www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 8:19 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Деревянные игрушки

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Feona



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 156

ПовідомленняНаписане: неділя березня 01, 2020 10:28 pm    Тема повідомлення: Деревянные игрушки Відповісти цитуючи

Подскажите где можно купить детские деревянные игрушки?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 03, 2020 12:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте, очень большой выбор деревянных игрушек в магазине Кеша https://kesha.com.ua/ Тут много развивающих игрушек по приемлемым ценам, заказывал своим детям тут много интересных развивашек, все игрушки качественные и достойны внимания.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
dsared



З нами з: 18.03.20
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа березня 18, 2020 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для сына купил комплект деревянный 3D конструктор EMI машинка Buick -,у нас уже это пятая игрушка из этой серии
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
InnaPetrona



З нами з: 25.11.20
Повідомлень: 81

ПовідомленняНаписане: субота березня 27, 2021 5:44 pm    Тема повідомлення: Re: Деревянные игрушки Відповісти цитуючи

Feona написав:
Подскажите где можно купить детские деревянные игрушки?


А какие именно игрушки вы хотите?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
InnaPetrona



З нами з: 25.11.20
Повідомлень: 81

ПовідомленняНаписане: субота березня 27, 2021 5:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моему сыну очень нравились конструкторы в маленьком возрасте
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alisa111



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: середа червня 09, 2021 11:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я покупала сыну очень хорошего качества деревянный конструктор в магазине игрушек Na-na https://www.na-na.ua/. Так что зайдите на сайт магазина, там очень большой выбор оригинальных современных деревянных игрушек. Теперь хочу еще, младшей внучке заказать шнуровку, а то ей уже почти шесть лет, а она все не может завязывать шнурки на своей обуви. Говорят, что это практически, как тренажер для детей, и результат говорят будет обязательно положительный.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Feona



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 156

ПовідомленняНаписане: неділя травня 08, 2022 7:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А есть сейчас что-то новенькое в мире игрушек? Хочу купить дочке инетерсную игрушку, но у нас в магазинах ничего нет, чтобы меня и ребенка заинтересовало
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 09, 2022 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Feona написав:
А есть сейчас что-то новенькое в мире игрушек? Хочу купить дочке интересную игрушку, но у нас в магазинах ничего нет, чтобы меня и ребенка заинтересовало


Вот у нас в магазины тоже не так часто привозят новые игрушки, именно поэтому я через интернет чаще всего заказываю детям игрушки. Купила на днях вот такую "залипательную" игрушку антистресс Сквидопоп https://prom.ua/p1611734012-skvidopop-squidopop-igrushka.html Эта силиконовая игрушка достаточно проста в использовании, и абсолютно безопасна во всех аспектах. Моим детям зашла на ура, могут подолгу ей играть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group