www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:14 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Щодо досягнень місцевої влади
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 08, 2007 10:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

profit написав:
Уважаемый Сварт! Вы в свою очередь многим обязаны нашему Уважаемому Админу,за то, что он еще так долго терпит Ваши тупые высказывания и критику в адрес присутствующих на данном форуме.Еще раз обращаю Ваше внимание на то,что нужно давать четкие и в некотором роде нужные советы,а они в свою очередь как всегда неблагодарны( я имею ввиду советы) Так что лучше жевать,ежели сказать нечего.(отрывок из рекламы,очень помогающий в жизни).
Удачи!!!!

Ти думаєш як почув гарне словечко, так ти вже ветеран інтернету?! Я вже десь писав, що ви читаєте та коментуєте тільки ті вислови, що здатні осягнути)) Лекцію з психології і я можу прочитати, а "нужные советы" я щось від тебе не чув!

Мені вже треба якісь бонуси давати за кожного, хто зі мною тупу сварку заводить. І відвовіді вже писати їм набридло. Краще б мову рідну не забували!!

І тобі Профіт доброго здоров'ячка
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 13, 2007 12:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго Времени Суток Уважаемые посетители!!!!
Бежал домой бегом,что бы излить все, что накопилось за последние 10 минут фестиваля.А именно по поводу проведения его в следующем году.Бежал,что бы удовлетворить свою надежду на то,что в самом деле эти слова долетят и достучаться до нашей уважаемой местной власти.Мне интересно знать-был ли кто из них на концерте?Видел ли кто из них как группа "Монгол Шуудан" завела толпу? Как сразу после 2-3 песен люди массово начали подходить на площадь!!!!!Видели?????????Да и это было в Кролевце! И меня как и многих других жителей раздирала гордость за то,что этот ВСЕУКРАИНСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ проводится именно у нас в Городе!Где вы еще увидите такие легенды рока как,Монгол Шуудан,или От винта.
Где?Прекрасно понимая, что Мои слова вряд ли долетят до ваших ушей.А жаль. И мне очень и очень будет обидно,если в следующем году у нас не будет фестиваля.А мы в свою очередь будем наслаждатся плогиатом...надеюсь нет в этом надобности описывать весь репертуар исполняемых на наших "праздниках" песен.А как готовилась молодежь? сколько было в их глазах радости.Не скрою то,что сам был очень обрадован,увидя то,что строят сцену.
Начинать поливать вас уважаемые те,кто на Олимпе ризона нет.ПОТОМУ ЧТО ЭТО БЕСПОЛЕЗНО.РАБОТУ ВАШУ МЫ ВИДИМ.
Ограмная вАМ благодарность за то,что вы отниаете у Кролевчан(возраст я надеюсь не имеет значения,так как под музыку Монгола танцевали практически все)маленькую радость.Спасибо вам огромное.Еще раз благодарю...
Надеюсь к моим пожеланиям присоединяться многие.
А слов "благодарности" на сегодня НЕТ.
Остается жить только надеждой на то,что все-таки в следующем году ОН СОСТОИТСЯ ОПЯТЬ И ОПЯТЬ У НАС И ПУСКАЙ ЭТО СТАНЕТ ДОБРОЙ ТРАДИЦИЕЙ...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 16, 2007 11:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

P.S от 13 августа сего года. Приношу свои извинения в сторону тех,кто не был на фестивале,и собственно не знает,и даже не догадывается о чем,а точнее о ком,хотя скорее о чем.Речь изложена мною о том,что наши МЕСТНЫЕ ВЛАСТИ так идут молодежи на встречу,что даже не хотят проводить в следующем году рок-фестиваль. "Позор"-товарищи скажем дружно.Простите,больше не могу ничего сказать.Очень печально,то что на сегодняшний день никто не поддержал и не опроверг мою точку зрения по поводу "развития " нашего города. Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 3:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

всем поклонникам фестиваля который еще раз прошел у нас в кролевце.

от имени организаторов заявляю: мы с вами не выпустим пророк из города(максимум мы выедем просто за черту города) но фестиваль будет достоянием города с гордым королевским названием КРОЛЕВЕЦ.
оргкомитет фестиваля ПРО РОК
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 3:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а вот по поводу власти
http://youtube.com/watch?v=iGc8MdYKZcY
гурт н.три
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 17, 2007 10:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый ser! Если у вас будет такая возможность давайте поговорим как-нибудь.Моя аська 379943336.До скорого.Благодарю за поддержку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 10:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Продовження теми про заборону ПроРоку владою Кролевця читайте тут: http://forum.krolevets.com/viewtopic.php?p=1221#1221
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 10:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

