www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:42 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
"КОНКУРС КРАСЕНІВ"

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2009 6:52 pm    Тема повідомлення: "КОНКУРС КРАСЕНІВ" Відповісти цитуючи

ЗДРАВСТВУЙТЕ УВАЖАЕМАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ!!!
ХОТЕЛОСЬ БЫ ПОТОЧНЕЕ УЗНАТЬ В КАКИХ ЧИСЛАХ БУДЕТ ПРОВОДИТЬСЯ ЭТОТ КОНКУРС?
И КАКИЕ ВООБЩЕ ПЛАНИРУЮТСЯ КОНКУРСЫ БЫТЬ В ЭТОМ ПРЕДСТАВЛЕНИИ...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: субота серпня 01, 2009 10:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

спасибо администрации ДК за исчерпывающий ответ на мой вопрос!!!! Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 03, 2009 7:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pefochka написав:
спасибо администрации ДК за исчерпывающий ответ на мой вопрос!!!! Laughing

Шановна (-ний?) pefochka! Адміністрації РБК на цьому форумі немає, позаяк цей форум неофіційний Very Happy Якщо я інколи відписуюсь про культурні події міста, то це не значить, що я цілодобово сиджу в Інтернеті на форумі Very Happy
Але обіцяю, що як тільки буде розроблено даний конкурс, то відвідувачі форуму дізнаються про це перші!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 03, 2009 10:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про цей конкурс перший раз заговорили 3 роки назад на місс кролевець))) так що мабуть чекати ще довго
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2009 8:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за ответ!!!!
На мой взгляд, неплохо было бы провести этот конкурс,хоть какое-то разнообразие было бы в нашем колхозе..да и вообще очень много достойных ребят-я "ЗА" этот проект!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 10, 2009 7:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ех, якби все "впиралося" в пошук учасників та творче оформлення... Будуть ідеї щодо спонсорів - пишіть. Very Happy
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: субота червня 26, 2010 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сегодня,после Красуни 2010,опять возникает вопрос,почему бы не сделать Шоу для парней?? я думаю было бы не менее интересней,ведь одно и тоже надоедает..Хотя ничего не имею против Красуни,спасибо конечно же всем организаторам,участникам за такое развлечение,но для них же нашли спонсоров,а для ребят-не найдутся что ли??
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group