www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 20, 2024 12:23 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Проверка авто

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Arina



З нами з: 29.08.19
Повідомлень: 31

ПовідомленняНаписане: субота березня 21, 2020 6:36 pm    Тема повідомлення: Проверка авто Відповісти цитуючи

Нужно проверить авто на юридическую чистоту перед покупкой. К окму я могу обратиться?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Mariya



З нами з: 29.08.19
Повідомлень: 47

ПовідомленняНаписане: субота березня 21, 2020 9:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже перед покупкой волновалась за чистоту сделки, ведь опыта приобретения авто не было. Мне подсказали контакты специалистов, которые проводят проверку автомобиля на юридическую чистоту https://nebit-nekrashen.com.ua/proverka-avtomobilja-na-juridicheskuju-chistotu Я почитала отзывы и убедилась, что в компании работают опытные специалисты, которые ответственно подходят к работе и заказала проверку тут. Стоимость этой услуги небольшая, мое спокойствие стоит дороже.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
anatliy90



З нами з: 23.10.20
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 23, 2020 2:31 pm    Тема повідомлення: Re: Проверка авто Відповісти цитуючи

Arina написав:
Нужно проверить авто на юридическую чистоту перед покупкой. К окму я могу обратиться?

Это в полиции делается. вам туда надо обращаться. Так понимаю вы б/у машину покупаете. Много денег придётся вложить. Точно резину менять.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
malkin



З нами з: 23.10.20
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 23, 2020 2:43 pm    Тема повідомлення: Re: Проверка авто Відповісти цитуючи

anatliy90 написав:
Arina написав:
Нужно проверить авто на юридическую чистоту перед покупкой. К окму я могу обратиться?

Это в полиции делается. вам туда надо обращаться. Так понимаю вы б/у машину покупаете. Много денег придётся вложить. Точно резину менять.

Там можно не дорогую резину брать. Вот например комплект из 4-х колёс стоит 5560 грн., резина BRIDGESTONE https://tireshop.ua/shini/bridgestone-blizzak-revo-gz-195-65-r15-91s-62120 . Я имел опыт езды на такой резине, не плохо себя показала.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 377

ПовідомленняНаписане: субота січня 09, 2021 11:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Несколько моих друзей, которым была необходима проверка авто в Киеве, обращались в компанию "Авто-Рейд" https://avtoraid.com.ua/ . Проверка авто в Киеве на СТО и ЛКП при помощи толщиномера, выполняемая сотрудниками данной компании, помогает определить реальное состояние авто!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
tangarin



З нами з: 13.01.21
Повідомлень: 247

ПовідомленняНаписане: четвер січня 14, 2021 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если вам нужен будет свой дом вот тут можно заказать https://www.vagondom.com.ua/ru/produktsiya/ofisy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group