profit написав:
Доброго Времени Суток Уважаемые посетители!!!!
Бежал домой бегом,что бы излить все, что накопилось за последние 10 минут фестиваля.А именно по поводу проведения его в следующем году.Бежал,что бы удовлетворить свою надежду на то,что в самом деле эти слова долетят и достучаться до нашей уважаемой местной власти.Мне интересно знать-был ли кто из них на концерте?Видел ли кто из них как группа "Монгол Шуудан" завела толпу? Как сразу после 2-3 песен люди массово начали подходить на площадь!!!!!Видели?????????Да и это было в Кролевце! И меня как и многих других жителей раздирала гордость за то,что этот ВСЕУКРАИНСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ проводится именно у нас в Городе!Где вы еще увидите такие легенды рока как,Монгол Шуудан,или От винта.
Где?Прекрасно понимая, что Мои слова вряд ли долетят до ваших ушей.А жаль. И мне очень и очень будет обидно,если в следующем году у нас не будет фестиваля.А мы в свою очередь будем наслаждатся плогиатом...надеюсь нет в этом надобности описывать весь репертуар исполняемых на наших "праздниках" песен.А как готовилась молодежь? сколько было в их глазах радости.Не скрою то,что сам был очень обрадован,увидя то,что строят сцену.
Начинать поливать вас уважаемые те,кто на Олимпе ризона нет.ПОТОМУ ЧТО ЭТО БЕСПОЛЕЗНО.РАБОТУ ВАШУ МЫ ВИДИМ.
Ограмная вАМ благодарность за то,что вы отниаете у Кролевчан(возраст я надеюсь не имеет значения,так как под музыку Монгола танцевали практически все)маленькую радость.Спасибо вам огромное.Еще раз благодарю...
Надеюсь к моим пожеланиям присоединяться многие.
А слов "благодарности" на сегодня НЕТ.
Остается жить только надеждой на то,что все-таки в следующем году ОН СОСТОИТСЯ ОПЯТЬ И ОПЯТЬ У НАС И ПУСКАЙ ЭТО СТАНЕТ ДОБРОЙ ТРАДИЦИЕЙ...

К сожалению только сейчас увидел твой пост (надеюсь что ниче что на ты?), но реально ты прав на все сто %, просто то количество народа, которое заходит на кролевецкий форум можно пересчитать на пальцах, поэтому такой и результат. Мы будем бороться за это право быть лучшему всеукраинскому (а мы видим в нашем ПРО РОКе и международный фестиваль) рок-фесту именно в Кролевце, и надеюсь с помощью всех ВАС, кому не безразличен этот никому не известный городишко, мы поборем эти монархические взгляды.
Так что 15 сентября встерчаемся. Место и время встречи оговрим чуть позже, дабы нам не помешали враги...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 17, 2007 12:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запитання до місцевої влади (дійшли чутки, що один з представників вищого її ешелону постійно тут буває): про яку перемогу демократії і здорового глузду може йти мова, якщо крол. рада вже місяць як опалюється, а дитсадки досі ні?!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 7:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учора почула новину - волосся стало дибки на всю довжину. На Шанхаї закрили нову котельню, всіх жителів примусово переводять на індивідуальне опалення - це відомо ще з весни. Кролевчани крутяться, як можуть. Більшість вже встановили котли, але...
Разом з водою вихлюпнули немовля. В цьому мікрорайоні розташовано гуртожиток ГДПУ (колишній профілакторій). Там точно ніхто не зробить індивідуальне опалення. Студенти мені сказали, що восени (!) розпочалися будівельні роботи нової (!) котельні. Цікаво, чи встигнуть до морозів? І хто буде нести відповідальність за здоров'я студентів?
Ось з цього приводу хотілося б почути вичерпну відповідь від предстаників влади.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 23, 2007 8:50 am    Тема повідомлення: Почався опалювальний сезон. Не для всіх Відповісти цитуючи

Вже більше тижня, як повинен розпочатися опалювальний сезон. У декого він почався раніше - наприклад, у тих, хто встиг встановити індивідуальне опалення та у державній адміністрації. Ні школи, ні дитячі садочки не опалюються, про гуртожиток ГДПУ я писала вище. Батьки схвильовані здоров'ям дітей.
Тому пропоную вихід.
Зранку батьки приводять дітей до держадміністрації, районної ради та міської ради - там тепло, нехай можновладці няньчать дітей. А ввечері туди ж сходяться для ночівлі студенти.
Можливо, хоч тоді наша влада поворушиться.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: середа листопада 07, 2007 10:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Який дитячий садок ( крім 7) не опалювався 22.10.07 ???
Ми повинні говорити правду про владу.
Я знову на форумі.
Чекаю на запитання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 08, 2007 10:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для декого "опалюється" - це ледь теплі батареї. Але ж дитину не прив'яжеш до батареї, щоб вона грілася. 22.10 я разом з подругою заходила в садочок, що біля школи № 3 - і навіть одягена, відчула, що не тепло в приміщенні. Чому ж тоді дивуватися, що діти постійно хворіють? Опалення в дитсадку - це не менше 20 градусів тепла (не батареї, а в приміщенні). Коли їх нема, то приміщення НЕ ОПАЛЮЄТЬСЯ.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 09, 2007 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наступного разу візьміть з собою термометр.
Потім предметно поговоремо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 09, 2007 4:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А нотаріуса теж брати, щоб юридично підтвердив показання термометра?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group