www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 25, 2024 11:10 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Качественный кошелек

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Мольфар



З нами з: 09.11.19
Повідомлень: 36

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 10, 2020 10:25 pm    Тема повідомлення: Качественный кошелек Відповісти цитуючи

Где можно недорого купить качественный кожаный кошелек?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Райзен



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 13, 2020 2:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вы именно кожаный хотите? Посмотрите может в торговом центре, там правда цены космические... выйдет дороговато. Или посмотрите на Касте, я правда не могу подсказать фирму именно кожаного изделия.
Но если Вам подойдет и экокожа, тогда зайдите в раздел Baellerry https://kasta.ua/brand/Baellerry/ , там много классных вариантов. И один из них мне понравился больше всего, классический черный под кожу.
Удобный по размеру и в нем много нужных отделений: для бумажных денег, карточек, монет. Есть даже отделение для сим-карты. Я часто бываю в России и переставляю карточки, поэтому для меня такой кармашек очень нужен)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
grigir89



З нами з: 28.01.20
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 28, 2020 11:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, весьма неплохой выбор предлагают. Мы покупали в магазине сумочек, просто выбрали тот что понравился и подошел.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 269

ПовідомленняНаписане: четвер березня 12, 2020 3:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Загляньте в магазин Portupeya, тут класні і недорогі гаманці. Всі з натуральної шкіри, ручна робота. Думаю, що такий гаманець відмінно впишеться в стильний діловий образ сучасної людини.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vinogradov



З нами з: 14.02.20
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 13, 2020 7:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а для мужчин есть?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
жадина



З нами з: 12.12.20
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 01, 2021 9:53 pm    Тема повідомлення: магазин одежды Відповісти цитуючи

Нашла классный магазин где хороший выбор детских вещей, я дочке заказывала здесь свитер. Заказ оформила быстро без всяких проблем, доставка пришла за короткий срок. Сам свитер не плохой, яркий, по хорошей цене, не дорогой. Рекомендую вам этот магазин, если хотите порадовать своего ребенка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 380

ПовідомленняНаписане: неділя травня 16, 2021 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя супруга, приобрела себе женский кошелёк Marco Coverna MC7003-2 красный в магазине https://empirebags.com.ua/jenskoe/jenskie-koshelki-vizitnicu/zenskie-koselki/ . Хочу сказать, что данный кошелек, выглядит очень стильно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
elegant



З нами з: 27.05.20
Повідомлень: 284

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 29, 2021 6:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мужское портмоне из кожи аллигатора, я себе приобрел в магазине https://buunt.gifts/wallets-ru . Особенно мне в этом портмоне понравилось то, что оно декорировано золотом 18K и бриллиантами. Помимо купюр, в нем без проблем, можно разметить довольно большое количество карточек!

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group