www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:40 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Творчество гр. "МОРиЯ"
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа січня 03, 2007 9:01 am    Тема повідомлення: Творчество гр. "МОРиЯ" Відповісти цитуючи

Интересует мнение народа, стоит ли сделать мини рок-фест в Кролевце до "Про Рок 2007" где выступила бы команда "Мория"? Также пригласить еще 3-4 команды. Если да, то тогда второй вопрос. Где в Кролевце можна взять оборудование для проведения мини рок-концерта, например в ДК.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 3:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, предложение нормальное. А что с той апаратурой что есть в ДК? Недадут или маловато будет? Я что-то сомневаюсь что даже разрешат в ДК такой фест... :?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 11:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По поводу апаратуры в ДК я не знаю, есть ли она там, а если есть то подойдет ли для живой музыки?? Я думаю там не перврго, ну и соответственно ни второго. Но аппаратуру то мы постараемся найти, не в Кролевце, так в соседних городах. А на счет что не дадут провести в ДК, это очень интересно. Какие такие основания для отказа могут быть? Ведь это культурно массовое мероприятие, причем молодежное - разве в Кролевце это привычное дело? Нет, посему и отказа не должно быть. Ну это мое личное мнение.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Кролевецькі рушники" ж проводять! Зал гримів! Правда в цьому році обладнання (деяке) брали в оренду, наскільки я знаю.

З приводу зала треба звертатися до директора. Треба пояснити, чому це цікаво для Кролевця і для кого цікаво.

Запропонують, мабуть вхідні квитки та гарантію порядку.

Все виясняти - до директора - Германа!

Не забути й Зенченко. Вона була повна ентузіазму, коли проходив "ПроРок". Говорила, що такі речі молоді потрібні і таке і сяке. Тому, треба про це нагадати й отримати від неї підтримку.

Хоча, стільки пива було випито, що важко зрозуміти, хто говорив щиро, від себе, а хто від її величності "мухи".
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: неділя січня 07, 2007 8:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за отзывы, хоть и такие мало-мальские, я имею ввиду количество, но тем не менее. На предмет к кому обратиться по вопросу проведения мини феста - я знаю; как обратиться, тоже знаю; зачем обратиться - тоже знаю, но я также и знаю что мне ответят - в этом проблема. Но... Оргкомитет Про Рока все равно будет развивать молодежное движение в этом небольшем но уютном городишке(и не только в оном), несмотря на все палки в колесах. Пока мы молоды и живы мы будем нести добро и творить "Правое Дело", как поется в песне группы "МОРИЯ". А вообще я создал этот топик с целью привлечения общественности об отзывах группы "МОРИИ". Плохие они будут или хорошие - это уже дело второе. Плохие - значит есть над чем работать. Хорошие - значит есть к чему стремиться.
P.S. Володя, вопрос к тебе, как к управляющему этого сайта, может стоит как нить раскрутить сайт г. Кролевца. Все таки это изестный городишко, и этот город достоин чтобы о нем знала вся Украина. Как считаешь? Если появяться соображения пиши в личку или в асю, или по телефону - вся инфа на сайте: http://www.prorock.com.ua/contacts.htm
Поможем чем сможем.
И на конец: все таки есть хоть какие то мнения на счет творчества группы "Мория"? Если интересуют записи, пишите, звоните, или предложте где выложить в инете - выложим, ответим.
С наступившим Новым Годом и наступающим Рождеством Христовым. Всех с праздниками и сбычи мечт. Отдельное пожелание\высказывание гр. "МОРИЯ" - творческих успехов и силы в достижении их!!!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя січня 07, 2007 9:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Pro_Rock! Дякуємо за побажання з Різдвом, та Новим Роком!

У свою чергу, вітаємо всіх зі святами і бажаємо Христової мудрості та міцного здоров’я!

Ми молги б зробити маленький розділ з інформацією про "Морію" та їхніми демками на нашому - основному - кролевецькому сайті.

Надсилайте ці самі демки та інфо на адресу адміна, себто мене. Very Happy

Розмістимо з задоволенням!

