www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 3:23 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Для племяшки интересный подарок

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
saduwocy



З нами з: 14.09.20
Повідомлень: 26

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2020 9:29 am    Тема повідомлення: Для племяшки интересный подарок Відповісти цитуючи

Думаю, сделать подарок своему племяннику, что-то интересное?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
fumixo



З нами з: 26.07.20
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 14, 2020 10:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Планшет или наушники дарите
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
моряк



З нами з: 26.07.20
Повідомлень: 41

ПовідомленняНаписане: середа вересня 16, 2020 11:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вашему племяннику я бы рекомендовал остановиться на подарке в роли которого будут наушники, ведь сейчас многие люди слушают музыку, думаю со мной многие согласятся. И вот вам в помощь статья https://chelseablues.ru/naushniki-hi-fi-i-hi-end-pravda-i-zabluzhdeniya которая поможет вам выбрать наушники.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Jimmya



З нами з: 31.01.21
Повідомлень: 28

ПовідомленняНаписане: неділя січня 31, 2021 2:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день. А сколько лет вашему племяннику? Если он уже заканчивает школу и скоро поступать в университет, то я бы посоветовал подарить наручные часы. Это всегда будет считаться солидным аксессуаром. Будет выделятся среди студентов. Я вот не давно дарил часы брату, много искал в интернете информации, так как часов очень большой выбор, помогла мне в этом вот эта статься https://city.zp.ua/articles/shoping/203-brendovyi-magazin-chasov-i-aksessuarov-imidzh.html в ней вы найдете все что вам нужно знать о часах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 483

ПовідомленняНаписане: четвер березня 11, 2021 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Смотря какой возраст. Я искала подарок мальчику на 12 лет, родители сказали что бредит трюковым скейтбордом https://flash-skate.com.ua/skateboards/ Цена отличная, я сразу и заказала. Малой был рад безумно! Сказал что это самый крутой подарок в его жизни.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Jimmya



З нами з: 31.01.21
Повідомлень: 28

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 23, 2021 7:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подарите лего, думаю понравится
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group