www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 10:20 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Замечания о сайте
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ваша оцінка сайту www.krolevets.com
Дуже добре
13%
 13%  [ 3 ]
Добре
31%
 31%  [ 7 ]
Задовільно
54%
 54%  [ 12 ]
Незадовільно
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 22

Автор Повідомлення
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 11:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

сварту.да согласен с тем что накинулся ты совсем зря......
админу-реально не хватает конечно инфы в первую очередь.....ну и насчёт того что ...кому то хотелось посмотреть что они потеряли.....да фоток бы побольше-а то на большинстве фото город выглядит мрачным и унылым ---а это не так---городок -то ничо-весьма симпатичный Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 17, 2007 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Black_Angel написав:
Сварту:
Слушай я непойму чего ты вообще накинулся на администратора, ты сам то сделаешь что-то подобное, и вообще он постоянно просит вас помогать, а вы токо и говорите что это ему стараться надо. Может сам чтото сделаешь?


Якщо й "накинувся" то точно не першим. Які є ідеї - я пропоную.


--------------------
Адміну: не бажаєш приєднатися?
http://www.balachka.com/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота лютого 24, 2007 12:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В целом сайт катит на 4- с натяжкой!Так как посещая его я ничего нового и полезного для себя не открыла!Дизайн сайта отсутствует,скушно по нему бродить!Хотелось бы видеть полезную информацию,к тому же свежую!Я понимаю что кроме фестеваля "ПроРок" у нас ничего нормального не было,но можно же хоть что-нибудь новое придумать!? Rolling Eyes
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 24, 2007 1:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pussy написав:
В целом сайт катит на 4- с натяжкой!Так как посещая его я ничего нового и полезного для себя не открыла!Дизайн сайта отсутствует,скушно по нему бродить!Хотелось бы видеть полезную информацию,к тому же свежую!Я понимаю что кроме фестеваля "ПроРок" у нас ничего нормального не было,но можно же хоть что-нибудь новое придумать!? Rolling Eyes


Привет! Рад видеть тебя в форуме!!! Все умеют критиковать, а вот предложить что-то интересное никто не может...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота лютого 24, 2007 4:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
Pussy написав:
В целом сайт катит на 4- с натяжкой!Так как посещая его я ничего нового и полезного для себя не открыла!Дизайн сайта отсутствует,скушно по нему бродить!Хотелось бы видеть полезную информацию,к тому же свежую!Я понимаю что кроме фестеваля "ПроРок" у нас ничего нормального не было,но можно же хоть что-нибудь новое придумать!? Rolling Eyes


Привет! Рад видеть тебя в форуме!!! Все умеют критиковать, а вот предложить что-то интересное никто не может...

У нас просто народ такой!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 8:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2Pussy хех, це не народ у нас такий, а просто всім ліньки зайти та написати , що небудь...
Ти тільки поглянь скільки народу зареєстрованих на форумі!!!
А тепер поглянь, що більшість зареєструвались невідомо навіщо, вони ж нічого невідписують.......
То постає питання, навіщо вони реєструвались?!!!!!!
Ось бачиш... значить є люди,і народ у нас гарний, але не пишуть, ось що погано.....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 12:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
2Pussy хех, це не народ у нас такий, а просто всім ліньки зайти та написати , що небудь...
Ти тільки поглянь скільки народу зареєстрованих на форумі!!!
А тепер поглянь, що більшість зареєструвались невідомо навіщо, вони ж нічого невідписують.......
То постає питання, навіщо вони реєструвались?!!!!!!
Ось бачиш... значить є люди,і народ у нас гарний, але не пишуть, ось що погано.....


Мабуть соромляться? Embarassed Embarassed Embarassed Ачого соромитись??? А може нікому не цікаво???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 2:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
Primer55 написав:
2Pussy хех, це не народ у нас такий, а просто всім ліньки зайти та написати , що небудь...
Ти тільки поглянь скільки народу зареєстрованих на форумі!!!
А тепер поглянь, що більшість зареєструвались невідомо навіщо, вони ж нічого невідписують.......
То постає питання, навіщо вони реєструвались?!!!!!!
Ось бачиш... значить є люди,і народ у нас гарний, але не пишуть, ось що погано.....


Мабуть соромляться? Embarassed Embarassed Embarassed Ачого соромитись??? А може нікому не цікаво???

скорей всего просто не интирестно!!!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 11:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зробити можна багато. Був би тільки час. Можна б і опублікувати твори кролевецьких письменників. Книжок до речі таких багато. Можна написати біографії відомих кролевчан, наприклад всесвітньовідомого (хоч і не знаного на батьківщині) перекладача Лукаша. Є й книжечка присвячені історії Кролевця, яку б теж було б непогано опублікувати. Автори, гадаю, були б не проти. Якщо адмін згодний можу відсканувати.

P.S. Може досить гнати на мовчанку інших і нічого при цьому самому не пропонувати?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 9:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Видно не часто сюди Андріє заглядаєш!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Видно не часто сюди Андріє заглядаєш!!

*
Сварте, вітаю!
Надіюсь, ти не адміна "Андрієм" називаєш? Wink Якщо так то мене звуть інакше.
Твоя ідея на рахунок письменників, Лукаша, історії Кролевця чудова!
Все це добавимо на сайті, неодмінно!
Трохи треба часу - ти правий.
*
Скануй все, що вважаєш треба викласти на сайті!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 11:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Зробити можна багато. Був би тільки час. Можна б і опублікувати твори кролевецьких письменників. Книжок до речі таких багато. Можна написати біографії відомих кролевчан, наприклад всесвітньовідомого (хоч і не знаного на батьківщині) перекладача Лукаша. Є й книжечка присвячені історії Кролевця, яку б теж було б непогано опублікувати. Автори, гадаю, були б не проти. Якщо адмін згодний можу відсканувати.

P.S. Може досить гнати на мовчанку інших і нічого при цьому самому не пропонувати?!


Да, нормальное предложение, если есть свободное время и возможности зделай Сварт это, токо я думаю что не нужно это розмещать не форуме, а создать на главной странице сайта раздел типа "История города" или "Видатні люди.."- это естественно просьба к Владимиру(админу), я знаю у тебя мало свободного времени, но все же подумай над предложением. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 11:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
"Видатні люди кролевеччини" - саме так я і думаю назвати розділ про наших славетних земляків!
Анумо, кролевчани, про кого може йти мова?
Лукаш - поет, перекладач, письменник, Грищенко - художник, Руденко - художник, Сухомлин - поет, Риндя - музикант, поет, пісняр, Дзюба - поет.
Перелік ДАЛЕКО не вичерпний!
Включаємо також села!
Є багато славетних земляків, які ходять/живуть посеред нас!
Наприклад, незряча поетеса-композитор Надія Данченко з Червоного Ранку.
Кого ще ви знаєте, про кого варто говорити на весь світ?
Подавайте ідеї!


Останній раз внесено зміни: Volodymyr (п'ятниця травня 18, 2007 3:14 pm), редаговано 3 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 1:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нарешті помітили! Я ж це ще в березні написав.

Володимиру: вибач за андрія. Спутав

Можна ще про письменників Кочуру та здається Сухомлина.

Закінчиться сесія насканую!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 3:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Можна ще про письменників Кочуру та здається Сухомлина.

*
Про Сухомлина згадували.
А Кочура - це той, хто катався у церкві на плащаниці, коли її руйнували і після чого його паралізувало? Це письменник? Ім"я якого носить школа №1?
Чи я помилаяюся?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group