www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:39 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 12, 2007 10:42 pm    Тема повідомлення: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

*
Сьогодні випадково ввімкнув кролевецькі відеоновини. Усе, що встиг побачити, це діти, що бігали десь у спортзалі. Але найбільше сподобалась реклама, що за тим.

Не за змістом, а за формою. Йшлося про магазин second hand, що там-то там-то по вулиці Комуністичній! Уявіть, як гарно звучить: секонд хенд по вулиці Комуністичній!

Трохо поржав, а тоді призадумався. А доки у нас будуть вулиці Комуністичні, Сверлова та інших катів від радянської влади?

Невже так тяжко перейменувати?

Цікаво дізнатися від зовсім молодих -тих, що не жили за Совка (Совєтського Союзу). Як вам назва центральної вулиці - "Комуністична"?


Останній раз внесено зміни: Volodymyr (понеділок жовтня 15, 2007 12:09 pm), редаговано 7 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 12:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Про це я вже задумувався давно. Мені й самому гидко жити на вулиці основоположника комунізму ( хоч і перекрученому більшовиками) Карла Маркса. Але є дуже великі проблеми: потрібно змінтти документи населенню, що там рпоживає (паспорт, документи на квартиру, податки, особові справи за місцем навчання або роботи) та документи численних приватних підприємств, в тому числі тому самому Секонд-Хенду на Комуняцькій. Не слід забувати і державні установи, що знаходяться там, адреси яких потрібно змінювати на державному рівні. Це вам не Бекспейсом клацати. І на все це потрібні чималі кошти які в нашій державі належать чиновникам, а не самій державі!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gravas



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 12
Звідки: Krolevets city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:06 pm    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

Як на мене то назви вулиц1 мають. Не потр1бно 1х перейменовувати.
Наш1 депутати виявляючи "волю" кролевчан займаються ... . От.
Була вулиця -перейменували в Жаркова. Д1ти та онуки спитають:чому? Що 1м в1дпов1дати? Що людина присвятила розбудов1 Кролевця роки, а особливо розбудувала до фундаменту Арматурний завод да так, що деяк1 цехи вже мабуть н1коли 1 не запрацюють. Спробуй тод1 пояснити дитин1 що деяк1 люди в св1й час бажаючи проявити лояльн1сть до людини при влад1 в област1 пере1менували не спитавши про те мешканц1в дано1 вулиц1.
У м1ст1 багато важлив1ших проблем- дороги, ц1ни, низьк1 зарплати- невже нашим обранцям н1чим б1льше займатись н1ж видумувати де шо перейменувати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я считаю,что переименовывать улицы не нужно,если она Комунистическая,то ей она и останеться!Это история..Хотя я не против чтобы какую нибудь переименовали в честь меня! Laughing
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 11:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не всяка історія гідна пам'яті!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 12:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У нашой страны грандиозная история, и ее не надо забывать. А название улиц не надо менять это тоже часть истории!!! Сварт, а чем тебе Карл Маркс не нравится? Он был и остаеться величайшим экономистом, он создал экономическую теорию которой пользуються и сейчас во многих развинутых странах и в Америке тоже! Так что ты даже должен гордится названием своей улицы.
А может и памятник Ленину снести? А через пару лет какой то де*ил скажет что наши деды сражались за комунистов и они враги народа, и памятник Погибшим войнам тоже надо снести, так же получяеться?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 2:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
У нашой страны грандиозная история, и ее не надо забывать. А название улиц не надо менять это тоже часть истории!!! Сварт, а чем тебе Карл Маркс не нравится? Он был и остаеться величайшим экономистом, он создал экономическую теорию которой пользуються и сейчас во многих развинутых странах и в Америке тоже! Так что ты даже должен гордится названием своей улицы.
А может и памятник Ленину снести? А через пару лет какой то де*ил скажет что наши деды сражались за комунистов и они враги народа, и памятник Погибшим войнам тоже надо снести, так же получяеться?

