www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:40 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Подскажите!

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sofia85



З нами з: 13.06.20
Повідомлень: 128

ПовідомленняНаписане: середа липня 08, 2020 7:20 pm    Тема повідомлення: Подскажите! Відповісти цитуючи

У нас проблема, племянник попал в неприятную и непонятную историю. Не буду вдаваться в подробности, но на него завели уголовное дело. Но родной человек все равно останется родным, даже если наломал дров. Кто знает, как ему помочь?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxi.oxi15



З нами з: 14.06.20
Повідомлень: 130

ПовідомленняНаписане: субота липня 11, 2020 1:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ошибиться может каждый. Я вас понимаю. Конечно, нужно помогать. Кто еще поможет, если не родные люди? А может он и не виноват совсем? Обстоятельства разные бывают.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
NadyaK



З нами з: 17.05.20
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 14, 2020 6:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы обращались в юридическую фирму с большим опытом работы. Все сотрудники имеют портфолио и много выигранных дел. Даже уголовные дела они https://morgun.ua/uslugi/advokat-po-ugolovnim-delam/ успешно закрывают. Поверьте, мы убедились в этом на собственном опыте. Тяжелый период уже позади и я могу уже спокойно об этом говорить. А Вам я желаю, стойко пережить черную полосу в своей жизни. Обратитесь, Вам помогут.
_________________
/.s/a/18/314250859.png
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 146

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 26, 2021 1:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всё верно, думаю при возникновении проблем у человека любой родственник попытается помочь их решить. Могу Вам контакты хорошего частного адвоката https://kazmina.com.ua/ Это профессионал своего дела, адвокат берется за самые сложные и запутанные дела, всегда работает на результат, находится на связи со своими клиентами и информирует при первых же результатах по делу. Думаю Вам стоит записаться на консультацию, так реально оценить ситуацию и возможные варианты решения проблемы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Grihoriy



З нами з: 10.09.20
Повідомлень: 24

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 07, 2021 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адвокат по уголовным делам в таких ситуациях нужен https://kurchin.com.ua/ua/advokat-po-kriminalnih-spravah-kiyiv . А там уже видно будет по ходу дела, как говорят
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group