www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 11:24 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Знеболювальні препарати

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Kostik



З нами з: 18.07.22
Повідомлень: 45

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2022 12:42 am    Тема повідомлення: Знеболювальні препарати Відповісти цитуючи

Привіт! Потрібні деякі знеболювальні препарати, для волонтерського центру. Які б порадили придбати, як найбільш універсальні та дієві? Буду вдячний за поради тих людей, які мають досвід прийому таких препаратів.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Romeo



З нами з: 06.10.22
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2022 12:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Треба розібратись з причинами передусім. Які ще симптоми, яка причина такого стану?
До лікаря хоча б записалися вже? Питань більше, ніж відповідей, чесно кажучи.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 924
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2022 12:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт. Перше, що спадає на думку: аспірин та аналгін )) От я ще запитаю пізніше в дружини. Що вона порадить. Бо вона займається в нас закупівлею ліків для домашньої аптечки і завжди ключові препарати в нас є в наявності.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа грудня 28, 2022 1:04 am    Тема повідомлення: Re: Знеболювальні препарати Відповісти цитуючи

Kostik написав:
Привіт! Потрібні деякі знеболювальні препарати, для волонтерського центру. Які б порадили придбати, як найбільш універсальні та дієві? Буду вдячний за поради тих людей, які мають досвід прийому таких препаратів.

Вам правильно тут порадили, що варто запитати конкретно у волонтерів, що саме потрібно, конкретно і по назвах.
А я зі свого досвіду можу лише порадити те, що сама тримає в своєму аптечному арсеналі ) Аналгін, аспірин, парцетамол, спазмалгон, но-шпа та нурофен.
Ці та інші знеболювальні купую в аптеці доброго дня. Там широкий асортимент, адекватні ціни та гарний сервіс по доставці.
Тобто ви можете замовити в режимі онлайн з доставкою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group