www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 2:52 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
шины

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
annhorses



З нами з: 27.02.20
Повідомлень: 374

ПовідомленняНаписане: середа квітня 22, 2020 7:16 pm    Тема повідомлення: шины Відповісти цитуючи

Качество отличное и цена устроила) Кстати, доставка очень быстрая и обслуживание для клиента всегда на высоте! Рекомендую!
диски и автошины для автомобилей в Украине заказывала в этом магазине https://asva.ua/disks/by_size/?BRAND_ID=142877 Качество очень высокое!!! Цены самые приемлемые!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 6:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А Вы сами заказывали?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Manifa



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 140

ПовідомленняНаписане: субота серпня 29, 2020 12:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как по мне, наиболее оптимальный вариант на сегодняшний день - польская резина Targum, недорогая и качественная. Я себе брала летние восстановленные шины, все лето откатала, резина даже не стерлась, очень довольна. В общем, думайте, есть о чем. Лично я не вижу смысла переплачивать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Pedan



З нами з: 03.09.20
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 03, 2020 8:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

наши отечественные берите
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Pedan



З нами з: 03.09.20
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 03, 2020 8:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

по соотношшению цены и качества они неплохие
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alisa111



З нами з: 09.09.19
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: субота вересня 05, 2020 8:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шины конечно нужно выбирать с учетом сезона и марки вашего автомобиля. Мне всегда проще в интернет-магазине Rezina-ua.com купить шины в Украине https://rezina-ua.com . Там есть выгодные предложения по рассрочке и получается не накладно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
nazar



З нами з: 05.05.20
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 06, 2020 6:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как правило, для своего авто заказываю резину в магазине https://www.moreshin.com.ua/ . При покупке резины в данном магазине, я получаю исчерпывающую консультацию от их менеджера, который помогает мне подобрать подходящий вариант!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Donor



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 79
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер травня 20, 2021 8:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я когда выбираю шины летние 225 50 r17 https://titanshina.ua/shiny/letnyaya/w225/h50/r17/, то в первую очередь обращаю на брендовую продукцию. Кто бы не говорил на счет того, что вы переплачиваете за бренд, в итоге вы получите резину, которая гарантировано будет качественной.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group