www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:51 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Табак для кальяна

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 22, 2019 11:32 am    Тема повідомлення: Табак для кальяна Відповісти цитуючи

Какой табак взять для кальяна? Не разбираюсь в них..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 350

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 22, 2019 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте! Большой ассортимент табака в магазине https://tabakka.com.ua , советую здесь заказывать. Из фирм возьмите из средней ценовой категории. Например, Jibiar, Al Fahker. По вкусам обычно для начала берут сладкие, малина, ягоды, можете попробовать шоколад.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 154

ПовідомленняНаписане: субота листопада 23, 2019 10:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Табак нужно нюхать. Обычно изначально пробуют дыню.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
deefhu



З нами з: 28.11.19
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 28, 2019 10:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вместо табака перешел на электронное парение для этого взял стартовый набор Kangertech Subox Mini 50W Starter Kit -это тоже самое что и обычные сигареты только без вредных примесей
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 24, 2020 10:47 pm    Тема повідомлення: Табак для кальяна Відповісти цитуючи

Я беру табакдля кальяна только в проверенном магазине. Моя любимая марка Jibiar https://al-fakher.com.ua/tabak-dlya-kalyana/jibiar/jibiar-500-gramm/ Это турецкий табак высокого качества, в составе только натуральные ингридиеты и ароматизаторы. Очень большой выбор различных вкусов и миксов, терпкие, дымные.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Zitanaia



З нами з: 19.03.20
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: четвер березня 19, 2020 8:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я беру табакдля кальяна только в проверенном магазине
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа травня 27, 2020 10:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Купите несколько разных в маленьких упаковках и выберите в итоге тот который больше понравится, именно так я выбирала табак для кальяна в магазине https://shishastore.com.ua/tabaki-dlja-kaljana/ . Мне фумари конечно больше всего понравился, но у каждого свой вкус.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kenniot



З нами з: 25.06.20
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: неділя червня 28, 2020 2:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А египетский табак как вообще?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 20, 2020 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне нравится табак Адалия, это немецкий бренд, который изготавливается в Турции. В Украине тоже можно купить табак адалия по хорошей цене. Я давно курю этот табак, мне он очень нравится, так как я не люблю крепкие курительные смеси. А еще в этой линейке очень много ярких вкусов, которые легко курятся, дымные и приятные. Каждый месяц стараюсь заказать что-то новенькое, чтобы попробовать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 20, 2020 7:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Kenniot написав:
А египетский табак как вообще?



Пробовала, очень хороший.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кася



З нами з: 20.08.19
Повідомлень: 105

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 20, 2020 7:14 pm    Тема повідомлення: Re: Табак для кальяна Відповісти цитуючи

Katier написав:
Какой табак взять для кальяна? Не разбираюсь в них..


Смотря какие вкусы вам нравятся, это индивидуальный вопрос. Лично я люблю все топовые вкусы табака для кальяна Jibiar https://hookah-deluxe.com.ua/luchshie-vkusy-jibiar Я вообще большой любитель фруктово-ягодных ароматов. А вам советую посмотреть ассортимент на данном сайте интернет магазина Hookah Deluxe, там и выбор большой и продукция высокого качества, уже давно проверено.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group