www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:47 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Свято Ів.Купала біля Пиротчино. 7 липня 2007, субота

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 02, 2007 10:40 pm    Тема повідомлення: Свято Ів.Купала біля Пиротчино. 7 липня 2007, субота Відповісти цитуючи

*
Увага! Увага! Увага!

7 липня 2007 року на річці Есмань біля Пиротчинського джерела районне фольклорне свято "Купальські передзвони на хвилях Есмані".

У програмі свята: екскурсія в світлицю "Оберіг" з 13 до 14 години (в селі Гречкіно); театралізоване купальське дійство; концертна конкурсна програма фольклорних колективів районів. Працюватимуть торгові ряди, корчма, розігруватиметься лотарея.

Ласкаво запрошуємо на свято!

Початок о 16 годині.

Оргкомітет

P.S. Тут ви можете переглянути фото з цілющого джерела, що б"є в лісі біля Пиротчино, та де буде проходити свято.


Змінено: Volodymyr (неділя серпня 23, 2009 5:56 am)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 9:00 am    Тема повідомлення: Re: Свято Ів.Купала біля Пиротчино. 7 липня 2007, субота Відповісти цитуючи

Вже підтвердили свою участь у фестивалі колективи з Шостки, Путивля, Новгород-Сіверського, з наших будуть "Подоляни".

На жаль, не побачимо і не почуємо Мутинський колектив - все те ж траснпортно-паливне питання.

Окрім музичної програми буде показ старовинного українського костюму та сучасного стилізованого.

Особисто мене хвилює санітарний стан галявини після заходу. Все ж таки, воду звідти п'є не тільки Кролевець, а й Шостка з Конотопом, не кажучи про прилеглі села.

Сподіваємося, що учасники і глядачі не будуть надто гидити, а влада подбає про те, щоб привести галявину в належний стан.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 11:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Нарахунок чистоти після, це точно!

А ми зробимо громадянський контроль.

Я сфоткаю місцевість до- і після дійства. Знайдемо 11 відмін.

В усьому світі це робиться так:

якщо на якомусь святі є підриємці, котрі продають напої, наїдки і т.д., а особливо на природі, вони і прибирають, або платять тим, хто це зробить.

Причому до ранку має вже бути чисто і непомітно, що на цій місцевості паслися люди!


Змінено: Volodymyr (вівторок липня 03, 2007 12:56 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 12:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Значить так, по порядку.

У кого немає машини і хто жодного разу не був на джерелах - виїжджаєте електричкою з Кролевецького вокзалу о 14.42 і їдете до Пиротчино (3 зупинки). Там загилиблюєтесь у ліс ліворуч і прямо по ходу поїзда (хоча там стільки люду їде за водою, що не заблукаєте). Хвилин 10-15 - і ви на джерелах. Назад остання електричка їде о 18.06. Але молодь може лишитися до ранку (десь о 3 год. вже йде перша електричка). Тільки остерігайтесь кліщів. Smile

Хто їде машиною - це краще рухатись по Шостинському шляху. Перед кордоном району є міст через Есмань, ПЕРЕД мостом звертаєте ліворуч і виїдете прямо до джерел. ІНШОЇ ДОРОГИ ТАМ ПРОСТО НЕМАЄ.

Якщо ви хочете залишитися на ніч - будьте обережні з вогнем. Пам'ятайте - там торфянники (пожежу зробити - що дурному з гори скотитися).

Краще замість оковитої візьміть зайвий термос з кавою чи чаєм. Тим більше, що будуть іноземні гості (з Голландії) - не осоромтеся. І не забудьте пошукати квітку папороті - а раптом? Laughing

P.S. Будь ласка, прибирайте за собою - навіть тварини не гидять там, де живуть.

P.P.S. Для тих, хто залишається на ніч та не гріється градусами: не забудьте щось тепле взяти з собою - вночі може бути прохолодно.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 1:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Гей, форумчани-кролевчани, анумо, хто збирається приїхати на свято?

На форумі промайнула була думка, щоб десь активним учасникам зустрітися. Чому б не на природі?

Пишіть, хто приєднається! Зовіть друзів-знайомих!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 2:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Говорят там вода стала на много хуже чем раньше,это правда?!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 3:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pussy написав:
Говорят там вода стала на много хуже чем раньше,это правда?!

Неправда! Я вже декілька місяців п'ю лише цю воду - ніяких погіршень у якості не помічала, а я прискіплива щодо якості води. У мене підвищена кислотність, так от, поки п'ю Пиротчинську воду - жодного разу не було приступів жоги (рос. - изжоги). А є кращий спосіб самому переконатися - поїхати і перевірити, тим більше - випадає така нагода Smile
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 09, 2007 11:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну що ж, не так сталося, як гадалося, але в усьому треба шукати позитивні сторони. Завадила погода - самі бачили, що зранку творилося. В таку погоду не можна підключати апаратуру, та ще й на відкритому місці, тому вирішено було перенести свято в Гречкинський Будинок культури. Не приїхали гості з Шостки та Мутина, але путивляни, подоляни та й місцеві колективи порадували глядача. А ще ми виявили, що прямо за клубом чудова галявина, за нею протікає Есмань і не треба їхати ні в яке Пиротчино загиджувати джерела, а чудово можна святкувати і тут. Лишається питання транспорту, але воно не найстрашніше. Можна пустити маршрутку прямо з Кролевця, можна забезпечити гужовий транспорт по марштуру Пиротчино - Гречкине. Особисто мені свято сподобалось.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group