www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:54 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Комплектующие для пк

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
annhorses



З нами з: 27.02.20
Повідомлень: 374

ПовідомленняНаписане: субота червня 20, 2020 10:40 am    Тема повідомлення: Комплектующие для пк Відповісти цитуючи

Всю электронику для пк покупаю только на этом сайте. Всегда отличное качество, приятное обслуживание и лояльные цены! Всем очень рекомендую, отличный магазин!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Потрон



З нами з: 08.09.19
Повідомлень: 110

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2020 2:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас наверное дешевле будет новый компьютер купить
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Микицей



З нами з: 30.11.19
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: субота липня 25, 2020 2:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все зависит от того, что именно у вас поломалось
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
petrovna88



З нами з: 10.07.20
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 07, 2020 3:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Потрон написав:
Сейчас наверное дешевле будет новый компьютер купить

Дешевле с нуля собрать самому ПК. Кто вообще покупает ПК готовые?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 154

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 15, 2020 12:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми не збирали, а купили вже готовий системний блок. Замовлення робили в Київстарі. Насправді, було дуже багато місць, де подібні ПК продавалися, але на наш бюджет найбільш оптимальний варіант був саму в них. Дуже задоволені покупкою, все чудово працює.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AOA



З нами з: 22.06.06
Повідомлень: 41
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 11, 2020 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надо конечно по расценкам смотреть, компьютерные комплектующие дороговаты нынче
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Hoves



З нами з: 16.08.19
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 11, 2020 9:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вот сейчас для себя решил приобрести хорошую компьютерную мышку, но пока еще не смог определится с конкретным вариантом для приобретения.
Рассматриваю разные варианты, но прежде всего хочется что-то максимально качественное выбрать, дабы проработала сама мышь достаточно долго и не пришлось ее менять.
Вот смотрю сейчас варианты от производителя Рейзер такого вот плана https://www.3ona51.com/ru/gaming-mouses/mouseseries4343/ Как вы думаете, хорошее ли это решение на сегодняшний день?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
thestarnataly



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 16
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 26, 2021 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надо собрать супер мощный комп, что из комплектующих порекомендуете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 26, 2021 11:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для тех, кто разбирается в компьютерной технике, могу порекомендовать хороший магазин AS-IT, тут можно набрать дешевых комплектующих для сборки мощного компа.
Я у них брал оперативку на свой комп, это хоть и бушная деталь, но рабочая, без повреждений - мне главное, чтобы нормально работала и цены была адекватная.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
nazar



З нами з: 05.05.20
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 26, 2022 4:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Некоторое время назад, видеокарту RTX 3050 в магазине compx.com.ua, мне удалось купить со значительной скидкой. Производительность этой видеокарты, оказалась, даже выше, чем я предполагал. Поэтому, своей покупкой, я вполне доволен. Буду и далее обращаться в данный интернет-магазин, для покупки комплектующих.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 04, 2022 1:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне вообще нужен компьютер в сборе, при чем он должен быть довольно мощным, чтоб тянуть нужные мне программы. Вот на такой компьютер для autocad я сейчас смотрю - вроде у него отличные параметры, да и ценник меня более чем устраивает. В общем, надо брать)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group