www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:26 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Кролевецький форум має бути українським
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:21 pm    Тема повідомлення: Re: Коротка відповідь на запитання Відповісти цитуючи

марко написав:
Якби не на роботу, я писав би більше й швидше.
Що мене порадувало. Хоч одна гілка цього сайту хоч на короткий час стала україномовною. Я почуваюся у своїх стихїї, душа моя зміцнюється, коли я відчуваю дотик інших рідних мені душ.
Оце моя омріяна Україна! Приємне почуття, що надає сили. А як вам?

Ти зачекай. Скоро москалі типу Ser'а з своїми "залізними" аргументами підключаться Very Happy
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:36 pm    Тема повідомлення: Закон про рекламу є! Відповісти цитуючи

Володимир згадує про закон про рекламу. Він є і чітко вказує, що реклама може бути тільки україномовною.
Хто запитає місцеву владу, чому вона не забезпечує виконання закону, чому дозволяє дискримінацію українців?
Хто конкретно (прізвище) відповідає за цю ділянку в міськвиконкомі, райдержадміністрації?
Чому влада дозволила капіталісту, тільки тому що він має капітал, нав"язувати свої мовні смаки нашому суспільству вцілому? Це вже є диктат капіталу.
Ось бачите, як в питанні про українську мову концентрується все, навіть соціальна структура.
Ставлення до української мови- то лакмусовий папірець. Якщо людина глуха до рідної мови, їй байдужі й інші соціяльні проблеми.

Виникає ще одне запитання. А який у Кролевці в ентічному розрізі приватний бізнез? Чи він український. російський, кавказький, жидівський? Я не дуже знайомий з власниками, а чи знаєте ви, що маєте контакти з тими бізнесами щодень, якою є національна структура кролевецьких капіталістів? Яка національність замовляє музику?

Людмила просила мене зняти маску й назвати себе. Я поки що цього не робитиму. От ви знаєте одне одного, й це стримує вас вистолюватися від душі, нічого не ховаючи. От я ніяк не можу зрозуміти позицію розпорядника сайту, чи засуджує він засилля реклами чужинецькими мовами.

Так що почекаємо, Людмило, поки не вип"ємо разом найсмачнішої в світі кролевецької вишневої чи смородинової наливки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

еееее Сварт от тут ти не правий!!!!!
по перше Сер не москаль він українець, по друге, яке имаєш право його так називати, і по третє, він тобі заважає? :?: :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 2:00 pm    Тема повідомлення: Ох ці жінки! Відповісти цитуючи

Людмила пише:
Володю, будь ласка, не викидай це повідомлення, навіть якщо воно тобі видасться нетолерантним. Бо це - народна притча.
Блукав москвин (москаль) землею, приблудив в Україну, попросився в хату до українця переночувати. Той впустив, нагодував, поклав спати, а сам став до молитви. Москвин дивився, слухав, а тоді каже: "Неправильно ти молишся. Не так треба". Українець обурився: "Я в своїй хаті молюсь, як хочу". Москвин питає: "А ото чиї лапті біля порогу стоять?". Українець каже: "Як чиї? Твої" - "Ну то й хата моя".
Епілог (хоча мав бути епіграф): "Где стала русская нога, там русская земля" (Ф.М. Достоевский)
Висновки робіть самі.

Що значить - українська жінка! Нікого не образить, але все таки СВОЄ знає як сказати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота липня 07, 2007 12:59 pm    Тема повідомлення: Re: Закон про рекламу є! Відповісти цитуючи

марко написав:
Володимир згадує про закон про рекламу. Він є і чітко вказує, що реклама може бути тільки україномовною.
Хто запитає місцеву владу, чому вона не забезпечує виконання закону, чому дозволяє дискримінацію українців?
Хто конкретно (прізвище) відповідає за цю ділянку в міськвиконкомі, райдержадміністрації?
Чому влада дозволила капіталісту, тільки тому що він має капітал, нав"язувати свої мовні смаки нашому суспільству вцілому? Це вже є диктат капіталу.
Ось бачите, як в питанні про українську мову концентрується все, навіть соціальна структура.
Ставлення до української мови- то лакмусовий папірець. Якщо людина глуха до рідної мови, їй байдужі й інші соціяльні проблеми.

