www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:06 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перша школа гонить брак, а П"ята працює проти дітей
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 8:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
тема заезженная


Completely agree with you! There's no way out in such kind of talks. High-school-children level of discussing something. Someone must feel ashamed...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 8:14 pm    Тема повідомлення: Re: Перша школа гонить брак, а П"ята працює проти дітей Відповісти цитуючи

марко написав:
Оце переглянув спілкування випускників Першої школи на цьому форумі. І подумав, ну й брак же гонять директор та вчителі цієї школи...


Оце прочитав я вашого, пане, поста і подумав (вирізано цензурою)! Я закінчив першу школу, і до того ж не так давно, щоб це забути. Так от, заходжу я на форум, обираю тему, а там людина написала, що я "брак". От мені просто цікаво, щоб ви подумали про таку людину, якби опинилися на моєму місці? Подумали? Так от те ж саме про вас, пане, думаю я. Натяк більш ніж прозорий. Надалі, прошу вас не починати завчасно провокативних балачок. Best regards!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота листопада 17, 2007 11:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel пише: Оце прочитав я вашого, пане, поста і подумав (вирізано цензурою)! Я закінчив першу школу, і до того ж не так давно, щоб це забути. Так от, заходжу я на форум, обираю тему, а там людина написала, що я "брак". От мені просто цікаво, щоб ви подумали про таку людину, якби опинилися на моєму місці? Подумали? Так от те ж саме про вас, пане, думаю я. Натяк більш ніж прозорий. Надалі, прошу вас не починати завчасно провокативних балачок. Best regards!

Так, на злодієві шапка горить!

Ваша англійська зовсім недоречна на українському форумові, так само як і ваше заморське псевдо з абсолютно недоречним пістолетом. Володіння анлійською- ваша приватна справа і не є обов"язком відвідувачів цього форуму. У них є рідна українська, щоб нею спілкуватися. Ви показали себе аж ніяк не патріотом рідної землі та мови, тому для визначення цього явища цілком доречно вжити слова "брак", що за нього мав би червоніти педагогічний колектив Першої школи. А насамперед ви, дописуваче. Читайте історію українською, а не англійською, бо остання не дасть вам правди. Вчіться самостійно доцільности й такту, якщо йього вам не дали в школі- продуцентові браку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не пам'ятаю, хто сказав: ти стільки разів людина, скільки мов знаєш. З власного досвіду знаю - людина, яка зневажливо ставиться до оточуючих, не може поважати й себе. Розглянувши це питання ширше, можу з впевненістю сказати: людина, яка не поважає інші народи, не любить власний. Можна кричати про свій патріотизм на кожному розі, бити себе в груди, патякати про "зайд", але Любові (саме так, з великої букви) - не мати. Шановний Марку, ви тут наводили цікаві дослідження родоводу Христа. Перечитайте Новий Завіт - І послання коринтянам, 13 главу.
Наскільки я пам'ятаю, muckahel на цьому форумі спілкується виключно українською, а англійський пост був написаний в порядку виключення.

P.S. Як модератор, роблю вам зауваження - на цьому форумі ЗАБОРОНЕНО переходити на особистості і ображати одне одного. Слово "брак" по відношенню до людини (конкретної чи ні, знайомої Вам особисто чи ні) - це образа.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 5:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо Людмиле за то что не допустила конфликта.
До момента прочитывания поста Марко, возникло желание просто увидеть этого человека Smile.

ПЫСЫ: Будь попроще к тебе возможно и потянуться люди.
ПЫСЫ2: Чего ж ты сразу нип сказал что ты из Свободы.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 7:15 pm    Тема повідомлення: Берімо ножиці й нумо різати словник української мови Відповісти цитуючи

Я б ніколи не міг подумати, що лібералізм так буйно процвіта у тихому провінційному Кролевці й затуманив гірше горілки стільки світлих голів. Якщо бандита не можна назвати бандитом, злодія- злодюгою, вбивцю-вбивцею, хабарника- хабарником, зрадника- зрадником і т.п., то ці слова просто не мають права на життя. Їх треба нещадно виріза'ти зі словників. Слово, що не живе в сьогоденні- мертве й нікому непотрібне. Кому дати ножиці? Хто перший в черзі?
Наші предки мали більше глузду в голові, й називали речі своїми іменами. Поки не страджали на любов до людства й були господарями у своїй хаті, мали сильну Русь за Ігоря та міцну Україну за Хмельницького. А як ми стали любити людство (Винниченко та Грушевський) то втратили Україну й не маємо її до цього часу.
Лібералізм- підступна ідеологічна зброя ворога у боротьбі з нами. Штука дуже небезпечна, що розмиває моральні орієнтири й границю між чорним і білим, робить нас слабкими й нездатними до чину . Будьмо пильними!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відповідно до Конституції України назвати людину злочинцем можна тільки за вироком суду. Все інакше - незаконно. Називати людину браком лише тому, що вона думає інакше - безглуздя.
Особисто мене дуже зачіпає, коли на Донеччині націоналістів називають фашистами, але, здається, ви робите все для того, щоб так про нас думали не лише там.
Якщо слова "бандит", "злодій", "хабарник" ключові у вашому лексиконі - це глибоко ваша справа, але на цьому форумі особисто я не можу допустити, щоб форумчани обзивали і принижували одне одного.
Не думаю, що любов до Батьківщини можна виміряти ненавистю до інших народів. Не знає історія таких прикладів.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 8:52 pm    Тема повідомлення: Людмилі: Наша розмова нагадує спілкування глухих. Люди не Відповісти цитуючи

