www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:26 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Оголошення та звіти про поїздки (ФОТО)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО)
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер червня 11, 2009 8:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Аж ностальгія пробила. Хоча була там всього двічі і великого захоплення не було. Чому б не підремонтувати все те і не зробити знову табір? Тим більше, что в сучасну "Ластівку" путівок не дістати. Чи ми тоді схаменемося, коли все завалиться? Ну, як звичайно. Хоча пам'ятаю, що там були якісь отруйні змії, що навіть страшнувато було ходити по траві. Можливо, через це табір перенесли.
До речі, а басейн зберігся? Чому не відзняли? Laughing
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
An-Cello



З нами з: 15.06.09
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 15, 2009 8:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Шпикачки були неймовірно смачні!


Що може бути смачніше їжі на природі - тільки їжа на природі. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 09, 2009 8:47 am    Тема повідомлення: Фотозвіт про поїздку у село Камінь 05.07.2009 Відповісти цитуючи

*
Традиційно (майже) у неділю каталися. Було усього 2 чоловіки.

Їздили у село Камінь. Туди й назад - 60 км.

Фото з коментарями ви можете переглянути на нашому основному сайті за адресою: http://krolevets.com/velo.php?velotur_05_07_2009_kamin


Змінено: Volodymyr (середа вересня 27, 2017 5:07 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
hatinka



З нами з: 18.11.09
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 19, 2009 1:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Интересная ветка!
Особенно порадовал отчет по ракетной части. Информацию о расположении в/ч там знаю давно, вот теперь, благодаря Вам почти побывала.
Нет ли там подземных помещений? Ведь должны быть, а на фото я не заметила, чтобы Вы спускались под землю.
Спасибо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 19, 2009 4:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Підземних бункерів немає. Колись, говорять, були. Зараз усе засипане. А от ангани по 70 метрів у довжину ще існують. Приїжджайте влітку, зв'язуйтесь з адміном - покатаємось гуртом на велосипедах по кролевеччині, пофоткаємо.
Дивіться також фото й на основному кролевецькому сайті - www.krolevets.com - там багато чого такого, що ви любите фотографувати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
hatinka



З нами з: 18.11.09
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 19, 2009 3:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за запрошення, лишилось дочекатися літа чи хоча б весни Smile
А ще питаннячко одне:мені на глухівському форумі написали про ракетну частину біля села Зазірки. А Ви там, часом, не бували? Ось тільки-но на Вікімапії була, то біля Зазірок щось нічого не знайшла.
А от біля Дубовичів в/ч аж дві!!!
І стосовно ровера-як можна на ньому потрапити на інший берег Десни зі сторони Кролевця. Мені цікаві села Розльоти та Радичів, які зовсім недалеко від Кролевця. Чи є там мости, пароми чи щось таке?
Дякую!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота грудня 05, 2009 12:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чудово! особливо - тур по Губоровщіні! Чи можливий повтор в 2010 році? Прошу повідомити заздалегідь дату поїздки-подорожі!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота грудня 05, 2009 12:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Головна мета - спілкування в компанії друзів. Тому ваше коло - це ідеальний варіант. Нові обличчя - не завжди на краще. Ідеальний варіант - до 5 чоловік. Можливо з жінками як рівноправними учасниками подорожі (це означає - один за всіх і всі за одного, а не: несіть мене, бо мені важко!). Хіба є щось краще, аніж такий уікенд? Як на мене, то навіть сауна відступає. А чому б не поєднати: спочатку велотур по району, а потім - сауна як гарний спосіб відновити сили. Ще раз підкреслюю - головне, щоб була гарна компанія, що складається з перевірених людей... Велосипед має бути просто технічно справний, а те, яку швидкість він може розвинути - залежить від ніг його власника (та загальної фізичної готовності та витривалості людини, що крутить педалі). Тури на моторках (скутерах), авто - не можливі, оскільки людина в таких зайняттях просто сидить, в кращому випадку - рулює та тисне на педалі авто. От велопробіг - ото воно! Ще раз дякую за прекрасні фотозвіти! Варто жити!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Archi



З нами з: 26.10.09
Повідомлень: 2
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: четвер березня 25, 2010 1:48 pm    Тема повідомлення: Сезон 2010 Відповісти цитуючи

Когда планируется открывать сезон 2010? Буду рад смахнуть пыль с велика! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 26, 2010 2:52 pm    Тема повідомлення: Re: Сезон 2010 Відповісти цитуючи

Archi написав:
Когда планируется открывать сезон 2010? Буду рад смахнуть пыль с велика! Smile
Вважаю раніше середини квітня не слід навіть сподіватись. Вологі та брудні дороги можуть стати на заваді. Але все ж є надія що весна невдовзі таки виправить становище. Як завжди запрошуємо всіх охочих та не байдужих. Про дату першого виїзду буде повідомлено окремо. Слідкуйте за темою !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа березня 31, 2010 5:40 pm    Тема повідомлення: Re: Сезон 2010 Відповісти цитуючи

bikemaster написав:
Про дату першого виїзду буде повідомлено окремо. Слідкуйте за темою !


Якщо можна, то на вихідні заплануйте, ок?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 31, 2010 6:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олександре, якщо ти маєш на увазі ці вихідні, то скажу що наприклад у мене не вийде, по перше ще навіть і не виїзжав, вел не готовий поки що не маю часу готувати, по друге вогковато трохи,та й Пасхальні свята. До речі Вовчика не має в місті. Залишається чекати наступних, але думаю на довго відкладувати не будемо !
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа березня 31, 2010 7:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та я про будь-які вихідні. )))) Просто мені з Києва їхати, то серед тижня не встигаю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 31, 2010 7:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОК ! Покатаємось і на вихідних, без проблем ! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 6:39 am    Тема повідомлення: Сезон 2010 Відповісти цитуючи

*
Учора вперше осідлав свого алюмінієвого коня! Проїхався до Грузького, далі до Типки і - повз зупинки "Реть" - додому.

Друзі! Як тільки пахне черемхою у лісі! Як співають солов'ї!..

Я вже навіть не рекомендую - прошу вас - виїжджайте на природу! Просто поїдьте увечері за місто! На пів-годинки. Повернетеся іншою людиною - звеличеною, спокійною!

Зараз цвіте черемха, потім - бузок, конвалії вигулькують. Весна - лікар душі...

---
Сезон 2010 катання на велосипедах відкрито! Насолоджуймося природою, вивчаймо рідний край!

Усіх, хто хоче приєднатися до (надіюсь) регулярних велопрогулянок, прошу реєструватися тут: http://www.facebook.com/pages/Krolevec/126631587539.
Будемо там (в тому числі) розміщувати оголошення про поїздки.

До скорих зустрічей, шановні земляки!

---
І ось фотодоказ про черемуху та велосипедні поїздки:



Біля села Грузьке по дорозі до урочища "Типка"

Цю тему також висвітлено у Кролевецькому щоденнику



---
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 2 з 8

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group