www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 7:44 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Де подивитись усі ЖК України?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 924
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 18, 2022 2:09 pm    Тема повідомлення: Де подивитись усі ЖК України? Відповісти цитуючи

Хотілося б подивитися цілий список новобудов та нових житлових комплексів України, просто дуже хочеться купити собі свою квартиру та перестати перебуває в орендній квартирі, це просто дуже …
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 18, 2022 2:38 pm    Тема повідомлення: Re: Де подивитись усі ЖК України? Відповісти цитуючи

Чому перебуває в орендній квартирі погано? Я ось особисто вже більше п'яти років так проживаю і мені нормально, думаю що не купуватиму взагалі свою нерухомість, тому що це дурна витівка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 924
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 18, 2022 6:45 pm    Тема повідомлення: Re: Де подивитись усі ЖК України? Відповісти цитуючи

Ваш коментар взагалі досить дивний, вперше таке бачу, щоб хтось писав на рахунок покупки своєї нерухомості, що це просто безглуздо, тому що вона завжди цінувалася, багато хто добивається своєї нерухомості роками.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 691
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 20, 2022 12:57 am    Тема повідомлення: Re: Де подивитись усі ЖК України? Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Хотілося б подивитися цілий список новобудов та нових житлових комплексів України, просто дуже хочеться купити собі свою квартиру та перестати перебуває в орендній квартирі, це просто дуже …


Вітаю! Розумію, що купівля нерухомості це не легкий шлях, що дуже важко знайти хороший каталог, де просто можна взяти та знайти хороший ЖК або просто навіть новобудови України https://dom.ria.com/uk/novostroyki/ особисто я просто постійно дивлюсь каталог у перевіреному сервісі від Дом.Ріа.

Завжди цікаво подивитися щось нове, завдяки їм я знайшов вже собі хорошу квартиру в новобудові, при цьому я не зупиняюся і завжди дивлюся щось нове, тому що це дуже цікаво спостерігати за тим, як з'являються нові квартири, райони та ЖК.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group