вчитуються в зміст, а бачать окремі, вирвані з контексту слова, щось на зразок червоних прапорців. Виникає запитання: якщо нема намагання зрозуміти співрозмовника, вчитатися в його думку, то навіщо взагалі цей сайт, якщо він приречений животіти в аммосфері уподобань тусовки? Чи несе він живу думку? Подивіться, він же м-е-р-т-в-и-й!!! Навіть шкільна молодь не заходить сюди.

А щодо любові до людства, то я хотів би побачити, якої б ви заспівали, побувавши на заробітках в Італії, а може й поживши з чорними чи пуерторіканцями в одному з мегаполісів Америки. Там підла сторона людства відкриваєсть в усій його огидності. Та навіть і їхати не треба- літератури про це- море гати.

Ви не розумієте, що ви живете в краю, де населення від народження несе доброту й інтелігентність, якої я не бачив у простолюду інших націй. Але цьому скоро настане кінець, якщо переможе гасло VIVE LE LIBERALISME! , і ви незахищені опинитеся на роздоріжжі глобалізму.

Але це вже здається тема, зовсім байдужа цьому форумові.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 19, 2007 2:44 pm    Тема повідомлення: Re: Людмилі: Наша розмова нагадує спілкування глухих. Люди н Відповісти цитуючи

марко написав:
вчитуються в зміст, а бачать окремі, вирвані з контексту слова, щось на зразок червоних прапорців. Виникає запитання: якщо нема намагання зрозуміти співрозмовника, вчитатися в його думку, то навіщо взагалі цей сайт, якщо він приречений животіти в аммосфері уподобань тусовки? Чи несе він живу думку? Подивіться, він же м-е-р-т-в-и-й!!! Навіть шкільна молодь не заходить сюди.

Агов, форумчани! Ви відчуваєте себе мертвими? Я - ні. Шановний, це ви заходите на цей "мертвий" форум з нахилів до некрофілії?
марко написав:
А щодо любові до людства, то я хотів би побачити, якої б ви заспівали, побувавши на заробітках в Італії, а може й поживши з чорними чи пуерторіканцями в одному з мегаполісів Америки. Там підла сторона людства відкриваєсть в усій його огидності. Та навіть і їхати не треба- літератури про це- море гати.

Вибачте, а чого це мені їхати кудись, мені й тут добре. Ви думаєте, в Україні маргіналів немає? Сходіть, поживіть в якомусть бомжатнику - не думаю, що там ведуться дискусії про мистецтво чи філософію.
марко написав:
Ви не розумієте, що ви живете в краю, де населення від народження несе доброту й інтелігентність, якої я не бачив у простолюду інших націй.

Чому ж у вас я не помічаю ні того, ні іншого? Бути добрим до самого себе - це щось нове в історії гуманізму. Ви звинувачуєте форумчан, що ми не читаємо повністю ваші послання. Я це роблю, хоча б тому, що модерую дану тему. А от чи читаєте ви мої пости - у мене великі сумніви.
Щодо "Свободи" - я не знаю Тягнибока, але я особисто знайома з Бендюком і Іллєнком. Це не ті люди, які могли б виправити ситуацію в Україні.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа листопада 21, 2007 4:12 pm    Тема повідомлення: Re: Берімо ножиці й нумо різати словник української мови Відповісти цитуючи