Виникає ще одне запитання. А який у Кролевці в ентічному розрізі приватний бізнез? Чи він український. російський, кавказький, жидівський? Я не дуже знайомий з власниками, а чи знаєте ви, що маєте контакти з тими бізнесами щодень, якою є національна структура кролевецьких капіталістів? Яка національність замовляє музику?

Людмила просила мене зняти маску й назвати себе. Я поки що цього не робитиму. От ви знаєте одне одного, й це стримує вас вистолюватися від душі, нічого не ховаючи. От я ніяк не можу зрозуміти позицію розпорядника сайту, чи засуджує він засилля реклами чужинецькими мовами.

Так що почекаємо, Людмило, поки не вип"ємо разом найсмачнішої в світі кролевецької вишневої чи смородинової наливки.

Я згодна, хоча зазвичай не приймаю запрошення незнайомих чоловіків Smile
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота липня 07, 2007 2:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Марко:
Так що почекаємо, Людмило, поки не вип"ємо разом найсмачнішої в світі кролевецької вишневої чи смородинової наливки.

Людмила:
Я згодна, хоча зазвичай не приймаю запрошення незнайомих чоловіків.

Марко:
Ми стільки написали один одному, і ви вважаєте мене за незнайомого?
Laughing Дякую, що погодилися. От тільки маю халепу- де дістати тієї наливки? :?:
Я ж звик гостювати підготовленим.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота липня 07, 2007 3:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимир пише:
Українцям це не властиво (агресія). До Європи, до цивілізації ми ближче, чи не так? І будуємо її у себе, цю цивілізацію.
Тому, будемо ввічиливими, на відміну від поняття "стелитися" перед кимось.

Марко відповідає на це:

Мені на відміну від вас вдалося не просто побувати, а й пожити в декількох країнах. Що більше я пізнавав їхнє життя, то більше відчував повагу до неєвропейського українця, до його доброзичливости, гостинности. Разом з тим бачив глибше і його вади: намагання стелитися перед чужинцем, неспроможність домовитися зі своїм же українцем.

Але це було до недавнього часу. Наша київська камарилья почала пхати нас в Європу. І що ж ми маємо?

Повний занепад моралі. Люди в тому ж Кролевці стали заздрісні один до одного, почали відгороджуватися парканами, ніби є щось ховати, молодь спилася, скурвилася. Був на Загребеллі. Питаю, що то у вас хлопці та дівчата тиняються цілими днями по тому городу. Чую у відповідь: та то у нас у погребні публічний дом. І дійсно, кругом пляшки. Чи було це у нас ще років десять тому? От це і є європейський вплив. Та нам треба поставити залізні ворота від такої Європи.

Ви думаєте, що здорові національні європейські сипи задоволені тією ординською навалою, що захопила їхні більші міста? Вони добре розуміють, що чорна та азійська іміграція знищить їхні країни. Але за них я не потерпаю. Вони не будуть заявляти про свою неагресивність, а самі завдяки їй зможуть відстояти свою землю, так як колись завоювали весь світ (це про Голяндію, Англію, Бельгію, Францію, Німеччину).

А ми будемо пускати слюні, ходити на базар і збагачувати чужинецьких торгівців (до речі, чи помітили ви, як поменшало наших слов"янських облич поміж продавців?). Чи помітили ви, скільки імігрантів на Сумщині? А в кролевецьких селах? Раніше за землю йшли на ви, гинули за неї, щоб не віддати її чужакові. А тепер нам в голову вбили толерантність, неагресивність, і потихеньку забирають нашу землю. Сьогодні їх одна сім"я, завтра- чотири, а через пару років вони збудують мечет, і заплодять все село. А неагресивний українець буде шукати іншого місця. Поїде в Європу, бо ій треба ті, що добре асимілюються, та й уміють за дешево працювати.

Зрозуміймо одне. Картоплю вирощувати важливо, але коли ця проблема полонить всю нашу душу, то злі люди мають свободу робити все, що захочуть. Віддати імігрантам нашу землю, відібрати у нас мову, засоби виробництва, а нас картоллекопальників послати на війну як гарматне м"ясо, й притому в першу чергу.

