www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:52 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Цілковито за кафешки без висячої сокири в повітрі!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra.
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ROXER



З нами з: 09.02.07
Повідомлень: 7
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 10, 2007 2:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наші бари- погані місця для відпочинку.Спорткомплекси,стадіони,спортмайданчики-оце дійсно круто! SPORT FOREVER Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 10, 2007 6:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ROXER написав:
Наші бари- погані місця для відпочинку.Спорткомплекси,стадіони,спортмайданчики-оце дійсно круто! SPORT FOREVER Cool

І в барах можна непогано відпочити, необов*язково напиватися і накурюватися. Спорткомплекси, спортмайданчики- де вони??? Чому вся молодь "завісає" в барах?- а тому, що більше ніде!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 14, 2007 11:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я з вами цілковито згодний. Сходити по справжньому відпочити нікуди. Єдиний вихід - більярдна (це не реклама)!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ROXER



З нами з: 09.02.07
Повідомлень: 7
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2007 1:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber я ж не ходжу по барам А ОТЖЕ НЕ ВСЯ МОЛОДЬ "завісає"в барах.Спорткомплекс є,сучасні футбольні майданчики є,стадіони,спортсекції в школах є.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 9:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ROXER написав:
Bomber я ж не ходжу по барам А ОТЖЕ НЕ ВСЯ МОЛОДЬ "завісає"в барах.Спорткомплекс є,сучасні футбольні майданчики є,стадіони,спортсекції в школах є.

"Маладєц", може ти останній з такий людей..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ROXER



З нами з: 09.02.07
Повідомлень: 7
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 11, 2007 9:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
"Маладєц", може ти останній з такий людей..

Та ні Primer55 просто щас займаюсь боксом в Сумах.А як говорить наш тренер "курцам и пивцам(не те что поют а те что пьют) в боксе делать нечего"![/u]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 30, 2007 8:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2Roxer: Давно боксом займаєшся?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ROXER



З нами з: 09.02.07
Повідомлень: 7
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 15, 2007 11:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2Primer55 Та ні лише півроку.Думаю що вже й досить того боксу.краще здоров"я побережу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 26, 2007 11:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ROXER написав:
2Primer55 Та ні лише півроку.Думаю що вже й досить того боксу.краще здоров"я побережу.

Якраз здоров'я сучасній молоді і не вистачає.
P.S. Ти б це Масі втокмачив Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 10:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В нормальних містах усі кафешки розділені по типу "смоукінг" і "нон смоукінг". Там є зали де смалять і там, де я сиджу. І все стає ясно: хто хоче, той курить і не "напрягає" цим того, хто не курить Хоча навряд у нас таке колись буде... Сумно... Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
В нормальних містах усі кафешки розділені по типу "смоукінг" і "нон смоукінг". Там є зали де смалять і там, де я сиджу. І все стає ясно: хто хоче, той курить і не "напрягає" цим того, хто не курить Хоча навряд у нас таке колись буде... Сумно... Sad

Знаєш, чому у нас такого немає - тому що власники кафешок елементарно НЕ ЗНАЮТЬ про такий розподіл. Не всі, звісно, але якщо подати їм ідею, то цілком можливо, що і до нас така мода дійде Smile
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Who knows... Але це їм потрібно буде перебудовувати свої кафешки. Навряд хтось захоче зайвих витрат аби тим, хто не палить було зручно. Тут поки-шо немає конкуренції: усі кафешки ввечері забиті "під завязку", а коли вона (конкуренція) з'явиться, тоді шось-таки можливим стане. Нам залишається тікі чекати. Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
JuS



З нами з: 12.01.08
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 6:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:

Знаєш, чому у нас такого немає - тому що власники кафешок елементарно НЕ ЗНАЮТЬ про такий розподіл. Не всі, звісно, але якщо подати їм ідею, то цілком можливо, що і до нас така мода дійде Smile

Да??? пойди передеребань Сказку(как самый продвинутый бар) и че?? там и так места как в жопе,я уже не говорю про танцпол,..нах оно кому надо, делить бары, не нравится-не приходи,а все равно ведь придшь, ибо выбора нет!!!
_________________
Не говори что мне делать и я не скажу куда тебе идти!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 19, 2008 11:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
КУРИТИ НЕ МОДНО!!!


это правда !!!! респект
сам бросил, от всех своих друзей получил большой плюс уважения и самое главное ОГРОМНЕШИЙ ПЛЮС от девченок.
А насчет курения в кафешках это зависит от владельца он правила ставит, у Киеве есть 2 кафешки в которых мы собираемся (я и мои друзья =)) в одной курят у другой нет, я заметил что в той вкоторой курят меньше поситителей чем в той в которой не курят, и там где курят заходит одна быкота тоисть гопы )))) а там где не курят норм люди нормальное обслуживание и тому подобное.

ВЫВОД: КУРИТЬ ВРЕДНО!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 01, 2008 5:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А у нас э кафешки де не курять??????????????????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group