www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 11:08 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Влада Кролевця забороняє проведення ПроРоку!!!
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 04, 2007 10:56 pm    Тема повідомлення: Влада Кролевця забороняє проведення ПроРоку!!! Відповісти цитуючи

*
Влада Кролевця забороняє проведення ПроРоку!!!

Чесно кажучи, не очікував такого...

Мо й "рушники" заборонити? Бо дійство проводиться в ХОЛОДНОНМУ приміщенні Будинку культури і діти, танцюючи в легеньких костюмах, хворіють після виступу?! Глядачі теж починають бухикати та чхати вже в перший день фестивалю на 3 годині безперервного шоу під власні дрижаки? Чому ж не заборонити - це впливає на здоров’я громадян!

Мо заборонити ярмарок та День міста 8 вересня, бо під кінець "базару" все-одно все закінчується заливанням сливи (очей), а увечері й поготів? Чому не заборонити - підтримка та культивація п’янки на бордюрах, купа сміття в парку!

Мо заборонити літню дискотеку в парку? Адже там теж, і шумить, і гуде трохи. Тоді не те що молодь - школярі тікатимуть з Кролевця, за відсутності розваг!

Що ще заборонити, шановна владо, що робить Кролевець хоч трохи знаменитішим?! Нічого згадати?

Бо більше ні про що й говорити!

Фестиваль запрошують в Шостку, Конотоп з відкритими обіймами. І загримить слава про нього, та про міста, що його приймають! А ми з вами, як завжди будемо тюпати в кінці і чухати потилиці потайки думаючи (не те що говорячи), і чому ми такі недорозвинені?..

Хлопці-організатори! Тримайтеся! Знаю, що ви справжні кролевчани і хочете, хочете слави для свого міста! Чим зможемо, допоможемо вам!
Не здавайтеся!!!


Владі - велика та жирна двійка та наше відверте громадське "ФЕ!"


Останній раз внесено зміни: Volodymyr (п'ятниця травня 14, 2010 9:26 am), редаговано 3 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 8:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щойно на роботі обсудили це питання. Є - за, є - проти, але я, як людина, що провела по Україні (по всій Україні) не один десяток концертів (в тому числі, і на відкритій площі), скажу таке. Дійсно, фестиваль не концерт і триває не дві години, а два дні. І всі мешканці міста не зобов'язані слухати його. В такому випадку підшукується місце більш оптимальне - подалі, принаймні, від центру. В Кролевці таких місць більш ніж достатньо - ті ж кар'єри, Загребелля, т.зв. "виставка". Особисто я наполягаю на стадіоні - цікаво, в інших містах проводяться подібні заходи, і покриття не страждає, а в Кролевці - ніз-з-зя! Проблема не в тому, що нема де, а в тому, що організатори фестивалю не можуть знайти спільну мову з місцевою владою.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 10:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

вчора (05.09.0Coolо 17-00 я (Горох Сергій Миколайович - голова оргкомітету фестивалю "ПРО РОК") отримав офіційний лист від Кролевецької районної державної адміністрації за підписами: Бузовського М.В(Голова КРДА), Синька В.В.(Голова КРР) та Фролова О.І (Голова МР -мер).

Цитую останній рядок:
..
Враховуючи чесельні звернення мешканців міста та відсутність відповідно обладноного місця для проведення заходів такого типу наступний Всеукраїнський рок-фестиваль "ПРОРОК" не може бути проведений в м. Кролевець та на території району.

Збираємо підписи шановні . Бо якось цікаво вийшло більш ніж 7 тисяч люду були вдячні, а трьом козакам він не потрібен.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 11:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Проблема не в тому, що нема де, а в тому, що організатори фестивалю не можуть знайти спільну мову з місцевою владою.

