? Без сумніву. А там за дві години і до Зальцбургу в Австрії- міста-казки. Не пожалієте.


Змінено: Кролевич (четвер січня 12, 2012 8:42 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 12, 2012 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Дякуємо пану Кролевичу за таку живу розповідь!

Про чехів у мене не такі вже погані спогади.
Колись, гнав авто з Німеччини. Без грошей, без знань. Воно постійно ламалося. Чехи допомагали ремонтувати. Правда, було це у маленьких містечках.
Чешки, говорите... Ну, про них іншої думки у мене теж не склалося. Smile

А німці, дійсно, привітні. У Кельні, минулого Грудня, я не міг второпати де платити за міську електричку. Зупинив якогось хлопа. Спитав по-англійськи. Не зважаючи на те, що він поспішав, привів мене до квиткового автомата та пояснив що натискати (бо там, не дивлячись на простоту, можна мізки поламати).
Ось так.

Про Словакію у мене ДУЖЕ погані враження. Оце дійсно!
Але ж, не забуваймо, є прислів'я - паршива вівця усе стадо псує!
Тому, підемо від зворотнього, спершу згадаймо про стадо, а тоді про те, що десь може бути і паршива вівця!
У кожній країні є гарні та гнилі люди!..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group