www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 18, 2024 6:48 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Рецепт домашньої ковбаси

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Manifa



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 145

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 28, 2020 12:47 am    Тема повідомлення: Рецепт домашньої ковбаси Відповісти цитуючи

Всім привіт! Дівчатка, хтось готував домашню ковбасу? Порадьте повірений рецепт.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Freona



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 240

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 28, 2020 1:47 am    Тема повідомлення: Re: Рецепт домашньої ковбаси Відповісти цитуючи

Manifa написав:
Всім привіт! Дівчатка, хтось готував домашню ковбасу? Порадьте повірений рецепт.


Так, знайоме, сама люблю готувати і вважаю, що все можна без проблем приготувати самостійно, тим більше, що це не так складно. Мені дуже подобається ось цей www.recept.ua/ua/recept/domaschna-kovbasa-v-duhovci/ рецепт приготування домашньої ковбаси в духовці. Виходить дуже смачно і поживно, готую вже не в перший раз, мої все в повному захваті.

PS Фото додаю:

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: четвер липня 09, 2020 3:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Главное правильно выбирать мясо! вы знали, что для того чтобы колбаса не была сухой нужно использовать только свежее мясо и обязательно жирное? Я тоже это узнала недавно. Но совет реально работает.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лучкина



З нами з: 05.02.20
Повідомлень: 61

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 10, 2020 10:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А еще обязательно нужно к мясу добавить хорошие специи и много перца, это реально мой самый любимый рецепт, но пока не делаю, нет хорошего мяса и всего остального, не сезон сейчас на это дело.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лермонтов



З нами з: 08.07.20
Повідомлень: 74

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 10, 2020 12:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне кажется что для колбасы главнее всего правильно выбрать хорошее и качественное мясо, вот почему мы уже давно покупаем только в Розетке свежее мясо https://rozetka.com.ua/myaso/c4632859/ просто в этом магазине можно купить все начиная от банальной, но вкусной домашней курочки и заканчивая мясом, которое в обычных магазинах просто не найти. Ну и не забывайте, что колбаса будет сочнее если вы будете использовать мясо жирных сортов, ведь именно жир и даст ту нужную консистенцию для фарша, кроме этого советую часть резать маленькими кубиками, а часть на мясорубку перебить, так будет очень круто.
Думаю такой кусок вам идеально подойдет
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Mikle



З нами з: 19.12.19
Повідомлень: 12
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: неділя липня 26, 2020 1:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Благодарю за то что поделились таким рецептом, обязательно сохраню его себе на заметку! давным-давно уже не ел домашней колбасы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
МАКСИМ355



З нами з: 23.12.19
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 20, 2020 2:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я со соей семьей делаю колбасу, только так без всяких рецептов как бабушка еще делала.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Puma



З нами з: 17.10.19
Повідомлень: 26

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 05, 2021 11:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посоветуйте где домашнюю колбасу покупать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Fraid



З нами з: 23.09.20
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 15, 2021 9:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Домашнюю колбасу мы покупаем. Я пару раз пробовала готовить ее сама, но получается не так вкусно, колбаса у меня всегда была суховатой. Как-то мы были в гостях у друзей, у них был шикарный стол, одним из блюд была домашняя колбаса, очень вкусная, самая вкусная за последнее время. Друзья посоветовали мне магазин, в котором покупают эту колбасу https://tuca-shop.com.ua/product-category/miasna-produktsiia, попробуйте заказать тоже, не пожалеете.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bulo4ka



З нами з: 27.09.21
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: середа січня 12, 2022 11:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

домашняя колбаса - веь плоха пахнущая и немного муторная по готовке, может просто кебаб? я на даче в казане таком https://afgankazan.com.ua/kazani/dlja-plova/ жарю кебабы
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Альмира



З нами з: 27.12.19
Повідомлень: 133

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 23, 2024 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, девочки, а может кто-то знает где купить настоящий вкусный хамон? Поделитесь контактами продавца.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 80
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 24, 2024 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можливо вам допоможе цей магазин www.jamon-rico.com.ua Нещодавно я купив на jamon-rico.com.ua, і повинен сказати, що досвід був чудовим! Вибір іспанських продуктів вражає, з особливим захопленням їх Jamón Ibérico, який є справжнім делікатесом. Процес замовлення був безперебійним, а упаковка забезпечувала надходження продуктів у ідеальному стані. Смаки перенесли мене назад на вулиці Іспанії. Я дуже рекомендую jamon-rico.com.ua для тих, хто хоче насолодитися автентичним смаком Іспанії, не виходячи з дому.
_________________
"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group