*
Нагадаю, саме вона, влада, клялася підтримувати фестиваль.
Перегляньте ці фото ще раз. Там, зліва, шановні наші можновладці під кінець фестивалю (правда 2006 року) палко клялися про підтримку потрібного для Кролевця молодіжного заходу.
І що ж тепер?..

http://www.krolevets.com/photos/rock/day2/pics.php?currentPic=47
http://www.krolevets.com/photos/rock/day2/pics.php?directory=.&currentPic=48
http://www.krolevets.com/photos/rock/day2/pics.php?directory=.&currentPic=49
http://www.krolevets.com/photos/rock/day2/pics.php?directory=.&currentPic=51
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 12:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я дуже люблю приказку: "Коли ми хочемо, то шукаємо можливості, а коли - ні, то - причини". Не думаю, що це рішення додасть популярності нашим чиновникам. До речі, коли там вибори в місцеві органи? Якраз до того часу сьогоднішні 16-річні вже будуть мати право голосу. Навряд чи вони стануть голосувати так, як декому хотілося б. "Не пущать!" - це найпростіше, а далі що?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 3:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я вважаю що мене підтримають не тільки форумчани:

фестиваль потрібен і ми(оргкомітет) зробимо все щоб він пройшов у Кролевці.
Дик чому це ми маємо кудись їхати. Нехай їдуть ті кому він не потрібен.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 4:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно, нехай всі, кому заважає музика, разом з місцевою владою поїдуть на два дні на кар"єри, або ще куди-небуть Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Катя



З нами з: 09.07.07
Повідомлень: 2
Звідки: вул.Андріївська

ПовідомленняНаписане: середа вересня 05, 2007 5:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я теж так вважаю!!!одна в Кролевці розвага,і та під питанням!я впевнена,що вся молодь Кролевця підтримає пророк!
_________________
люблю Кролевець!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

igorOKs написав:
Дійсно, нехай всі, кому заважає музика, разом з місцевою владою поїдуть на два дні на кар"єри, або ще куди-небуть Very Happy

Треба шукати компроміс, а не висувати ультиматуми. Ні старі люди, ні сім'ї з немовлятами не повинні страждати через фестиваль. Просто місце проведення з самого початку було вибрано не дуже вдало. Повторюсь, фестиваль - не концерт, і триває він не 2 години, а 2 дні. Я теж - за те, щоб фестиваль проводився, але ми не досягнемо успіху, якщо будемо розмовляти в подібному тоні з представниками влади.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
igorOKs написав:
Дійсно, нехай всі, кому заважає музика, разом з місцевою владою поїдуть на два дні на кар"єри, або ще куди-небуть Very Happy

Треба шукати компроміс, а не висувати ультиматуми. Ні старі люди, ні сім'ї з немовлятами не повинні страждати через фестиваль. Просто місце проведення з самого початку було вибрано не дуже вдало. Повторюсь, фестиваль - не концерт, і триває він не 2 години, а 2 дні. Я теж - за те, щоб фестиваль проводився, але ми не досягнемо успіху, якщо будемо розмовляти в подібному тоні з представниками влади.


Уважаемая Людмила, Ваше видение в отношении "ПРО РОК" достаточно определенно понятно, если прочитать пару Ваших топиков. Поэтому если Вы действительно хотите чем то помочь, кроме как говорить что искать компромис, то мы внимательно выслушаем Вас. И если будут конструктивные идеи, обязательно ими воспользуемся. Хотя компромис не может быть достигнут при превышении своими служебными полномочиями местными властями. Три человека, имея даже такой статус и на таких должностях, не могут принять такого решения - это все знают. Поэтому....
А можно поинтересоваться что именно Вам не нравится в "ПРО РОК"е, кроме как места проведения? А то знаете ли, как по мне, то место самое удачное - открытый простор, парк, жилых домов вблизи всего несколько и то частные дома (не многоитажка где проживает сотня семей). И еще можно поинтересоваться, какие это молодые люди с младенцами постраждали от фестиваля, и как именно постраждали - это что было бедствие какое то?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 8:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
... В такому випадку підшукується місце більш оптимальне - подалі, принаймні, від центру...


На это могу только еще раз привести цитату из письма местных властей к нам:
цитата - "Всеукраїнський рок-фестиваль "ПРОРОК" не може бути проведений в м. Кролевець та на території району" - конец цитаты.

