www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 26, 2024 11:20 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вкусный кофе

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Regina0554



З нами з: 13.07.20
Повідомлень: 568

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2020 7:46 pm    Тема повідомлення: Вкусный кофе Відповісти цитуючи

Привет. Ни одно мое утро не проходит без заварного кофе. Обычно покупаю в кофейнях, а вы?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Nezox



З нами з: 30.12.19
Повідомлень: 58

ПовідомленняНаписане: середа грудня 02, 2020 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Очень люблю хороший ароматный кофе по утрам...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mashenberd



З нами з: 18.08.21
Повідомлень: 48

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 20, 2021 12:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня довольно таки напряженный график и поэтому я ложусь поздно, а вставать приходиться рано-утром. Так что без кружки кофе с утра мне просто сложно "включиться". Я стараюсь баловать себе хорошим вкусным кофе
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Лизонька



З нами з: 28.02.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 18, 2021 11:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вкусный у каждого свое понимание. У нас, например, хорошая кофемашина дома стоит, но недавно она начала готовить кофе не так вкусно, да и напитком плевалась.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kostik



З нами з: 18.07.22
Повідомлень: 45

ПовідомленняНаписане: субота липня 30, 2022 12:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я люблю більше арабіку на смак, але вона слабенько бодрить, якщо чесно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: неділя березня 17, 2024 5:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, всім! Я нещодавно вирішив придбати кавоварку для своєї кухні, і в мене з'явилася дуже важлива місія - знайти ідеальний варіант за найкращою ціною. Пошукавши в інтернеті, я виявив Інтернет-магазин CoffeeTrade у Києві, який пропонує широкий вибір кавомашини та кавоварки https://coffeetrade.ua/kofemashiny/ з доставкою по всій Україні. Завдяки їхньому онлайн каталогу, я швидко знайшов багато цікавих моделей за актуальними цінами. Інформація про кожну кавоварку дуже детальна, що дозволило мені зробити обдуманий вибір. Купивши тут залишився задоволений!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group