www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 6:47 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Влада Кролевця забороняє проведення ПроРоку!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Валерий



З нами з: 16.09.07
Повідомлень: 2
Звідки: Лебедин

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 16, 2007 11:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаєте, ми в Лебедині по-доброму заздрили, що у вас в місті проведенння такого рівня фестивалю стало традиційним.

І ось така незрозуміла, з позиції здорового глузду і навіть з позиції набирання очків владою. Мабуть у такому разі треба дивитися кому це вигідно. Можливо відповідь дав д-р Ловінг :

"...Тільки недалекоглядна людина не бачить в "ПроРоці" прорив, який створює імідж міста. Це не політика. Це - життя міста. Зрозуміємо це, тоді й буде САЛЮТ! Якого не було. Рішення влади імпульсивне та емоційне, як рішення людини, яку образили. Влада не має так себе вести. Про лист ніхто не знає окрім владної верхівки та оргкомітету. Не лякайте прихільників року, шукайте компрорміси. Або необхідно спробувати проводити фест в Конотопі. Там обовязково підтримають! ...."

Мабуть на розкрученій темі хтось бажає зробити власний бізнес.

Лебединці з вами !

Адміністратор сайту www.lebedin.info
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 7:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Искренне благодарим Вас Валерий за поддрежку.
Полнится земля слухами о Кролевецкой Владе, и о деяниях.
Еще раз спасибо за поддержку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 7:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Політика - це діяльність, яка має за мету досягнення цілей, влади врешті решт. Тому, коли вів мову про політику навкруги питання проведення рок-фестивалю, мав на увазі політику як спосіб досягнення консенсусу, а не участь в українському політичному процесі взагалі. Консенсус, як прийнятний для сторін вихід подальшого розвитку подій є результатом компромісів, порозуміння та співпадання інтересів. Іншого шляху, на жаль, не існує.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 17, 2007 8:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Валерий написав:
Знаєте, ми в Лебедині по-доброму заздрили, що у вас в місті проведенння такого рівня фестивалю стало традиційним.

...Лебединці з вами !

Адміністратор сайту www.lebedin.info


Спасибо большое. Каждый такой пост придает уверенности в себе и что это все таки когото волнует.
Чтож, будем бороться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 12:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
Політика - це діяльність, яка має за мету досягнення цілей, влади врешті решт. Тому, коли вів мову про політику навкруги питання проведення рок-фестивалю, мав на увазі політику як спосіб досягнення консенсусу, а не участь в українському політичному процесі взагалі. Консенсус, як прийнятний для сторін вихід подальшого розвитку подій є результатом компромісів, порозуміння та співпадання інтересів. Іншого шляху, на жаль, не існує.

Мдааа... Поразмышляв над ответом в предыдущей ветке, все таки пришел к выводу, что вы очень даже непосредственно являетесь представителем местной власти.
Это даже очень хорошо, потому что может и менно таким образом мы донесем до вас то что рок-культура нужна Украине , как и Кролевцу в частности.
И не проблема в консенсусе, о котором вы твердите, а проблема в нежелании подымать свои ... части тела, чтобы помочь на практике, а и в вашей боязни перед политикой. К счастью мы не завязвны на этом, и поэтому ваши неправильние понимания происходящего, скоро будут вам откыты пред вашими глазами. Главное чтобы это не было поздно.
И еще раз напоминаю - РОК никоим образом не может зависить от политических взглядов тех или иных личностей - РОК - это свобода в культурном понимании искуства.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 8:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:

Мдааа... Поразмышляв над ответом в предыдущей ветке, все таки пришел к выводу, что вы очень даже непосредственно являетесь представителем местной власти.
Это даже очень хорошо, потому что может и менно таким образом мы донесем до вас то что рок-культура нужна Украине , как и Кролевцу в частности.
И не проблема в консенсусе, о котором вы твердите, а проблема в нежелании подымать свои ... части тела, чтобы помочь на практике, а и в вашей боязни перед политикой. К счастью мы не завязвны на этом, и поэтому ваши неправильние понимания происходящего, скоро будут вам откыты пред вашими глазами. Главное чтобы это не было поздно.
И еще раз напоминаю - РОК никоим образом не может зависить от политических взглядов тех или иных личностей - РОК - это свобода в культурном понимании искуства.

