www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя квітня 28, 2024 5:55 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Моя музика

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 26, 2021 5:46 pm    Тема повідомлення: Моя музика Відповісти цитуючи

Чи є можливість якимось чином розповісти про себе світу? Я давно пишу пісні і було б круто якби випала можливість показати їх для передач та кіно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 27, 2021 8:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не можу вам сказати, що це буде просто і швидко, так точно не вийде, та звичайно ви можете спробувати спочатку переглянути яка саме музика для кіно https://musicbusiness.in.ua/music-industry/how-it-works/yak-rozmistyty-sviy-trek-v-kino-i-navishcho/ цінується найбільше, от саме такий формат реально можете і випробувати. Хоча на все потрібно не лишень багато часу, а й звичайно корисно буде ще фінансувати такий проект.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group