www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:50 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Реклама (перший бігборд у Кролевці)
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 11:13 am    Тема повідомлення: Реклама (перший бігборд у Кролевці) Відповісти цитуючи

На прошлой недели приехавши домой был удивлен еще на вокзале, увидевши возле СЮТА "бигморд" или бигборд, и еще один возле "комплекса"(а что на них рекламировалось, увы не увидел). А вечером наш город светиться фонарямы почти как в Киеве. И еще возле почты на годовщину Чернобыля открыли памятник. Неужели власть в Кролевце начала выполнять свои обязательства?
Надеюсь что через пару недель когда приеду домой, родимый город удивит меня еще чем-то. Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 22, 2007 9:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

АВН написав:
Сварт написав:
АВН написав:
Да, город осветили (точнее центр) но на долго это???

Доки будете за комунальні послуги платити Very Happy

Своєчасної плати за комунальні послуги не достатньо для того, щоб наше місто було насправді схожим на "місто". :!:

Ще скажи що наші філонтропи будуть це за свої бабки робити
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 22, 2007 12:25 pm    Тема повідомлення: Re: Реклама (перший бігборд у Кролевці) Відповісти цитуючи

Bomber написав:
На прошлой недели приехавши домой был удивлен еще на вокзале, увидевши возле СЮТА "бигморд" или бигборд, и еще один возле "комплекса"(а что на них рекламировалось, увы не увидел). А вечером наш город светиться фонарямы почти как в Киеве. И еще возле почты на годовщину Чернобыля открыли памятник. Неужели власть в Кролевце начала выполнять свои обязательства?
Надеюсь что через пару недель когда приеду домой, родимый город удивит меня еще чем-то. Very Happy

Біля СЮТу ще нічого не розмістили (мені видно з балкону), що робиться біля спорткомплексу - не бачила. А ще у нашому та сусідніх дворах відремонтували дитячі гойдалки. Поки дітвора радіє. А чи надовго дурневі скляна цяцька? А взагалі у місцевої влади (про районну взагалі мовчу) роботи - непочатий край.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 22, 2007 5:32 pm    Тема повідомлення: Re: Реклама (перший бігборд у Кролевці) Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Bomber написав:
На прошлой недели приехавши домой был удивлен еще на вокзале, увидевши возле СЮТА "бигморд" или бигборд, и еще один возле "комплекса"(а что на них рекламировалось, увы не увидел). А вечером наш город светиться фонарямы почти как в Киеве. И еще возле почты на годовщину Чернобыля открыли памятник. Неужели власть в Кролевце начала выполнять свои обязательства?
Надеюсь что через пару недель когда приеду домой, родимый город удивит меня еще чем-то. Very Happy

Біля СЮТу ще нічого не розмістили (мені видно з балкону), що робиться біля спорткомплексу - не бачила. А ще у нашому та сусідніх дворах відремонтували дитячі гойдалки. Поки дітвора радіє. А чи надовго дурневі скляна цяцька? А взагалі у місцевої влади (про районну взагалі мовчу) роботи - непочатий край.

Як ви могли не помітити той здоровенний бігборд?! Чи може ви мали на увазі, що там нової реклами не почепили?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 22, 2007 7:50 pm    Тема повідомлення: Re: Реклама (перший бігборд у Кролевці) Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Bomber написав:
На прошлой недели приехавши домой был удивлен еще на вокзале, увидевши возле СЮТА "бигморд" или бигборд, и еще один возле "комплекса"(а что на них рекламировалось, увы не увидел). А вечером наш город светиться фонарямы почти как в Киеве. И еще возле почты на годовщину Чернобыля открыли памятник. Неужели власть в Кролевце начала выполнять свои обязательства?
Надеюсь что через пару недель когда приеду домой, родимый город удивит меня еще чем-то. Very Happy

Біля СЮТу ще нічого не розмістили (мені видно з балкону), що робиться біля спорткомплексу - не бачила. А ще у нашому та сусідніх дворах відремонтували дитячі гойдалки. Поки дітвора радіє. А чи надовго дурневі скляна цяцька? А взагалі у місцевої влади (про районну взагалі мовчу) роботи - непочатий край.


Да это дело было вечером и после свадьбы, но я сегодня звонил другу в Кролевец и он сказал что действительно, меня не "проглючило", возле СЮТА стоит бигборд, но увы без рекламы, раньше говорит была а щас нету, может у вас балкон не с той стороны? Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 23, 2007 7:30 am    Тема повідомлення: Re: Реклама (перший бігборд у Кролевці) Відповісти цитуючи