Ви мені вибачте, але чомусь наполегливо виникає асоціація з дитячим садком. Всі, хто не поділяє саме вашу точку зору, причому так до кінця і не зрозумілу (йти на барикади, чи що?) автоматично причисляються до представників місцевої влади vs поганих дядьків і тіток, які тільки й мріють, щоб культурне життя в Кролевці завмерло. Щодо практичної допомоги ви висловилися досить прозоро - знайдіть нам спонсора. Свою думку з цьго приводу я вже виказала. Повернувшись кілька років з Києва до рідного міста, я теж думала, що мої ідеї можуть запалити будь кого, але ні. З місцевою владою (а я до неї не належу, і ніколи не належала) треба шукати саме компроміс, повірте аборигенам. А якщо ви в кабінетах наших начальників ставали "в позу" і розмовляли з ними в такому ж тоні, як тут, тоді зрозуміло, чому "ПроРок" заборонили - це просто небажання працювати саме з Вами. Ну, не буде місцева влада вас на руках носити і оди співати. Ви просите допомоги, але не говорите якої саме. Протестувати? Як? Молодь на днях розмалювала Будинок культури. Ви думаєте, це допомогло? Я вчора бачила - стоять бідні техпрацівниці і відтирають ту фарбу. А ви думали, це будуть робити представники місцевої влади? Ви жодного слова не сказали про діалог з чиновниками, а відразу закликаєте на барикади. Не серйозно це. Відкрийте ж нам очі, доки не пізно, чи ви можете тільки туману напускати?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 8:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені здається, що ніхто нікого на барикади не закликає, організатори фестивалю цивілізовані люди і всі питання законно можуть вирішти, на відміну від влади. Хтось же має думати про культурне життя Кролевця...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 9:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Ви мені вибачте, але чомусь наполегливо виникає асоціація з дитячим садком. Всі, хто не поділяє саме вашу точку зору, причому так до кінця і не зрозумілу (йти на барикади, чи що?) автоматично причисляються до представників місцевої влади vs поганих дядьків і тіток, які тільки й мріють, щоб культурне життя в Кролевці завмерло. Щодо практичної допомоги ви висловилися досить прозоро - знайдіть нам спонсора. Свою думку з цьго приводу я вже виказала. Повернувшись кілька років з Києва до рідного міста, я теж думала, що мої ідеї можуть запалити будь кого, але ні. З місцевою владою (а я до неї не належу, і ніколи не належала) треба шукати саме компроміс, повірте аборигенам. А якщо ви в кабінетах наших начальників ставали "в позу" і розмовляли з ними в такому ж тоні, як тут, тоді зрозуміло, чому "ПроРок" заборонили - це просто небажання працювати саме з Вами. Ну, не буде місцева влада вас на руках носити і оди співати. Ви просите допомоги, але не говорите якої саме. Протестувати? Як? Молодь на днях розмалювала Будинок культури. Ви думаєте, це допомогло? Я вчора бачила - стоять бідні техпрацівниці і відтирають ту фарбу. А ви думали, це будуть робити представники місцевої влади? Ви жодного слова не сказали про діалог з чиновниками, а відразу закликаєте на барикади. Не серйозно це. Відкрийте ж нам очі, доки не пізно, чи ви можете тільки туману напускати?


