www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 2:28 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Iphone 5s
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Maser



З нами з: 26.06.20
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 01, 2020 9:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

нет смысла брать айфоны - очень дорого
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
leepokas



З нами з: 02.09.20
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа вересня 02, 2020 8:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Согласен,я взял себе смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB всего за 7499 грн За эти деньги отличный вариант.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 97

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 29, 2020 9:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя дочка просто бредит этими Айфонами, даже не знаю, стоит ли ей покупать его или это напрасная трата денег. Все же яблочные гаджеты дороговаты, неужели они настолько хороши, что так стоят?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 29, 2020 9:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я бы ребенку такой телефон не купила, если честно.
Я и себе его побаиваюсь брать - такие деньги отдать, а вдруг с ним что случиться, или украдут - я этого не переживу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
sapo



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 117

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 29, 2020 9:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, что цена на Айфон себя оправдывает - не даром же весь мир фанатеет от этих гаджетов.
Мне нравится продукция Эпл, могу судить по макбуку - реально продуманная техника, без багов и тормозов, любая задача по зубам.
Поэтому я решил, что возьму себе iPhone 12 Pro https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_apple-iphone-12-pro.html когда он поступить в продажу в интернет-магазин Фокстрот.
Если вы хотите себе действительно суперский телефон, который будет поддерживать все новомодные программы, то берите только Айфон.


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sandor



З нами з: 22.06.20
Повідомлень: 52

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2020 8:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Эх 5 айфон. Раньше когда у меня был 4s, я о нем мечтал))
А сейчас хочу 12 ))
Но денег хватило на 11 . Купил его тут по скидке https://mcstore.com.ua/catalog/iphone/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group