марко написав:
Я б ніколи не міг подумати, що лібералізм так буйно процвіта у тихому провінційному Кролевці й затуманив гірше горілки стільки світлих голів. Якщо бандита не можна назвати бандитом, злодія- злодюгою, вбивцю-вбивцею, хабарника- хабарником, зрадника- зрадником і т.п., то ці слова просто не мають права на життя. Їх треба нещадно виріза'ти зі словників. Слово, що не живе в сьогоденні- мертве й нікому непотрібне. Кому дати ножиці? Хто перший в черзі?
Наші предки мали більше глузду в голові, й називали речі своїми іменами. Поки не страджали на любов до людства й були господарями у своїй хаті, мали сильну Русь за Ігоря та міцну Україну за Хмельницького. А як ми стали любити людство (Винниченко та Грушевський) то втратили Україну й не маємо її до цього часу.
Лібералізм- підступна ідеологічна зброя ворога у боротьбі з нами. Штука дуже небезпечна, що розмиває моральні орієнтири й границю між чорним і білим, робить нас слабкими й нездатними до чину . Будьмо пильними!


Ви б краще, дядю, взяли в руки книжку з політології і почитали, що таке лібералізм, перш ніж базікати! Twisted Evil Судячи з вашого постування, якщо ТАКІ люди як ви вважатимуть мене "Браком", то я буду гордий ним бути! Як висновок, я не вважаю вас вартим моїх відповідей та коментарів на цьому форумі. Щасти! Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
JuS



З нами з: 12.01.08
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 7:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как я понял из топега у таварисча марка есть дурная привычка говорить о том, о чем он не имеет ни малейшего понятия!!! в данной ситуации не могу не встать на защиту школы №5, сообщив вельмешанівному, что последний русский класс школы №5 был выпущен в 2004г, а это значит, что ровно 10лет назад школа отказалась от преподавания на русском, по поводу чего было торжественное собрание возде памятника швченку на бульваре, где мер в знак благодарности вручил дирктору школы соколовой какую-то хрень!!
_________________
Не говори что мне делать и я не скажу куда тебе идти!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 8:49 pm    Тема повідомлення: Пане Жю (чи соку, якщо це по-французькому?) Відповісти цитуючи

Я принципово вважаю, що всі неукраїнські дописи повинні стиратися. Проте щиросерді розпорядники їх чомусь терплять, можливо йдуть назустріч дописувачам-випускникам 5-ї школи до 2005 року випуску, що не навчилися писати українською.

Я засадничо на такі дописи не відповідаю, бо вони не поважають ні мене, ні мою рідну мову, ні мою державу- Україну.

Але цього разу змушений зробити вийняток.

Ваше повідомлення- бальзам на моє серце. Зникло це одне антиукраїнське гніздо, що вбивало здоровий дух наших дітей. Зникла ще одна аномалія з нашого Кролевця. Справедливість все ж таки є!

Тепер, я гадаю, П"ята школа введе замість російської мови уроки ввічливости й учитиме, як треба вести цивілізовану дискусію. Перечитайте своє повідомлення, скільки в цьому знущання з опонента. Відчувається виховання в російському дусі!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
JuS



З нами з: 12.01.08
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: неділя січня 13, 2008 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

маркО
по поводу удаления неукраинских постов: почитай правила форума и найди запрет писать на других, кроме украинского ,языках и я отредактирую свои посты!!
а то что ты пишешь на украинском языке , еще не означает что ты любишь родину свою, так что не задавайся по этому поводу! могу тебе сообщить что мне не сложно постить на украинском, но что от этого изменится??? если я люблю свою Родину, то неважно на каком языке я тебе об этом сообщу!!
и последнее: если я поменяю ник на Тарас, в авик вставлю вышыванку и буду писать на украинском--ты мну зауважаешь, в независимости от того как я отношусь к этой гребаной стране????ты видишь только оболочку!копни глубже!
_________________
Не говори что мне делать и я не скажу куда тебе идти!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: неділя січня 13, 2008 7:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый марко, попрошу усмирить свой пыл, и не оскорблять пятую школу. И я смогу вас дядя огорчить, русские классы в школе ещё остались, дети которые там учатся умеют писать українською лучше вас.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 14, 2008 10:24 pm    Тема повідомлення: Цей та подібні дописи треба залишити для історії Відповісти цитуючи

Як документи, що характеризують наш підлий час:
- свідомість більшости українців, яким наплювати на все, що поза їхніми особистими інтересами, бо "їхня хата скраю"
- освітню систему, якій однаково, чим набивати голову дітям, аби тільки вони не стали українцями
- директора й учителів школи, яким байдуже, з яким багажем випускати у широкий світ дітей, аби тільки платня справно начислялася
- місцеву владу, що забула своє призначення- захищати свій народ від загроз його духові та виживанню
- колюче. зле зілля-перекотиполе, що його треба мести-вимітати подалі на схід, на милий йому терен- до Росії, або й на захід- до Америки, хай сіється й перетворюється на отруйний гумус там, а не тут .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Марко Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group