Наснаги в творчості та везіння з людьми, які цій творчості допомагають проявитися!

Як розкрутити сайт? Це питання - риторичне. Багато кролевчан вже знають про нього, тільки трішечки за своєю природою інертні, мені здається...

Підкажіть, як зробити, щоб кролевчани, у яких уже давно є ADSL (!) приймали би активну участь у форумі.

Пам’ятайте, ми робимо цей сайт загалом!

Приймаються ваші фото, думки, ессе, оповіді тощо...

Roll up to the magical mystary tour! Так говорили Beatles!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя січня 07, 2007 10:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З Різдвом всіх! Так, гарно було б розмістити на сайті інфу і пісні "Морії", якщо чесно, не слухав ні разу, соромно Embarassed . А сайт потрібно розкручувати бо форум зовсім опустів Sad А як? Кого знав всім розповів...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 08, 2007 10:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:
Если интересуют записи, пишите, звоните, или предложте где выложить в инете - выложим, ответим.
С наступившим Новым Годом и наступающим Рождеством Христовым. Всех с праздниками и сбычи мечт. Отдельное пожелание\высказывание гр. "МОРИЯ" - творческих успехов и силы в достижении их!!!!!!

Зі святом Вас!!!!
2pro_rock виклади будь-ласка на infostore.org
буду дуже вдячний.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа січня 10, 2007 2:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот ссылка на одну из тем под названием "Иллюзорный Мир".
http://infostore.org/info/2521262
Ждем отзывов. :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа січня 10, 2007 5:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:

Ждем отзывов. :!:

не погано!!! я б сказав навіть, дуже добре... відчувається, що хлопці виходять на новий рівень.
десь в мене були їхні старі записи(декілька пісень), різниця не велика, але є....
Що ж, побажаємо хлопцям успіху, та як найшвидше завоювати Світову сцену...
2 pro_rock чому тільки один запис?? :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: середа січня 10, 2007 7:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да все просто, просто записи где можно хоть чтото разобрать еще не существует, а Иллюзорный Мир - это пробный домашний вариант. Нормальные записи еще впереди.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа січня 10, 2007 8:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pro_rock написав:
Да все просто, просто записи где можно хоть чтото разобрать еще не существует, а Иллюзорный Мир - это пробный домашний вариант. Нормальные записи еще впереди.

жд"ё"мс......
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 4:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
pro_rock написав:
Да все просто, просто записи где можно хоть чтото разобрать еще не существует, а Иллюзорный Мир - это пробный домашний вариант. Нормальные записи еще впереди.

жд"ё"мс......

Возвращаясь к теме мини-феста.

Даже его делать так и то проблем целая куча.
Гы-гы когда ж это Кролевец захочет чтобы там что-то прошло. Наверное никогда.

Хотя посмотрим чья победит
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Mak



З нами з: 20.01.07
Повідомлень: 3
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота січня 20, 2007 5:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как мое мнение (Мак-МориЯ) насчет мини-феста в Кролевце, то город надо растормаживать от барной и дискотечной жизни. В последнее время в город никто не ездит с концертами и др. массовыми меропреятиями (за исключением феста ПроРок, Кролевецьких рушників и Лунапарка). Хотелось чтобы народ вспомнил о 2000-м году, когда делался фестиваль на базе "Десна", сколько было иногородних лиц, и сколько лет об этом помнили и передавали другим людям информацию что можно сделать если сильно захотеть. Так вот мини-фест - это как раз то, я считаю, что необходимо людям, а таких я уверен не мало, которым не безразлична живая музыка.
_________________
"...Делай Правое Дело..."
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 23, 2007 2:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый народ!!!
Предстоящий концерт, где можна услышать творчество группы "Мория", можна посмотреть посетив страничку: http://prorock.com.ua/forum/index.php?showtopic=223
Фест состоится в Соснице Черниговской обл 28 января в 22-00. Вход бесплатный. Так же можна послушать еще пару банд из Киева: Disclaimer и S.V.D.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group