Конечно я вам прощаю, каждый думает в меру своих возможностей.
Те кто не разделяют мою точку зрения, а именно хотелось бы чтобы в Кролевце был лучший в Украине (да и в Европе) рок-фестиваль "ПРО РОК", на то имеют полное право. НО... это не значит что они должны всячески препятствовать этому проекту, потому что мифическим приведениям это сильно мешает и раздражает, и как выразились местные власти "було некомфортно". А на счет того что я причисляю всех к представителям местной власти и считаю что все плохие - это вы перегнули (или вы считаете что 1-2 человека это ВСЕ?). Я не судья чтобы считать так. Да и к тому же мой подход к людям прост. Хороший человек, он во всем будет таким.
Спонсоры не помогут, потому что власть, незаконно запретила проведение "ПРО РОК" 2008. Как-то странно: государство поддержало проект "ПРО РОК" и дало всем министерствам распоряжение "Дорученням КАБМІНУ" всячески поддерживать этот проект, а местные власти в лице трех человек запрещают. Не абсурд ли это? Какое они имеют на это право? Мало того что не спросили у народа, да и еще не хотят выполнять то что им поручило государство. Вот это для меня не понятно. И о компромисе речь может идти, когда есть какой-то диалог, что давайте там сделаем такто, пернесем тудато, потому что в центре города всем мешает, или мешает одним двум людям (тогда нужно разобраться кому именно конкретно мешает и почему), что мусора много, за уборку которого мы кстати заплатили (при этом предприниматели которые там стояли ничего подобного не зделали, ни городу не заплатили в бюджет, ни комунальщикам), или там были зафиксированы акты вандализма (небось теперь все подобные случаи будут приписывать ПРО РОКу). Бред это все. Когда ставят перед фактом что нет - о чем может идти речь. Приходить и кланяться в ноги с мольбами ну разрешите нам??? Нет. Есть другие, законные способы. А просьбы наши о помощи заключаются в том чтобы не мешать - самое главное.
И нежелание работать именно с нами не дает такого права запрещать данное мероприятие - переход на личности, что мы там комуто не нравимся, не должен отражаться на проекте таким образом. Не нравится? Напишите оф. письмо в котором скажите что вы нам не нравитесь. Но при чем здесь запрет такого мероприятия - мне опять непонятно. Далее, на барикады никто не призывает - прошли те времена. А результатом борьбы молодежи против местной власти - это какраз то, что последняя, не хочет для молодежи подобных мероприятий, потому что властям это очень напряжно - две -три недели заниматься данным мероприятием, если у них своих забот хватает. И пока влясть не поймет это - будут проблемы, пусть не у них конкретно, но у тех кем эта власть управляет - конечным звеном. Не нужно было присылать нам такое заявление о запрете про рока. Если бы власть хотела хоть както поддерживать про рок, то прислали бы письмо с возникшими проблемами (кстати в письме было указанно много надуманных проблем) и что с ними нужно разобраться совместно чтоб они не возникли на ПРО РОКе 2008. Да и к тому же местным властям на месте виднее как решать проблемы и как затянуть народ в Кролевец, а с тем и инвистиции. Это было бы правильно, с моей точки зрения.
О каком тумане идет речь, Людмила? Вам показать оригинал письма? Кто напускает туман этим письмом???????????
Мое понимание решение данной проблемы - это хоть какоето желание местных властей сотрудничать. Не я запрещаю проводить в кролевецком районе концерт. Если местная власть напишет письмо о том что нужно совместно готовить ПРО РОК 2008, чтоб не наступить на грабли 2007 и 2006 годов. Это будет компромисом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 18, 2007 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И еще, я бы на самом деле хотел бы прекратить разговоры что мы не ищем компромиса, поскольку односторонный компромис - это не компромис.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валерий



З нами з: 16.09.07
Повідомлень: 2
Звідки: Лебедин

ПовідомленняНаписане: середа вересня 19, 2007 12:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:
И еще, я бы на самом деле хотел бы прекратить разговоры что мы не ищем компромиса, поскольку односторонный компромис - это не компромис.


