www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 2:49 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Хочу себе Айфон

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Xan



З нами з: 23.04.22
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 20, 2022 10:04 am    Тема повідомлення: Хочу себе Айфон Відповісти цитуючи

Добрый день, хочу купить себе хороший телефон и смотрю в сторону Айфонов. Они вроде как самые лучшие, многие о них мечтают. Вот мне тоже хочется иметь такой телефон. Посоветуйте, какой брать и где, чтоб я не ошибся.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kristof



З нами з: 24.04.22
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: середа вересня 21, 2022 2:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну да, классный телефон, я давно его присматривал себе, только для меня он сильно крутой. Я бы что ни будь по проще выбрал, что потерять было бы не жалко совсем. А айфоны для бизнесменов, так считаю
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 691
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 21, 2022 2:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну а вот я хочу себе такой телефон, тем более возможности есть для этого, почему бы и нет.
Тут проблема в другом, как найти оригинал, при нашем уровне мошенничества в сети. Может кто поделится контактами нормального магазина, где найти его.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 924
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 21, 2022 2:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тем, у кого такого телефона не было, думают не поймут всю его особенность, потому сильно сомневаются перед покупкой.
А я вам скажу, что не стоит! Круче и лучше телефона у меня не было никогда. После пользования Iphone, другого вам не захочется вообще, убедился в этом на личном опыте.
А по поводу магазина, где купить такой телефон, чтоб не попасть на подделку, так это вам в магазин "STYlUS", у них свой брал Iphone 14 https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-14-plus/ , выбрал себе такой по цвету
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Kemilia



З нами з: 29.09.22
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 29, 2022 10:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я себе хочу купить телефон Apple iPhone 14 Pro 256GB Space Black https://rozetka.com.ua/apple-iphone-14-pro-256gb-space-black/p352490712/ Очаровательный новый способ взаимодействия с iPhone. Революционные функции безопасности предназначены для спасения жизней. Инновационная 48-мегапиксельная камера для невероятной детализации. Все это работает на самом лучшем чипе для смартфона.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group