www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 11:02 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Заказать цветы

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
InnaPetrona



З нами з: 25.11.20
Повідомлень: 81

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 26, 2020 4:51 pm    Тема повідомлення: Заказать цветы Відповісти цитуючи

Как можно курьером заказать цветы с доставкой в Киеве?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KreysaEV



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: субота листопада 28, 2020 11:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если у вас нет возможности лично поздравить близкого для вас человека, то эту услугу можно заказать в интернет магазине в г.Киеве Квиточка https://kvitochka.kiev.ua/ . Компания предоставляет отличный сервис обслуживания, сотрудники профессионально консультируют по всем интересующим вопросам клиента. Выбор цветов очень большой, так что определившись с букетом и оформив заказ, есть возможность, даже заказать фотоотчет и тогда курьер, вам пришлет фото, родного для вас человека с вашим выбранным букетом. Можно к букету дополнительно заказать фрукты или конфеты, воздушные шары.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Vigen



З нами з: 09.02.21
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 22, 2021 11:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Есть вопрос по букету в городе Львов. Нужно там купить букет правда не знаю как лучше сделать. Сориентироваться там по месту или где-то заранее заказать?

Змінено: Vigen (понеділок лютого 22, 2021 11:41 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 22, 2021 11:40 pm    Тема повідомлення: Re: Заказать цветы Відповісти цитуючи

InnaPetrona написав:
Как можно курьером заказать цветы с доставкой в Киеве?


а что это какая-то проблема? Вам тяжело набрать номер телефона любого интернет-магазина и заказать букет. Фантастически очевидный вопрос.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 681
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 22, 2021 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Vigen написав:
Есть вопрос по букету в городе Львов. Нужно там купить букет правда не знаю как лучше сделать. Сориентироваться там по месту или где-то заранее заказать?



Прям якесь філософське питання і думаю відповідь на нього залежить від багатьох факторів. Ось для кого ви купуєте цей букет, скажіть мені будь ласка? Якщо вам треба співробітницю якусь поздоровити, то можна і звичайний букет купити в якомусь магазинчику. Хоча тут теж доволі спірне питання, можливо вам треба якісь ділові питання вирішити цим букетом, тому і тут треба думати Smile
Якщо ви йдете на побачення, то тут треба вже подумати про гарний букет, навіть не так, про фантастичний букет. Ну погодьтесь, що шикарний букет то вже половина вашого успіху на побаченні. Ну якщо не половина, то трішки менше, але суттєва.
Одже ніякого букету в магазині що ви побачили десь біля дороги, треба замовити його заздалегідь в пристойному квітковому магазині. У Львові я знаю такий квітковий магазин https://kvitna.ua/ Дуже солідний вибір гарних букетів, тому раджу там вибирати. Зараз всі хочуть весни, тому беріть якийсь яскравий букет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bodyvika



З нами з: 19.03.21
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 19, 2021 2:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а по ценам как?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Meeleena



З нами з: 23.01.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 05, 2021 11:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну вы же понимаете, что цены везде разные, лично нам нравится элитная доставка цветов Актобе, там цветы высшего сорта всегда, а срезают их прямо перед доставкой, так что цены может и выше, чем у некоторых конкурентов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mirel



З нами з: 03.03.21
Повідомлень: 51

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 15, 2021 11:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Узнал благодаря статье https://mediavektor.org/17331-dostavka-cvetov-v-harkove-kak-pravilno-vybrat-postavschika.html где выгоднее покупать букеты, часто там делаю заказы. Рекомендую и вам ознакомиться с этой статьей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 546
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 22, 2021 7:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ідея класна. Хочу також скористатись нею невдовзі. Хтось може підказати квітковий інтернет магазин у Києві, який створює якісні букети з свіжих квітів та здійснює хороший сервіс доставки? Порадьте, будь ласка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 546
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 22, 2021 7:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

І дуже важливо, щоб порада була виключно з власного досвіду. Радити в якості реклами не потрібно. Дякую за розуміння )
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 22, 2021 8:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Ідея класна. Хочу також скористатись нею невдовзі. Хтось може підказати квітковий інтернет магазин у Києві, який створює якісні букети з свіжих квітів та здійснює хороший сервіс доставки? Порадьте, будь ласка.

Знаю одну хорошу студію квітів у Києві. Минулого року ми в них замовляли квіти з доставкою для тітки до ювілею. Дуже відповідальна фірма, професійні сучасні флористи, сервіс теж прекрасний.
Гляньте, які прекрасні в них варіанти букетів на День народження https://flores-shop.com.ua/uk/cat/vitalna-kolekcija/den-narodzhennya/ пропонують у Flores Shop.
Ціни для таких букетів адекватні. Якість квітів висока, квіти завжди свіжі. Мені цю студію порадили друзі, які неодноразово в них замовляли. Тому раджу звернутись за квітами до них. Гадаю, ви не розчаруєтесь у замовленні букету для близької людини.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
dvr33



З нами з: 08.10.20
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: середа липня 14, 2021 2:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а где можно ваши цены посмотреть?
_________________
Самые мощные электрошокеры https://wei-shi.com.ua/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Upiter



З нами з: 05.10.20
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 26, 2021 1:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас курьерская доставка есть практически в каждом городе, так что это уже давно не новость. Выбирайте ту фирму, которая вам больше подходит, в которой цены более приятные и заказывайте там цветы. Я для себя уже нашел такую компанию https://buket.lg.ua/ , заказываю там букеты для своих близких и знакомых.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 15, 2022 4:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Друзья, ну ведь цветы - это же не подарок, а всего лишь знак внимания. Событие пройдет, цветы завянут и никакой памяти вообще не останется. Нет уж, надо к цветам что-то еще взять, чтоб Ваша пассия, мама или же сестра действительно порадовались. Мне вот муж знаете что подарил на мои именины? Он взял мне подлинные Шармы, от которых я просто безума) Нашел еще и в интернете статью, где пандора шармы значение https://www.fragola-shop.com/blog/meaning-of-pandora-charms/ раскрывается, так что угадал вообще, попал в тему) Это мой Вам намек: делайте правильные подарки Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Kolian



З нами з: 21.05.22
Повідомлень: 219

ПовідомленняНаписане: середа червня 01, 2022 8:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На самом деле сейчас есть много магазинов и салонов, где продают цветы, вот только их внешний вид и цена не всегда радует. Так что очень здорово, что я вовремя нашел этот сайт, где есть классная доставка букетов в Харькове https://flority.com.ua/category/pion/ Всегда привозят свежие цветы по оптовым ценам, так что и моя жена рада, и я доволен!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group