www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 7:56 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Нова тема "Політика"
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 11:40 am    Тема повідомлення: Нова тема "Політика" Відповісти цитуючи

Добрий день.
Пропоную створити нову тему "Політика"
Хотілось, обговорити питання політичного життя в Україні, старі та нові партії та інше.

Шановний модератор як Ви ставитесь до моєї пропозиції?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 1:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
В принципі, я не проти. Давно про це думав.

Але, з політикою в маленькому місті треба бути обережним, гадаю.
Ми всі - сусіди, ми всі - кролевчани. Тому, було б гірко від того, що чогось раптом люди перестануть здороватися один з одним через те, що один підтримує партію Любителів Помідорів, а іншій партію Закоханих у Томати!

Хочу ще почути думки форумчан, чи варто говорити про політику на кролевецькому форумі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 9:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Владимир, в основном, все люди которые имеют свое мнение, они выражают свои аргументы, а другие люди принимают эт аргументы или не принимают.
Задавая этот вопрос, я хотел узнать мнение людей и какие "политические" настроения в Кролевце сейчас. (последний всплеск был во времена "Оранжевой революции".
ну и конечно поговорить о том о семSmile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 20, 2009 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

активність політиків на 0, але скоро почнуть діяти, як не як вибори.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 21, 2009 10:53 am    Тема повідомлення: Re: Нова тема "Політика" Відповісти цитуючи

vitalimo написав:
Добрий день.
Пропоную створити нову тему "Політика"
Хотілось, обговорити питання політичного життя в Україні, старі та нові партії та інше.
Я підтримую таку ідею при умові що розмова буде не на рівні емоцій, а спиратиметься на аргументи. Для мене теж політика - дуже цікава річ.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: неділя березня 22, 2009 6:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Выборы президента.
Кто будет следующим президентом?
1. Ющенко
2. Янукович
3. Тимошенко
4. Яценюк

Ваши варианты?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 23, 2009 5:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Останнім часом я не слідкував за розкладом на політичному олімпі, тому не знаю яка там ситуація.
Може основне протистояння буде між Тимошенко та табором ПР(які там зараз електоральні позиції у основних гравців - Ющенко, Тимошенко, Януковича?). Та й ситуація така що пост президента може витіснитись парламентською моделлю. Такі хитросплетіння відбуваються, що важко прогнозувати.
(Та яка буде модель управління парламентська чи президентська, це не важливо за великим рахунком.)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа березня 25, 2009 3:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю, що політика і так вже занадто вкорінилася у повсякденне життя, щоб ще й тут її мусолити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 05, 2009 11:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Думаю, що політика і так вже занадто вкорінилася у повсякденне життя, щоб ще й тут її мусолити.
Цікаво, яким же чином вона вкорінилася в Ваше життя? Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 06, 2009 8:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

просто некоторым нравится отслеживать политические изменения, а некоторым совсем не нравиться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 06, 2009 9:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Декому повинно подобатись не тільки слідкувати, а й бути причетним до політичного життя. Чим менше в суспільстві таких, кому "подобається" тим більший процент пасивної сірої маси, якою із задоволенням "цікавиться сама політика".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 07, 2009 4:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

да.
вот надо что то делать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 07, 2009 5:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наприклад Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 10, 2009 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ага, а тут значить збирається клуб політрозуміючих )))))) ой насмішили, зара впаду з красівого стільчіка ))))))))))))))))))) які слова "сіра маса".. ха-ха-ха)))) от тепер я точно буду часто сюди заходити )))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 10, 2009 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
які слова "сіра маса".. ха-ха-ха
З чого тут "тішитись"? Наведіть оптимістичні аргументи
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group