www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 6:45 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Замечания о сайте
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ваша оцінка сайту www.krolevets.com
Дуже добре
13%
 13%  [ 3 ]
Добре
31%
 31%  [ 7 ]
Задовільно
54%
 54%  [ 12 ]
Незадовільно
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 22

Автор Повідомлення
yuriysk



З нами з: 25.07.06
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 25, 2006 5:19 pm    Тема повідомлення: Замечания о сайте Відповісти цитуючи

Не хочу показаться слишком критически настроенным, но все-таки выскажу несколько соображений:
1. Нет дизайна
2. Нет контента
3. Есть энтузиазм одного человека (админа) и это уже хорошо, но мало

В связи с этим хочу посоветовать следующее:
1. Дизайн. Если нет денег/времени/натхнення - не надо пытаться "красиво" форматировать - получается сумбурно. В этом случае лучше придерживаться минимализма.
2. Контент. С этим совсем тяжело Sad На странице новостей 3 новости:
- рок-фестиваль (ссылка не работает, информации нет)
- открытие форума (замечательно)
- фотки с конкурса "Юна красуня" (отлично, но здесь хотелось бы прочитать о том, кто победил)
В целом хочу посоветовать полнее раскрывать тему новостей.
Ничего нет об истории.
Ничего нет о достопримечательностях.
Ничего нет о деловой жизни.
Ничего нет о кролевецких рушниках.
Нет никакой справочной информации.
Вообще ничего нет ;-(

Тут даже не знаю, что посоветовать. Если местным жителям это все неинтересно, ностальгирующие эмигранты (в том числе и киевские) ничего толком сделать не смогут.


Сам я киевлянин, в детстве каждое лето проводил в Кролевце - отец оттуда родом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа липня 26, 2006 6:48 am    Тема повідомлення: Re: Замечания о сайте Відповісти цитуючи

yuriysk написав:

Ничего нет об истории.
Ничего нет о достопримечательностях.
Ничего нет о деловой жизни.
Ничего нет о кролевецких рушниках.
Нет никакой справочной информации.
Вообще ничего нет ;-(

.

Ми про це вже писали, ти не 1.....
Маємо радіти, бо хоч щось Є....
Чи не так? Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Ксюша



З нами з: 07.08.06
Повідомлень: 17
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 5:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне кажеться, что чем больше посетителей будет, тем интереснее будет на вебсайте и на форуме. Так что сообщайте всем вокруг о форуме, может людей больше наберёться :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Yahoo! Messenger MSN
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 10:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та що ви до дізайну придираєтесь. Мета сайту не краса.
А ось інформації дійсно не вистачає.
Адміну:
Ти хочби з сайту кролради історію Кролевця зтирив. І ще непогана статейка про Кролевець є на Vikipedia :arrow: http://uk.wikipedia.org/wiki/Кролевець на якому доречі єпосилання на твій сайт.
Непогано б було розмістити посилання цього форуму на сайтах української діаспори.
А ще не полінись і походи по місту та пофотографуй памятники і хочби будинок культури.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 11:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З офіційного сайту тирити нічого не будемо. Ми ж не варвари, а цивілізовані люди, які поважають авторські права.

За лінк з wikipedia спасибі. Ось тепер відвідувачі й попадуть на нього з форуму.

На рахунок лінощів: ви ж розумієте, що якби вони були, кролевецького сайту не існувало б. Все - в часі.

Спасибі за вашу допомогу з пропозиціями. Пам’ятники, краєвиди пофоткаємо, звачайно. Просто не хотілося б, щоб це були типові трафаретні фотки. Краси хочеться, хвилювання душевного тощо Smile Чекаємо відповідної миті, освітлення.

Знову ж таки, якщо у вас є щось цікаве - висилайте. За умови відповідної якості та змісту - розмістимо на сайті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 11:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може там тобі й краси хочеться, а на сайт можуть зайти люди, які по десять років рідного міста не бачили і їм би напевно було приємно подивитись на те що вони втратили Twisted Evil
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 07, 2006 11:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пропоную ще одне посилання, хоч і москальською мовою:
http://andrewsh.com/travel/u_krolevets.htm
Дивись і учись. Хоч би такі фотографії розмістив :?
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 08, 2006 12:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що-до дизайну. Не знаю в якій прозі ти його робив, але точно такий же дизайн на форумі групи "Тартак"
http://tartak.com.ua/forum/
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 08, 2006 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене таке питаннячко:
Чому адмін заходить на форум та нічого не пише і навіть сайт не модерує? :?
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 10, 2006 11:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
У мене таке питаннячко:
Чому адмін заходить на форум та нічого не пише і навіть сайт не модерує? :?

І пише, і модерує, Сварте! Роботи багато. І це - у вільний від іншої роботи час! Спасибі за підтримку, шановні! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 12:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

admin написав:
Сварт написав:
У мене таке питаннячко:
Чому адмін заходить на форум та нічого не пише і навіть сайт не модерує? :?

І пише, і модерує, Сварте! Роботи багато. І це - у вільний від іншої роботи час! Спасибі за підтримку, шановні! Smile

Тоді до тебе таке прохання: створи тему в якій ти будеш звітуватись про зроблене, бо мені трішки набридло лазити по сайту і дивитись на відсутність змін Evil or Very Mad
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 7:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:

Тоді до тебе таке прохання: створи тему в якій ти будеш звітуватись про зроблене, бо мені трішки набридло лазити по сайту і дивитись на відсутність змін Evil or Very Mad


Добре! Але на сайті є розділ "новини" де я саме і повідомляю про зміни на www.krolevets.com

На форумі ще зробити? Хм. Гаразд!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Dimona



З нами з: 28.08.06
Повідомлень: 4
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 28, 2006 12:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Що-до дизайну. Не знаю в якій прозі ти його робив, але точно такий же дизайн на форумі групи "Тартак"
http://tartak.com.ua/forum/

АГА! Точно! І ще 80% форумів у неті!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 29, 2006 5:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварту:
Слушай я непойму чего ты вообще накинулся на администратора, ты сам то сделаешь что-то подобное, и вообще он постоянно просит вас помогать, а вы токо и говорите что это ему стараться надо. Может сам чтото сделаешь?
Догори
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 25, 2006 5:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

адмін молодець, як би там не було...
краще зробити щось
аніж нічого не роблячи висувати ідеї та критику
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group