Знаете, pro_rock,у нас в городе проходил Международный пленер в честь 125 летия Давида Бурлюка. (Основоположник российского, украинского и японского футуризма ). Таким земляком с мировым признанием, да еще и в таком направлении искусства как авангард, мог бы гордиться и крупный западный город. На этом можно построить программу привлечения туристов, создать своего рода мекку авангардного искусства, т.е. это могло бы стать как бы той "курицей", которая несет золотые яйца для города. Однако первые 2 недели проходило мероприятие практически незамеченным ни городскими властями, ни жителями, ни прессой и только благодаря лично С.М. Грицай ( человеку понимающему в маркетинге туризма и информационной политике )была дана информация на наш сайт. А вот когда уже, прибыл Губернатор, с прессой и телевидением, тогда и городские власти включились в процесс (правда подведения итогов и получения благодарностей).

http://lebedin.info/news/read/Landart.html
http://lebedin.info/article/read/plener_lebedin.html

Так вот я все это к чему веду.
При моем личном общении с Качуром, у меня создалось впечатление, что он искренне заинтересован в подобного рода мероприятиях. И думаю, что при обращении к нему за поддержкой - Вы ее получите. Ну не все же такие зашоренные, как те кто Вам отказал.

Вы сделали то, к чему другие еще только идут, а у вас уже практически традиция, ориентированная на молодежь, и из-за какого-то ***** , может все развалиться. А дважды обидно, что развалившись в Кролевце - создасться в другом городе. Но их (керівників) уже на постах не будет, а городу жить!

Попробуйте выйти на Качура, если все, что здесь на форуме написано, так и есть, то почти уверен, Губернатор Вам поможет с решением проблемы.

Стучите и Вам откроют.

С уважением,
администратор сайта www.lebedin.info

P.S. Молодым Лебединцам и всем поклонникам рока, было бы интересно знать как будут развиваться события вокруг Всеукраинского рок-фестиваля. Будем рады разместить на нашем сайте информацию или новости по этому вопросу Кстати ссылка на наш сайт стоит и на сайте Обладминистрации, может эта инфа дойдет до главы обладминистрации.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 08, 2007 12:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://www.2words.com.ua/index.php?id=39&tx_ttnews[tt_news]=991&tx_ttnews[backPid]=2&cHash=a223f6649e
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 1:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот и всё. Надеюсь теперь понятно кто и что и зачем. Имеет ли смысл быться об стену? Думаю нет.

Под корень. Нежелание кролевецких властей принимать у себя молодежный фестиваль «ПроРок».
Владимир Тертый
Рубрика: Область
В прошлом номере мы писали о нежелании кролевецких властей принимать у себя молодежный фестиваль «ПроРок». Об этом они сообщили организатору фестиваля Сергею ГОРОХУ в письме, подписанном главой райгосадминистрации, главой райсовета и городским головой Кролевца. За прошедшую неделю нам удалось получить комментарии от мэра Александра ФРОЛОВА.

В телефонном разговоре он подтвердил, что основной причиной отказа властей стали обращения кролевчан, которые были недовольны громким звучанием музыки и внешним видом как гостей фестиваля, так и самих музыкантов. Он также заявил о негативных отзывах директора общежития, где проживали приезжие: «Они устроили там беспорядок. Один из участников фестиваля на следующий день после его окончания все еще бегал по городу в одних трусах и никак не мог понять, где он находится. Отказом в дальнейшем проведении фестиваля мы хотим обеспечить порядок и спокойствие жителей», – сказал А. Фролов. На наш вопрос о том, нельзя ли было устранить недостатки в проведении фестиваля путем диалога с организаторами, мэр ответил: «Мы говорим на разных языках». Далее он отметил, что об этих недостатках учредители фестиваля были информированы еще в прошлом году, но выводов никаких не сделали. Тем не менее он признал, что официального решения исполкома и райгосадминистрации о запрете проведения фестиваля нет. Александр Фролов пообещал принять его в следующем году.
Что ж, очевидно, власти города решили выкорчевать «под корень» неудобный рок-фестиваль. Конечно, это право территориальной громады и избранных ею представителей – принимать или не принимать таких шумных гостей. Но ведь часть громады, то есть молодежь – за существование форума. К тому же «ПроРок» мог стать второй своеобразной «изюминкой» города после фестиваля традиционной музыки «Кролевецкие рушники». Два фестиваля столь разной направленности в столь малом населенном пункте – нечастое явление в Украине. Сейчас организаторы «ПроРока» попали в странное положение: музыкальный форум планировать на 2008 год нельзя, но и невозможно оспорить решение властей в суде, ведь решения нет…
http://www.2words.com.ua/index.php?id=138&tx_ttnews[pointer]=1&tx_ttnews[tt_news]=1034&tx_ttnews[backPid]=137&cHash=7dc79465c0
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев


