www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 10:00 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Пицца

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Liska_kiska



З нами з: 09.11.19
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 19, 2019 6:43 pm    Тема повідомлення: Пицца Відповісти цитуючи

Кто очень любит пиццу? Какую посоветуете заказать для большой компании? Я заказывала в основном с ветчиной https://cipollino.ua/pizza/ham-and-mushrooms ,но еще хотела бы что-то .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Mikle



З нами з: 19.12.19
Повідомлень: 12
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 19, 2019 7:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну если мы всей компанией собираемся, нас около 15 человек, то мы берём пару Маргариты , четыре сыра, с ветчиной, и и овощную.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
SlabaK



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 46

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 23, 2019 2:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я дома часто делаю.. особенно если гости приходят.. сытно.. много и просто))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 27, 2019 7:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже часто делаю дома, но все равно такое тесто тонкое и хрустящее как в пиццерии у меня не получается.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 10, 2020 2:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу поделиться с вами контактами классной пиццерии в Киеве "Pizza King"https://www.pizzaking.ua/ Пару раз были в этой пиццерии и с тех пор заказываем пиццу на дом, благо доставляют по всему Киеву. Очень вкусная пицца, тесто тонкое и хрустящее, вкусные соусы, много начинки и сыра. А выбор какой огромный! Можно даже самому выбирать все ингредиенты для своей пиццы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Райзен



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 20, 2020 11:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Купуйте Чотири сезони - не прогадаєте) бо вона різноманітна й дуже смачна) напевно, що всім сподобається) там й оливки є, й грибочки, й салямі, й дуже багато сиру - при цьому, кожен зможе собі обрати шматочок, де є його улюблені інгредієнти)) В Орігамі https://origami.lviv.ua/product-category/pizza найсмачніша піца у Львові - завжди кайфуємо від неї. Мої діти спеціально цілий тиждень стараються приносити гарні відмітки, щоб на вихідних я їх побалував чимось смачненьких звідсіля) отак от)) а для дружини в цій же службі замовляю роли - вона тащиться від них) коли в чомусь провинив перед нею - вони мене завжди виручають.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 483

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 07, 2020 4:07 pm    Тема повідомлення: Re: Пицца Відповісти цитуючи

Liska_kiska написав:
Кто очень любит пиццу?

Ну я думаю, что пиццу все любят, по крайней мере я не видел, чтобы пиццерии пустовали). У пиццы куча разных начинок - любой сможет выбрать на свой вкус. Мы поэтому даже подумываем свою пиццерию открыть. Помещение уже приглядели, купить оборудование для пиццерии Korinf это тоже не проблема. Сейчас изучаем конкурентов - пиццерии и другой общепит.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: середа травня 12, 2021 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Люблю пиццы, в которых есть салями, ветчина и любые другие колбасные изделия. Если мои вкусы совпадают с вашими, то вам обязательно нужно попробовать пицца Харьков в доставке bellamozzarella.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
begas



З нами з: 01.03.21
Повідомлень: 66

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 24, 2021 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоже очень люблю пиццу. Очень рад что узнал из статьи https://www.0569.com.ua/list/254467 о надежной доставке, теперь почти каждый день заказываю пиццу на дом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 402

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 20, 2022 11:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені дуже подобається піца і я досить багато місць знаю, де її смачно готують у нашому місті. Але найкраща – це звичайно ж Рататуй. Там можна замовити піцу у львові з будь-яким смаком і Ви все одно будете задоволені. Ціни дуже адекватні, а швидкість доставки – оперативна.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
alina-malina



З нами з: 04.11.20
Повідомлень: 33

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 06, 2022 1:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На велику компанію я завжди замовляю піца-сети https://sushi-pizza39.com.ua/pizza-set/. До таких наборів в більшості включені самі популярні піци, і тому ви точно не прогадаєте і кожен гість вибере собі піцу до вподоби. І, як правило, ціна на сети буде дешевша, ніж якщо купувати піци поокремо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vasiliy23



З нами з: 25.10.19
Повідомлень: 83

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 04, 2023 11:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Емілі - моя нова улюблена піццерія! Замовивши пасту https://www.emily.com.ua/product-category/pasta/ у них, я отримав неймовірне задоволення від смаку і якості страви. Їхні рецепти дійсно вразили мене, а обслуговування було на висоті. Всім рекомендую спробувати цю вишукану пасту!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group