Так о каком компромисе тут идет речь, если хотят запретить Всеукраинский фестиваль на територии района???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 9:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:

Уважаемая Людмила, Ваше видение в отношении "ПРО РОК" достаточно определенно понятно, если прочитать пару Ваших топиков. Поэтому если Вы действительно хотите чем то помочь, кроме как говорить что искать компромис, то мы внимательно выслушаем Вас. И если будут конструктивные идеи, обязательно ими воспользуемся. Хотя компромис не может быть достигнут при превышении своими служебными полномочиями местными властями. Три человека, имея даже такой статус и на таких должностях, не могут принять такого решения - это все знают. Поэтому....
А можно поинтересоваться что именно Вам не нравится в "ПРО РОК"е, кроме как места проведения? А то знаете ли, как по мне, то место самое удачное - открытый простор, парк, жилых домов вблизи всего несколько и то частные дома (не многоитажка где проживает сотня семей). И еще можно поинтересоваться, какие это молодые люди с младенцами постраждали от фестиваля, и как именно постраждали - это что было бедствие какое то?

Особисто я проживаю біля вокзалу, але цього року я слухала фестиваль з балкону власної квартири - і чудово все було чути, бо від площі Свободи тягнеться вулиця Комуністична, яка переходить в проспект Миру і звук розповсюджується чудово. Не знаю, що вам стало зрозуміло з пари моїх топиків, але я вважаю, що подібний фестиваль потрібен для нашої молоді, що б ви там не вважали. Від моєї допомоги ви відмовилися, якщо не рахувати пошуку спонсорів, але я цим займатися не буду - я режисер, а не адміністратор. І питання - скільки кВТ звуку було цього разу? Десь 30? Це забагато. Як показує практика, 20-25 цілком достатньо, навіть занадто. А, ще немовлята. Їм інколи треба спати - вони не можуть чекати, коли музика затихне. Але якщо ви не танцювали кілька годин поспіль з немовлям на руках, намагаючись його приспати (а воно щосили горлає), то ви мене просто не зрозумієте.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 9:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:

цитата - "Всеукраїнський рок-фестиваль "ПРОРОК" не може бути проведений в м. Кролевець та на території району" - конец цитаты.
Так о каком компромисе тут идет речь, если хотят запретить Всеукраинский фестиваль на територии района???

А ви думаєте, якщо заявити: нехай всі чиновники з немовлятами та старими людьми виїдуть з міста на два дні, то вони кинуться збирати валізи і дозволять проведення фестивалю? Перш, ніж мітингувати, треба зібрати підписи на підтримку фестивалю. Я готова, де підписатися? А якщо це не дасть своїх результатів, тоді треба говорити в іншому тоні. Але саме в такій послідовності.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 9:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Питав у однієї сім’ї, що мешкає в парку, чи не заважав їм фестиваль?
Відповіли, що ні, бо 2 дні потерпіти можна, а шуму-гаму їм і так достатньо. "У нас тут все життя - дискотека".

Якщо влада заборонила випробування військової зброї (чи утилізацію) під Дубовичами, піклуючись про населення, то заборонити фестиваль - може тим більше. У цьому ми з вами вже переконалися!

Тому - до діла! Збираємо підписні листи, оформлені належним чином - паспотні дані, тощо. Інтернет голосування можна теж, але це менш ефективно, як аргумент (для влади).

Молодих людей мобілізувати для збору підписів. Зв’язатися з друзями вище, аніж районного рівня, залучитися їхньою підтримкою.
(Є у нас, доречі, підтримка деяких депутатів з місцевої ради).
Займатися питанням ПроРоку треба уже зараз, не відкладаючи.

Під час проведення "Кролевецьких рушників", коли будуть гості, в тому числі з закордону, підняти це питання так, щоб усі про це знали (листівки-флаєра, плакати тощо).

Гуртуємося, кролевчане! Заради слави нашого міста та люду!
Три владних представника - не тисячі людей!
До речі, вибори скоро (така думка вже пролунала). Тоді молодь своє і скаже.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 06, 2007 10:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарна ідея, я вважаю, що потрібно зібратись людям яким не байдужа доля ПРО-РОКу, можливо на яки-небуть вихідних, і розробити стратегію дій. Разом ми переможемо!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group