Якщо ми не змінимося, не станемо дружними й агресивними, як за давньої Руси, (подивіться, як рослини на вашому городі борються за сонце, так само й нації - за життєвий простір), нас чекають тяжкі часи. Теперішні нам здаватимуться раєм.

Ось написав все це, й думаю, я чи треба писати. Здається, нікого це не цікавить. Так багато кликів, і там мало відгуків по суті. Що стримує порухи ваших душ? Раніше боялися КГБ та комуністичних бонз. Що стримує вас тепер, вже у незалежній державі?

Життя одне. Летить як найшвидша ракета. Як почуватимемося перед Богом, коли станемо перед його лицем по закінченні земного шляху?
З почуттям виконаного призначення чи провини за душевне банкрутство?

Сумно....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: неділя липня 08, 2007 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От написати цілий трактат і я можу, а нашо спитати б? :?: Ну, приїжджають люди і хай собі живуть, а якшо мечеть збудують, то теж гарно, бо в селах вже забули, коли там шось будували. Не треба тут міжнаціональну ворожнечу розпалювати! Evil or Very Mad Це перше. Друге: ніхто нам на душі каменя не кладе і не зковує. Це я особисто за себе кажу, а якшо у когось таке є, то це його проблеми і закликами тут нічо не вдієш. Патріотизм - це добре, але хтось колись сказав:"Слухатися патріотів - значить завжди воювати!" Якшо ти, друже, хочеш шось змінити, то бери і міняй, а писати по сто абзаців нема сенсу - той, хто тупий, до того воно не дійде, а хто ні, той і так все розуміє. P.S. Сорі, якшо виклав дуже емоційно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2007 11:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

марко написав:
Марко:
Так що почекаємо, Людмило, поки не вип"ємо разом найсмачнішої в світі кролевецької вишневої чи смородинової наливки.

Людмила:
Я згодна, хоча зазвичай не приймаю запрошення незнайомих чоловіків.

Марко:
Ми стільки написали один одному, і ви вважаєте мене за незнайомого?
Laughing Дякую, що погодилися. От тільки маю халепу- де дістати тієї наливки? :?:
Я ж звик гостювати підготовленим.

Я почекаюSmile Тим більше, що можливо, мене деякий час не буде в Кролевці. А коли треба буде - я сама вийду на зв'язок.
До речі, буквально вчора закінчила читати одну книгу - дуже рекомендую всім патріотам і особливо НЕпатріотам. Павло Штепа "Московство"
http://www.ukrcenter.com/library/display.asp?avt=Штепа&an=Павло
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2007 2:36 pm    Тема повідомлення: Ось як люди борються за свою мову на своїй землі Відповісти цитуючи

13.03.2007 р. у Ленінському районному суді Миколаївської області відбувся розгляд у відкритому судовому засіданні справи за позовом Ільченка А.М. до Верховної Ради України про зобов’язання Верховною Радою України забезпечити згідно з Конституцією України та законами України про мови переклад українською мовою виступів осіб, які на пленарних засіданнях використовують інші мови. Суд у складі головуючого судді Тихонової Н.С. при секретареві Скляренко І.П. постановив у задоволенні позовних вимог Ільченка А.М. відмовити.

07.05.2007 р. на вимогу Ільченка А.М. Апеляційний суд Миколаївської області у складі Лисенка П.П. (голова), Кутової Т.З., Колосовського С.Ю. (судді) розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою Ільченка Анатолія Михайловича, якою він оскаржував постанову Ленінського районного суду м. Миколаєва від 13.03.2007 р. Суд розглянув і скерував справу на повторний розгляд у Ленінський районний суд.

01.06.07 р. відбулося перше судове засідання Ленінського районного суду, на якому розглядалося тільки питання залучення як другого відповідача Національну телерадіокомпанію України. Проте, Ільченко А.М. є проти такого підходу до справи, оскільки вважає, що саме Верховна Рада повинна забезпечити переклад виступів українською мовою у залі засідань. У такому випадку трансляція відповідно буде українською мовою.