Полностью тебя поддержую и считаю точно так же!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 05, 2007 1:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Віталій, ти мої слова не перекручуй. Про тяжку долю Маркса я писав.
Якщо в нас була така історія то це не значить, що кожна вулиця має про неї нагадувати. І постаменти рушити не треба. Потрібно нові поряд будувати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ROXER



З нами з: 09.02.07
Повідомлень: 7
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 27, 2007 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я підримую думку Сварта і з ним цілком згоден.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 8:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
У нашой страны грандиозная история, и ее не надо забывать. А название улиц не надо менять это тоже часть истории!!! Сварт, а чем тебе Карл Маркс не нравится? Он был и остаеться величайшим экономистом, он создал экономическую теорию которой пользуються и сейчас во многих развинутых странах и в Америке тоже! Так что ты даже должен гордится названием своей улицы.
А может и памятник Ленину снести? А через пару лет какой то де*ил скажет что наши деды сражались за комунистов и они враги народа, и памятник Погибшим войнам тоже надо снести, так же получяеться?

Цього року районна влада створила комісію по вивченню Голодомору в нашому районі. Я збираюся підняти на її засіданнях питання і про вулиці, і про пам'ятник Леніну. До речі, Гітлер теж має відношення до нашої історіїї. Так що, йому теж пам'ятник поставити, наприклад, у Вінниці? А Сталін? Взагалі, не треба прикривати історією свою байдужість.
P.S. А Маркс зі своєю багаточисленною родиною був приживалою у Енгельса і сам не міг заробити собі на прожиття.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 8:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмилі моя особиста повага! Не перевелися ще люди в Кролевці!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 8:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Людмилі моя особиста повага! Не перевелися ще люди в Кролевці!

Дякую за приємні слова, але я ось про що. Щодо перейменування вулиці Леніна - у мене є пропозиція назвати її іменем Олекси Грищенка, тим більше, що він жив десь в тому районі. А от щодо Комуністичної - мені запропонували версію імені Петлюри, але я ж розумію, що в нашому місті ця версія не пройде, отже треба придумати щось реальніше. Які будуть пропозиції? А гроші знайдуть, куди вони дінуться.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 9:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Петлюра звичайно добре, але були в нащій історії й більш великі люди, наприклад батько української антикомуністичної революції Степан Бендера. Шкода, що людям про нього нав'язали іншу думку. Хоча мені наприклад приємно, коли мене "бендерою" називають
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 10:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Цікаво, а як називалися вулиці Комуністична, Леніна, Свердлова, Карла-Марла до совка?

Нарахунок Грищенка підтримую. Гадаю, правда, що більшості Кролевчан, це ім"я багато не скаже. Коротко, це - художник, вихідець з Кролевця, ім"я якого знає весь світ. Хто цікавиться більше - гугл-гугл-гугл, або яндекс-яндекс-яндекс.
Як варіант, інфо про нього скоро з"явиться і на нашому сайті. Тільки треба ваша допомога.
Гадаю, Людмило, що ти мені в цьому посприяєш також, чи не так?

Пропонуйте ваші варіанти перейменування вулиць.

Петлюра, Бандера - це дуже глобально. Схоже на моду. Таку ж, як і за совка. Гадаю, у нас достатньо іменитих Кролевчан, пам"ять яких треба зберегти.

Доречі!
По Карла Маркса жив Олександр Риндя, що недавно трагічно загинув. Чому б не перейменувати ту вулицю, де він народився, його ім"ям.

Поет, музикант, композитор, чиї пісні співають Віктор Павлік, інші зірки, та ще багато пісень, що будуть співані-переспівані.

Ось стовбичик з його пісні, яку він мені залишив у спадок, щоб я написав музику на його текст (немов відчув, що скоро залишить нас...)

*****************
Де річки прозорі
І луги шовкові
Де сльозинки роси
Впали на жита
Це моя Вкраїна
Матінка єдина
Господи, яка ж ти
В мене золота
...
*****************

Гадаю, що ім"ям такої людини вулицю перейменувати не гріх.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не всі ж вулиці кролевчанами називати. Бендера теж має право. Вулиць в нас вистачить. А щодо Ринді дійсно гарна ідея!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 1 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group