www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 20, 2024 3:31 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Все для собаки

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 2:14 pm    Тема повідомлення: Все для собаки Відповісти цитуючи

Подскажите, где можно купить все сразу для собаки. Решили завести собаку. Не хочется искать все по разным магазинам. Хочется купить сразу все в одном месте. И еще один вопрос - каким кормом вы кормите своего лохматого питомца.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 693
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 2:24 pm    Тема повідомлення: Re: Все для собаки Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Подскажите, где можно купить все сразу для собаки. Решили завести собаку. Не хочется искать все по разным магазинам. Хочется купить сразу все в одном месте. И еще один вопрос - каким кормом вы кормите своего лохматого питомца.


Я тоже не люблю бродить по интернету в поисках разных магазинов. Зашел - сразу все закупил и все. Корм, одежду, собачью косметику, игрушки, лекарства от клещей и блох, антигельментики...
Насчет корма - то мой золотистый ретривер кушает сейчас сухой корм GO! Natural https://vmiske.ua/ Мне нравится, что у них можно выбрать корм не только в соответствии с породой и возрастом животного, но и учитывая особенности здоровья собаки. Мой пес, например, склонен к аллергии (была у нас уже несколько раз), поэтому мы выбираем соответствующий гипоалергенный корм для собак.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 927
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 2:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надо собаку кормить не только сухим кормом, но и домашней едой. Я собаке иногда покупаю мясные собачьи консервы, смешиваю с его любимой кашей - и ест с удовольствием. Полезно, вкусно и питательно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
anatliy90



З нами з: 23.10.20
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2021 9:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У роял канин неплохой корм и стоит приемлемо
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
malkin



З нами з: 23.10.20
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 08, 2021 11:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Royal Canin, это корм премиум класса, а корма этого уровня все хорошие. Я вот еще часто в этом petcenter.com.ua интернет зоомагазине заказываю корм марки Trainer и м'ясні консерви для собак. Наш песель его с удовольствием кушает, да и по составу этот корм хороший)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group