www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 12:49 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Магазин дверей

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Regina0554



З нами з: 13.07.20
Повідомлень: 568

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 24, 2020 5:06 pm    Тема повідомлення: Магазин дверей Відповісти цитуючи

Привет) Я очень давно мечтала о раздвижной двери. И вот как только мы переехали на квартиру, принялись искать и выбирать дверь. Обходили все магазины, но ни одна не подходила к нашему интерьеру. Друзья порекомендовали нам этот сайт https://dveri-pol.com/dveri-mezhkomnatnie/razdvizhnie-dveri/ Я сразу же увидела двери молочного цвета, и начала оформлять заказ. Консультант отлично справился со своей работой. Сделали предоплату и ждали доставку. С установкой проблем не было. Дверь смотриться красиво и дорого. Однозначно рекомендую к покупке.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Muskus



З нами з: 20.02.21
Повідомлень: 31

ПовідомленняНаписане: субота лютого 20, 2021 4:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сделали предоплату и ждём доставку...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
gyyhio



З нами з: 27.04.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 27, 2021 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Купил себе межкомнатные двери Новый Стил Грета (с черным стеклом) 2000х800 ,отличного качество и выглядят стильно и современно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
МАКСИМ355



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2021 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хороший вариант. Мне нужно тоже заказать входную дверь только в светлом цвете хочу. Вот думаю металлопластиковую поставить. Что скажите?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Степан



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 66

ПовідомленняНаписане: субота травня 08, 2021 3:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

МАКСИМ355 написав:
Хороший вариант. Мне нужно тоже заказать входную дверь только в светлом цвете хочу. Вот думаю металлопластиковую поставить. Что скажите?

Мне такие вообще нравятся сильно. Вот компания Виконда имеет в своем каталоге достойные варианты. Двери с профиля Виконда Класик https://vikonda.ua/dveri/vhidni-dveri/dveri-klasik/ это легкие, достаточно прочные и долговечные конструкции. При невысокой цене они имеют хорошие показатели энерго сохранения. Надежные и прочные.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Driada



З нами з: 03.11.21
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2021 8:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

полезная информация
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 04, 2022 9:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В интернете надо поискать производителя, потому что Вы можете таким образом действительно выбрать отменные двери, еще и не за все деньги мира. Например, вот тут симпатичные двери скрытого монтажа https://secretdoors.ru/ продаются - мне кажется, что Вас они заинтересуют.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Лизонька



З нами з: 28.02.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 21, 2023 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Межкомнатные тоже хотим сменить. Хочется чего-то более современного, футуристического. Зеркальные, например, очень нравятся.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 21, 2023 10:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лизонька написав:
Межкомнатные тоже хотим сменить. Хочется чего-то более современного, футуристического. Зеркальные, например, очень нравятся.


Я сам втрачаю глузд від дзеркальних дверей. Перший раз, коли побачив їх на сайті https://family-doors.com/mizhkimnatni-dveri/scritogo-montazha/dzerkalni-mizhkimnatni-dveri/ , одразу зрозумів, що такі мають стояти у мене в новій квартирі. Сам ремонт був у процесі, тому встигли поставити направляючі таких дверей, а потім по завершенні ремонту вже закріпили фінішне полотно. Дзеркало на весь зріст це безумовна перевага, а тим більше, коли воно таке функціональне прямо у двері.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 216

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 17, 2023 7:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне кажется, что сейчас вообще в интернете можно достать буквально все, что только потребуется, так что проблем с этим вообще нет никаких. Даже вот межкомнатные двери со склада https://market-dveri.ua/ru/mezhkomnatnye-dveri/mezhkomnatnye-dveri-so-sklada Вы можете без труда купить, так что действуйте, если хотите подобрать достойный вариант.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Dverolom



З нами з: 09.08.21
Повідомлень: 148

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 13, 2023 11:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Какие особенности входных дверей стоит учитывать при выборе?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Deputat



З нами з: 27.10.20
Повідомлень: 153

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 14, 2023 12:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dverolom написав:
Какие особенности входных дверей стоит учитывать при выборе?

Мои новые входные двери от "Дверной Олимп" обладают теплоизоляцией, и я чувствую, что у меня стало значительно теплее даже зимой. Также уверенность в безопасности благодаря качеству дверей – это то, что заставило меня выбрать именно их. Так что можешь посмотреть
https://dvernoyolimp.com.ua/vxodnyie-dveri/, там ты сможешь не только сделать заказ, но и найти всю необходимую информацию.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jafilok



З нами з: 04.10.23
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 04, 2023 1:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Буду иметь ввиду.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Letova



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 39

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 04, 2023 9:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені сподобався асортимент в магазині VERON , там найкращі і дуже якісні Дверні системи Veron . Купити дуже просто, всі двері гарні, практичні і підійдуть для будь-якого приміщення. Я там замовила двері до всіх кімнат . І поки ще не пожалкувала. Фурнітура тех гарної якості, тому двері довго прослужать. Можете тех до них звертатись , коли виникне необхідність поміняти двері.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Цікавинки від кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group