Змінено: ser (четвер жовтня 11, 2007 5:22 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 5:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:

А якщо ви в кабінетах наших начальників ставали "в позу" і розмовляли з ними в такому ж тоні, як тут, тоді зрозуміло, чому "ПроРок" заборонили - це просто небажання працювати саме з Вами. Ну, не буде місцева влада вас на руках носити і оди співати.


Знаєте що мені не подобається в цих словах? З ваших слів виявляється що я маю цілувати їм зади? Вибачте але інакше ніяк не зміг назвати це. Тобто якщо вони вважають це доцільним, то хіба то є правда. В сусідній гілці щось було про політику, так от що скажу що той хто сказав що ми вибираємо ту владу, на яку заслуговуємо був 100% правий.
І чомусь мені вас шкода. Не хочете жити нормально, не живіть. Але не вказуйте як жити іншим, бо це вже диктатура.
Все вище сказане, лише моє субєктивне бачення. тому без образ.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 12, 2007 7:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ser написав:
З ваших слів виявляється що я маю цілувати їм зади? Вибачте але інакше ніяк не зміг назвати це. Тобто якщо вони вважають це доцільним, то хіба то є правда. В сусідній гілці щось було про політику, так от що скажу що той хто сказав що ми вибираємо ту владу, на яку заслуговуємо був 100% правий.
І чомусь мені вас шкода. Не хочете жити нормально, не живіть. Але не вказуйте як жити іншим, бо це вже диктатура.
Все вище сказане, лише моє субєктивне бачення. тому без образ.

Ні, що ви - ніяких образ. Я просто хотіла поділитися з вами своїм сумним досвідом. Я прожила і пропрацювала в Києві більше 10 років, повернулася в рідне місто. Думала, мене з моїм досвідом сприймуть на ура - не так сталося, як гадалося. Нікому ми тут не потрібні зі своїми ідеями. Але я потихеньку продовжую свою справу, знайшла віддушину. Але у мене є час, якого у вас немає.
Не треба цілувати їм зади, просто не треба показувати всім своїм виглядом, що ви - столиця, а всі інші тут - глухе село. Вибачте, але подібні інтонації я вловлюю у ваших словах, навіть не спілкуючись з Вами особисто.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 12, 2007 8:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Ні, що ви - ніяких образ. Я просто хотіла поділитися з вами своїм сумним досвідом. Я прожила і пропрацювала в Києві більше 10 років, повернулася в рідне місто. Думала, мене з моїм досвідом сприймуть на ура - не так сталося, як гадалося. Нікому ми тут не потрібні зі своїми ідеями. Але я потихеньку продовжую свою справу, знайшла віддушину. Але у мене є час, якого у вас немає.
Не треба цілувати їм зади, просто не треба показувати всім своїм виглядом, що ви - столиця, а всі інші тут - глухе село. Вибачте, але подібні інтонації я вловлюю у ваших словах, навіть не спілкуючись з Вами особисто.


про село десь і йшлося, але тільки у розуміння що це село(при чому моє рідне) потрібно підіймати з колін. але у відповідь: навіщо все тихо і спокійно інакше нам не потрібно. це таку відповідь мені давали чиновники кролевця.
як вам таке?
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group