www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: неділя травня 31, 2020 10:04 am
www.krolevets.com/forum

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Купить семена

Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
лучкина

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 05, 2020 8:00 pm    Тема повідомлення: Купить семена Відповісти цитуючи

Как думаете где лучше всего купить семена?
Вот только чтобы с доставкой были?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 06, 2020 1:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И я с доставкой искала ну и чтобы качественные семена цветов были, я в этом уже точно понимаю так как не первый год занимаюсь высадкой красивых цветов. В пошлом году даже соседке выделила немного рассады, так как у нее ничего не проросло почему-то. А мои красивые были и цвели еще и в октября даже.
Догори
Райзен

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 01, 2020 11:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Однозначно в интернете
Догори
Микицей

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 01, 2020 11:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня небольшой участок, и я выращиваю всего понемногу: и овощи, и цветы... За много лет я испробовала различные семена. Сразу оговорюсь - я не сторонник очень дорогих (голландских и т. д.) семян.
Лично мое мнение - для любительского выращивания (как у меня) - это совершенно ни к чему, платить безумные деньги за маленький пакетик, не зная результата (почти как кот в мешке). Поэтому всегда покупала относительно недорогие семена.
И после всех проб и ошибок я остановилась именно на магазине Розетка. Вот только что пришли мои семена перца . Я очень довольна этим торговым порталом!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com