Біографічна довідка: Ільченко Анатолій Михайлович, народився у 1954 р. у с. Костянтинівка Баштанського р-ну Миколаївської області. Закінчив Миколаївську середню школу з російською мовою навчання, Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю: математика, заочно вивчав німецьку мову, якою оволодів досконало. У 1985 р. за відмову бути громадянином СРСР був силоміць запроторений у Дніпропетровську спецпсихтюрму, пізніше була сфальсифікована кримінальна справа. Його звільнили у 1987 р. У 1991 році колегією психіатрів Київської філії Всесоюзного науково-дослідного інституту загальної і судової експертизи ім. ім. Сербського визнаний психічно здоровим.

Анатолій Ільченко досвідчений борець за використання державної мови у Миколаївській області. За попередніми позовами заявника:

-- було скасовано незаконно встановлений статус другої регіональної (російської) мови в Миколаєві;

-- виграно позов до комунального підприємства «Миколаївелектротранс», завдяки чому тепер зупинки в м. Миколаєві оголошують українською мовою;

-- надано відповідні вказівки працівникам Управління охорони здоров`я Миколаївської міської ради щодо використання ними української мови;

-- зобов`язано ТОВ «Міський інформаційно-розрахунковий центр» надавати переклад українською мовою повідомлень про оплату за комунальні послуги;

-- вказано на необхідність використання української мови працівниками Пасажирського залізничного вокзалу м. Миколаєва та багато інших.

"Борітеся – поборете", – закликає Ільченко А.М. власним прикладом.

Запрошуємо журналістів, представників громадських організацій та всіх зацікавлених!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 10, 2007 11:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Shocked Оце дядько!!! Shocked
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 13, 2007 10:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
еееее Сварт от тут ти не правий!!!!!
по перше Сер не москаль він українець, по друге, яке имаєш право його так називати, і по третє, він тобі заважає? :?: :!:

В мене чомусь таке враження, що це я йому постійно заважаю.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vitalimo



З нами з: 15.04.07
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2009 11:54 am    Тема повідомлення: Суржик Відповісти цитуючи

Питання про мову, дуже цікаве. і Ми бачимо скільки людей переглянули цю тему. Моя думка така, якщо людині простіше говорити Українською, то це його право, якщо людині проще говорить на русском языке это тоже его право.

Сугубо мое мнение, Кролевец говорит и не на Русском языке и не на Украинском.
Все говорят (или 99 процентов) на суржике. (пайдешь, балакать и т.д.)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 21, 2009 10:44 am    Тема повідомлення: Re: Суржик Відповісти цитуючи

vitalimo написав:

Все говорят (или 99 процентов) на суржике. (пайдешь, балакать и т.д.)

А яку на Вашу думку мову (культуру, що найголовніше) потрібно пропагувати у такому суржикомовному становищі (по-суті, безкультурному)? До чого більш тяжіє суржикомовний мешканець - до української мови/культури чи російської.

Таке становище у суспільстві (яке є ганебним) повинно змінюватись. Адже культура повинна бути на належному рівні. Інакше хто ж нас у світі поважатиме?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: неділя березня 22, 2009 1:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не бачу не чого поганого в суржику, це те що нас відрізняє від інших районів, зараз офіційно в світі є англо-французский, англо-німецький, англо-японський (жесть мабуть) суржики і т.д. а в сша у всіх штатах різні закони і нормально а ми чогось хочемо всі під один рівень, нема індивідуальності, суржик це та мова яку нас вчили батьки і формувалась відповідно нашого розміщення, як не як але на рідному краї потрібно говорити суржиком, а якщо кудись їдеш говори хоч на українській хоч на російській, і те що в нас є суржик це не ганебно. Є шотландія, ірландія та великобританія, вони всі говорять на англійській, але як говорить статистика (зустрічав таку статттю декілька років назад) вони іноді нерозумійть один одного, дак хіба це на суржик і вони невважають це ганебним. (Пайдешь рідко чую, а балакать-100 відсотків наше слов і його в нас всі розумійють і як не як але балакать набагато краще ніж РАЗГОВАРИВАТЬ.) Ідеальна рідна мова (не тільки українська) це для іншомовних іноземців і так скрізь у світі. Спочатку треба навчитися викідати бумажку в урну та пропускати жінок вперед, а потім говорити про мову. А то так хочемо що б нас поважали на мовному рівні в світі, а в себе дома МУСОРКА.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group