www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 9:22 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Золотой браслет из красного золота

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 262

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 28, 2021 10:44 pm    Тема повідомлення: Золотой браслет из красного золота Відповісти цитуючи

Решил сделать жене приятный и внезапный подарок, хочу подарить браслет из красного золота, только не могу подобрать хороший онлайн магазин. Поэтому ребята буду жду от вас советов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 259

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 28, 2021 10:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте, красное золото кажется сейчас не в дефиците, я допустим всегда заказываю украшения в магазине Золотой Вельон, у них приятные и отзывчивые продавцы, хорошие скидки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 262

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 28, 2021 10:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если честно впервые слышу такой магазин, даже интересно посмотреть, что у них там иметься. Большое спасибо за подсказку, уже нашел я их сайт сейчас будем делать обзор надеюсь он будет удачный.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 28, 2021 10:50 pm    Тема повідомлення: Re: Золотой браслет из красного золота Відповісти цитуючи

Amur написав:
Решил сделать жене приятный и внезапный подарок, хочу подарить браслет из красного золота, только не могу подобрать хороший онлайн магазин. Поэтому ребята буду жду от вас советов.

Вот по этому адресу можно купить злотые браслеты https://aurum.in.ua/c/braslety/f/metall:zoloto/ , с магазинам Аурум знаком уже несколько лет, украшение покупаю только на этом сайте, качеством и ценой доволен. Благодаря хорошим скидкам можно сэкономить деньги, доставка действует по всей территории Украины.
У меня любимая также предпочитает красное золото, у нее есть браслет с цирконом. Также покупал здесь серьги и цепочку с кулоном. В ассортименте есть украшение из других драгоценных металлов, допустим для дочери покупал серебряный браслет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group