Балкони у мене з обох сторінSmile) Поки реклами на бігборді немає. А біля спорткомплексу просто давно не була. А от ще один парадокс: нинішнього мера громадськість лає набагато сильніше, аніж попереднього, при якому і світла не було, і дороги не ремонтувалися. правду кажуть: яка коняка тягне, ту і поганяють.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 30, 2007 8:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а біля якого СЮТа??? Станція юних техніків, чи туристів?
а щодо мера Дик, так воно і є.....
з президентом теж саме..... так було і так буде
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 31, 2007 7:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
а біля якого СЮТа??? Станція юних техніків, чи туристів?
а щодо мера Дик, так воно і є.....
з президентом теж саме..... так було і так буде


СЮТ - це станція юних техніків, а туристи - СЮТур (ну, щоб розрізняти). Я сама теж довго плуталась Smile. А ще з учора біля районного Будинку культури розгортується Луна-парк. Мер не дозволив у міському парку, бо каже - траву помнете. У нас же там славнозвісні англійські газони. Гайд-парк відпочиває.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 31, 2007 11:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
А ще біля Будинку культури можна в бадмінтон грати, на скейтбордах кататися, на велосипедах ганяти, футбол тощо.
А молодь в основному по барам в літробол та димовуху грає.
Сумно.
Лунапарк - прикольно. Щось новеньке у звичному ландшафті міста!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 31, 2007 12:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Щодо бігбордів.
Недавно повернувся з Голандії. Так там, хочу вам сказати, бігмор... бігбордами, себто, вже давно міста та містечка не псують.
Що красивого в рекламі? Приємно бачити рекламу чогось чергового зовсім людям не потрібного на фоні нашої красивої зелені?
У світі (цивілізованому) давно потихеньку відмовляються від такої зовнішньої реклами. Набридла.
Ми ж проходимо їхнім шляхом. Нажаль. Може, повчитися б мудрості на чужих помилках-досвідах?
Чи комусь треба копієчку заробити?
Ну що ж, ми Кролевчани потерпимо, допоки хтось розбагатіє, правда ж?
А от проспект незалатаним так і залишається...
Гадаю, що залатані ямки люди не розгрібали б, як зробили з рекламою на бігм..бігборді біля СЮТу.
Тільки спасибі сказали б.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 31, 2007 3:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо ямок - повністю згодна, а от реклама не завадила б соціальна. Інколи вона дуже корисна. пам'ятаю, в Києві висіли бігборди "Я досягну успіху без куріння". нашій молоді такі б не завадили.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 10:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
А ще біля Будинку культури можна в бадмінтон грати, на скейтбордах кататися, на велосипедах ганяти, футбол тощо.

Плохо только трасы нормальной нету,негде даже на роликах покататься Sad
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Rain



З нами з: 29.12.07
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 14, 2008 1:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy

Змінено: Rain (понеділок листопада 19, 2012 4:10 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vasooda



З нами з: 08.07.08
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: середа липня 16, 2008 9:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Недавно кстати ехал со стороны "Мутына", перед поворотом на "богокут" по правой стороне стоит бигборд с интересной надписью!!! "Кролевцю потрібен інвестор" или что то в это м роде...мне вот интересно, нас хотят продать какому то дядьке, который конечно же сделает и дороги и приведёт в порядок парки и всё остальное, только для чего?... или же как и все остальные просто так же будет загонять его в....????...Вкладывать меньше, а получать больше?...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Laura Mauser



З нами з: 08.08.09
Повідомлень: 6
Звідки: Україна Дніпропетровської Дніпродзержинськ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 13, 2009 8:58 am    Тема повідомлення: Щодо інвесторів Відповісти цитуючи

Колись давно, десь в 1885 році селяни села Кам"янського на Катеринославщині продали полякам шматок плавнів. Прийшов інвестор. Побудував не тільки завод, але й місто. Собор, між іншим, тут теж капіталісти кляті збудували, заодно й школу, притулок для сиріт, бо мор тут часто був, лікарню. Правда, селяни не дали згоду на брукування вулиць де в багнюці якось потонула підвода, та й нащо їм були ліхтарі електричні? Хай пани собі на своєму кутку порядкують. Так ото й залишилось розділеним на дві половинки село - панське й селянське.
Я до чого? Сидимо ми на форумах, бурчимо, що хтось щось не так робить. Я не конкретно про форум кролевчан, я про всі форуми. Проклинаємо владу, кепкуємо над її спробами поратись в містах і містечках, в Україні. В одній газеті друкують смс-повідомлення ( щось на зразок форуму на шпальтах). То , мабуть, у нас від віку так: комусь молоти язиком, а іншим перти плуга?
Агов, адміністратори! Вношу пропозицію: візьміть інтервью у мера з приводу розмов на форумі. Дивись, й відповість що ж думає з приводу жвавого обговорення його роботи у місті.
А те, що шукає Кролевець інвестора, так дай Бог, щоб знайшовся той, хто вкладе гроші у розвиток міста. Хіба погано? Буде робота, будуть зарплати, будуть новобудови. Згадайте про село Кам"янське, яке колись пустило на свої землі багатіїв і стало 50 років потому великим індустріальним містом Дніпродзержинськом
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group