www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 11:47 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Хотілось би бачити нашу молодь на фото

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 03, 2006 10:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Підтримую щодо фото. Пропоную не обмежуватись молоддю)) На кролевецький мотив можна немало назнімати: пейзажі (звичайно ж), репортажі з місць подій, жанрові знімки. Правда, одній людині охопити все важко, потрібно активізувати кролевецьких фотографів.
Ще цікаво було б бачити на сайті довідкову інформацію:
- розклад потягів та автобусів;
- номери "гарячих" телефонів;
- карта Кролевецького району і т. ін.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 900
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа липня 05, 2006 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гарна ідея!!!
а ще телефонний довідник.....
все таке інше...
Я Всіма руками ЗА!!!! Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ось полагоджу свій Olympus... приїду навідатись до батьків... і пофотографую Шанхай... до речі, є декілька фото з мого останнього візиту влітку, якби знати вимоги до розміщення фото (обїєм, розмір) бо мої знімки більше 3 Мб
Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 11:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vadimius написав:
ось полагоджу свій Olympus... приїду навідатись до батьків... і пофотографую Шанхай... до речі, є декілька фото з мого останнього візиту влітку, якби знати вимоги до розміщення фото (обїєм, розмір) бо мої знімки більше 3 Мб
Smile

Звісно, не всі фотки розміщуються.
Це перше.
Друге. Розміри.
Надсилайте JPG 800X600. Не більше. Копірайт не ставте, а тільки вкажіть в листі ваше ім’я, прізвище, та чи бажаєте, щоб цей самий копірайт був присутній. Звісно, чужі фото бажано не пуляти.

Фото будуть доопрацьовані за потреби, підігнані за розмірами під формат сайту.

За належної якості, та тематики - неодмінно розмістимо.


Змінено: Volodymyr (вівторок вересня 26, 2006 12:29 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 26, 2006 11:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

фото мої власні, жанр - пейзаж
розмір 2500Х1900 (зменшу до потрібного)
взагалі фото чудово підходять для розміщення на робочому столі (якість дозволяє)
тож я підготую та надішлю, а там розміщуйте на свій розсуд...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Админ, где можно посмотреть фото с выпускного 2007 школы №3 ????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Адміна звуть Володимир, до речі.

Якщо фото нема на сайті, тоді треба питати у самих випускників, їхніх батьків, кумів, хрищених, тощо.
Мо вони фоткали.

Вибачте, що не зміг вам допомогти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 07, 2008 3:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Володимир!
я гадав, що у вас є ці фото.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 08, 2008 3:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Andy написав:
Підтримую щодо фото. Пропоную не обмежуватись молоддю)) На кролевецький мотив можна немало назнімати: пейзажі (звичайно ж), репортажі з місць подій, жанрові знімки. Правда, одній людині охопити все важко, потрібно активізувати кролевецьких фотографів.
Ще цікаво було б бачити на сайті довідкову інформацію:
- розклад потягів та автобусів;
- номери "гарячих" телефонів;
- карта Кролевецького району і т. ін.


Всіма руками ЗА! От тільки цифрового фотоапарату поки що не маю. Але, якщо потрібна буде будь-яка моя допомога, то зроблю все, що зможу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
taku



З нами з: 23.01.08
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа січня 23, 2008 11:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимире, те що є у мене з мап

прошу http://picasaweb.google.com/tanya.zavyalova/Krolevets

далі буде
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 20, 2008 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Шановні кролевчани!

Готуйтеся! Smile
Кролевецький сайт серйозно оновлюється.
Буде також рубрика: "я - кролевчанин!"
Якщо до вас підійдуть де-небудь на вулиці та запропонуйють сфоткатися (портрет) для сайту, не кидайтеся навтікача! Забудьте про комплекси! Smile
За одне і познайомимося! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 21, 2008 9:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Шановні кролевчани!

Готуйтеся! Smile
Кролевецький сайт серйозно оновлюється.
Буде також рубрика: "я - кролевчанин!"
Якщо до вас підійдуть де-небудь на вулиці та запропонуйють сфоткатися (портрет) для сайту, не кидайтеся навтікача! Забудьте про комплекси! Smile
За одне і познайомимося! Wink


Владимир, поддерживаю Вашу идею Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 16, 2008 10:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Колииииииииииииии??????????????????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 15, 2010 9:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А как вообще можно фотки добавить?..пробовала-не получилось.. Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Що б ви хотіли бачити на сайті www.krolevets.com ? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group