www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 2:12 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Не бурчу: думаю про майбутнє

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 8:19 pm    Тема повідомлення: Не бурчу: думаю про майбутнє Відповісти цитуючи

Слава Пиротчинського джерела може призвести його до загибелі.
Треба зупиниту нещадну експлуатацію цього місця.
Питаюся, навіщо нам так далеко їхати. У Кролевці є Загребелля з його двома левадами (яке кравиве й глибоке слово- ЛЕВАДА). Це під боком, не треба шукати транпорту, велосипедом та й пішака можна дістатися з найдальшого кутка Кролевця та й найближчих сіл. Колись там влаштовувалися районні сільськогосподарські виставки. Й повірте, сміття не було. Все було чистим до і після проведення заходу. Бо люди мали ще інстинктивну повагу до природи. А ми перетворилися на руїнників.
Отож, якщо хтось з людей, причетних до проведення заходу в Пиротчиному, читає цей допис, хай візьме до уваги моє зауваження.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 9:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Діло людина каже! Закликаю прислухатись.

P.S. Ось з часом і більшає "кролевчан" на нашому форумі!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 9:09 am    Тема повідомлення: Re: Не бурчу: думаю про майбутнє Відповісти цитуючи

марко написав:
Слава Пиротчинського джерела може призвести його до загибелі.
Треба зупиниту нещадну експлуатацію цього місця.
Питаюся, навіщо нам так далеко їхати. У Кролевці є Загребелля з його двома левадами (яке кравиве й глибоке слово- ЛЕВАДА). Це під боком, не треба шукати транпорту, велосипедом та й пішака можна дістатися з найдальшого кутка Кролевця та й найближчих сіл. Колись там влаштовувалися районні сільськогосподарські виставки. Й повірте, сміття не було. Все було чистим до і після проведення заходу. Бо люди мали ще інстинктивну повагу до природи. А ми перетворилися на руїнників.
Отож, якщо хтось з людей, причетних до проведення заходу в Пиротчиному, читає цей допис, хай візьме до уваги моє зауваження.

Справа в тому, що ініціатива проведення цього заходу надійшла з села Гречкине - вони й займаються підготовкою і проведенням, Кролевець надає тільки методичну (написання сценаріїв) та практичну (звукове забезпечення) допомогу. На жаль, я поділяю всі ваші тривоги, але той факт що особисто я причетна до проведення цього заходу, не значить, що я можу впливати на його перенесення. Між іншим, мої колеги також поділяють цю думку. Все що я зможу - це поговорити з місцевими ентузіастами і спробувати їх переконати. Дякую за небайдужість, разом ми справді можемо більше.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group