www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 9:35 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Букет для руководителя

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
KreysaEV



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 11, 2020 12:36 pm    Тема повідомлення: Букет для руководителя Відповісти цитуючи

Нужен букет для женщины-руководителя, что выбрать? Я думаю может стоит присмотреть розы или это банально?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KreysaEV



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 14, 2020 12:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вам надо очень ответственно отнестись к выбору цветов, потому что от этого может зависеть ваш карьерный рост. Большой выбор свежих цветов и которые есть всегда в наличии есть в интернет магазине в г.Киеве 101 роза https://kvitochka.kiev.ua/bukety-iz-roz/buketi-iz-101-rozi . Особенно шикарный букет который состоит из 101 розы 100 см сорт "Гран При" , этот букет я заказывал жене на 50 лет. Зная вкус своей начальницы вы определитесь с выбором букета, а также есть возможность дополнительно заказать фруктовую корзину или букет составленный из фруктов. Если у вас есть какие то пожелания насчет букета, вы можете их обсудить с менеджером и они все будут воплощены в букет. Удачи вам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
teedse



З нами з: 17.10.20
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 17, 2020 8:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы покупали в подарок женщине -руководителю подарочный сертификат на Расслабляющий массаж для двоих https://rozetka.com.ua/giftcertificate/c90374/ женщины оценят -отличный релакс подарок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mirel



З нами з: 03.03.21
Повідомлень: 51

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 18, 2021 1:08 pm    Тема повідомлення: Re: Букет для руководителя Відповісти цитуючи

KreysaEV написав:
Нужен букет для женщины-руководителя, что выбрать? Я думаю может стоит присмотреть розы или это банально?



И мне нужно было выбрать красивый букет. Найти лучший вариант и магазин с выгодными ценами помогла статья https://sport-weekend.com/dostavim-cvety-po-adresu.htm, советую вам тоже ознакомиться с ней, точно найдете красивые цветы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vigen



З нами з: 09.02.21
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 29, 2021 2:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А зараз вгалі можливо ще тюльпани купити чи ні? Їду у Львів до своєї дівчини, вона там працює і хочу подарувати їй тюльпани, тільки не такі слабенькі, бо я знаю що вони можуть дуже швидко зав'янути
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 681
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 29, 2021 3:09 pm    Тема повідомлення: Re: Букет для руководителя Відповісти цитуючи

KreysaEV написав:
Нужен букет для женщины-руководителя, что выбрать? Я думаю может стоит присмотреть розы или это банально?


Так розы все женщины любят, даже начальницы, так что не вижу проблемы именно их подарить вам. Да их саме проще найти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 29, 2021 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Vigen написав:
А зараз взагалі можливо ще тюльпани купити чи ні? Їду у Львів до своєї дівчини, вона там працює і хочу подарувати їй тюльпани, тільки не такі слабенькі, бо я знаю що вони можуть дуже швидко зав'янути



З тюльпани зараз проблем теж немає, звичайного якщо ви знаєте де їх шукати. Хоча років десять назад тюльпани можна були купити десь з березня по квітень, але часи вже інші. І тюльпани до нас привозять влітку також. Щодо якості тюльпанів, то не тільки у вас є такі скарги, бо ці квіти дуже примихливі і дуже багато залежить від того як їх зберігають і де. Тому зараз, коли спекотно важливо купувати такі квіти лише в магазинах де умови зберігання ідеальні, тобто там де не спекотно і меньше людей ходять туди-сюди.
Я б вам радив купити такі квіти у великому квітковому магазині де по них дбають і вони дуже довго не затримуються, бо продажі пристойні. У Львові тюльпани можна купити в цьому квітковому магазині https://kvitna.ua/collection/all/tulipa Тут доволі великий вибір тюльпанів, можна наприклад взяти букет піоновидних.
І тут є доставка, тому вам не варто кудись їхати і купувати. Привезуть вам тюльпани в гарному стані і ви їх подаруєте. Точно у вас будуть довго стояти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group