www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя червня 16, 2024 8:01 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Где можно купить качественные комплектующие для ноутбука?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Regina0554



З нами з: 13.07.20
Повідомлень: 572

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2023 7:45 pm    Тема повідомлення: Где можно купить качественные комплектующие для ноутбука? Відповісти цитуючи

Всем привет. Мне нужно купить охлаждающую подставку и новую мышку для ноутбука. Посоветуйте мне надежный магазин, где есть такие товары по доступным ценам. Куда мне можно обратится?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 574
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2023 7:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приветик. В прошлом месяце я тоже искала где можно прикупить комплектующие для ноутбука. Мне знакомый посоветовал отличный интернет-магазин где я и совершила покупку. Магазин мне мне очень понравился. Могу посоветовать и вам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Regina0554



З нами з: 13.07.20
Повідомлень: 572

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2023 7:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне мой брат тоже вчера посоветовал один интернет-магазин. Но там выбора почти нету, да и цены, как по мне, высокие. А вы где именно покупали такие товары? Подскажете куда мне обратится?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 574
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2023 7:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вам советую посетить интернет-магазин "Моток". Мне он очень понравился огромным выбором товаров для дома и не только. Все наивысшего качества. Именно здесь я и купила себе все необходимые комплектующие товары для своего ноутбука https://motoc.com.ua/ по вполне доступной цене. В наличии есть отличные охлаждающие подставки, мышки, зарядные устройства для ноутбуков. Ассортимент вас приятно удивит. Желаю удачных покупок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group